Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kogut123

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kogut123 odpowiedział(a) na kogut123 temat w 1.9TDI
    Witam ponownie Są nowe fakty odnośnie mojego auta otóż dzisiaj wsiadłem do niego i na fisie pojawił mi się komunikat otwartego bagażnika mimo że jest zamknięty i gdy zamykam go z centralnego nie ma sygnału świetlnego na kierunkach a jak otwieram są a najlepsze w ty jest to ze kontrolka od oleju juz się nie zapala.. z jednej strony dobrze ze olej się nie świeci a z drugiej nie wiem co jest grane???? Może ktoś mial taki przypadek???? Chyba coś z elektryka jest nie tak??? ? ????
  2. kogut123 odpowiedział(a) na kogut123 temat w 1.9TDI
    A czy da radę wyczyścić tego smoka preparatem do czyszczenia silników??? bo coś takiego znalazlem,nie mam jak odkręcić tej miski bo potrzebny jest kanał do takiej operacji.. I jak koledzy macie jeszcze jakieś pomysły???? ?????
  3. kogut123 odpowiedział(a) na kogut123 temat w 1.9TDI
    Ok dzięki za podpowiedź,sprawdzę ten kabelek od tego czujnika a ryzykował nie będę na tej kontrolce jechac tyle km ..
  4. kogut123 odpowiedział(a) na kogut123 temat w 1.9TDI
    Mechanik na pewno by się znalazł ale nie chce zaraz płacić 1000 euro za jakąś być może nie wielka usterkę. Jak na postoju przygazuje powyżej 2 tys obrotów to nic się nie zapala tylko kiedy ruszę kawałek i juz piszczy i zapala sie... no pierwszy raz mam taki przypadek...
  5. kogut123 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Wszystkich Opiszę mój problem od początku. Parę dni temu odpaliłem moje auto i na fisie pojawił mi się komunikat "sensor oil" czyli pomarańczowa kontrolka od czujnika ciśnienia oleju ale nie przejąłem się nią i postanowiłem ruszyć w trase, jednak po jakiś 500 metrach zapaliła się czerwona kontrolka oleju z napisem "oldruck" i sygnał dźwiękowy oczywiście. Zawrocilem i zgasilem, sprawdziłem olej i było wszystko ok... odpialem kostkę od czujnika i wpiąłem spowrotem,zdjąłem kleme od akumulatora na chwile i odpalam znowu i jakby wszystko było ok ale po przejechaniu kilku metrów zapala się czerwona kontrolka oleju ale już bez tego napisu... problem polega na tym ze jestem za granicą i nie mam tutaj żadnego mechanika i nie wiem co to może być??? Jak to mogę zrobić??? Na postoju nie świeci się ta kontrolka ale wystarczy kilka metrów i ruszyć i zapala sie.. proszę o pomoc i z góry dziękuję.
  6. Witam kolego pisze z konta szwagra . Dziś pojawił mi sie ten sam błąd i identyczne objawy niestety muszę cię zmartwić ale to prawdopodobnie opiłkująca pompa wysokiego ciśnienia ja się dziś przekonałem łatwo spr. odkręcasz czujnik na tej pompie na dwie śrubki torx i jeśli będziesz tam miał pod tym czujnikiem jakieś nawet drobne opiłki to możesz się liczyć z astronomicznymi kosztami bo trzeba wymieniać praktycznie cały układ paliwowy i płukać wszystko poczytaj sobie o tych opiłkach jest tego troche
  7. Witam, Jaki będzie koszt rozrządu wraz z pompą wody???
  8. Witam wszystkich;) Mam na imię Wojtek iod niedawna dołączyłem do grona posiadaczy audi;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.