Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

magas

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dzieki!! juz znalazłem, u mnie znajduje sie od strony pasazera, pod rura idaca od filtra powietrza do silnika!! wymiana przerabana!!! pozdrawiam!!! http://img237.imageshack.us/img237/9051/skanowanie0001pw6.jpg
  2. witam!! napisz gdzie znajduje sie czujnik w silniku 2.4
  3. Panowie!!! uwazam ze na wszelkie wasze pytania i watpliwosci odpowie ktos kto sie bardzo dobrze zna na tym! www.44tuning.pl wystarczy 1 telefon i wszelkie wasze watpliwosci zostana rozwiane. pozdrawiam
  4. witam!!! u mnie jest dziwna sprawa!! po pierwsze jest ok. 6stopni róznicy miedzy blatem a klima na kanale49 po drugie faluje temperatura na blacie i na klimie nie wiem czy to termostat czy czujnik!!! pozdrawiam!!!
  5. koszt ok 2500zł. z wymiana filtra,jesli dojdzie do wymiany dolotu to koszt bedzie ok 3300 zl pozdrawiam
  6. Mroova81 ale jestes ciemniak!!! to nie chodzi o to zeby zabłysnac frajeze tylko po to zeby sie podzielic nowymi wrazeniami z jazdy!!! a nie wiesz ze podczas chipowania zmienia sie filter powietrza!!! ale ufo z ciebie!!! pozdro!!!!! tam to robiłem www.44tuning.pl[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 11:10_________________________________________________podaje wykres http://img413.imageshack.us/img413/1332/dsc0511si3.jpg
  7. nie wiem jak dodac fotki
  8. witam!! a gdzie znajduje sie czujnik temp.wody w silniku 2,4 i gdzie go szukac??
  9. zrobiłem chip tuning i dlatego jest wieksza moc i mniejsze spalanie pozdro!!
  10. Witam wszystkich maniaków a4 z ogromnym silnikiem 2,4 !! wrażenia z jazdy sa super!! dodałem pare koników 165-190 i teraz jest rewelka!! POLECAM
  11. witam!! ja szukam czujnika teperatury w silniku 2,4 165KM i nie moge znalesc!! czy ktos wie gdzie sie znajduje?? dzieki!! pozdrawiam!!
  12. cze!! u mnie tez było normalnie 90 stopni ale od pewnego czasu wskaznik temperatury zwriował i w miescie pokazuje 90 stopni a na autostradzie spada do 60-70 ponoc to wina czujnika cieczy
  13. witam wszystkich maniakow audi pozdro z upalnej grecji jak dodac jakies fotki??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.