-
[B5 APT] Czujnk czy termostat
dzieki!! juz znalazłem, u mnie znajduje sie od strony pasazera, pod rura idaca od filtra powietrza do silnika!! wymiana przerabana!!! pozdrawiam!!! http://img237.imageshack.us/img237/9051/skanowanie0001pw6.jpg
-
[B5 APT] Czujnk czy termostat
witam!! napisz gdzie znajduje sie czujnik w silniku 2.4
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
Panowie!!! uwazam ze na wszelkie wasze pytania i watpliwosci odpowie ktos kto sie bardzo dobrze zna na tym! www.44tuning.pl wystarczy 1 telefon i wszelkie wasze watpliwosci zostana rozwiane. pozdrawiam
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
witam!!! u mnie jest dziwna sprawa!! po pierwsze jest ok. 6stopni róznicy miedzy blatem a klima na kanale49 po drugie faluje temperatura na blacie i na klimie nie wiem czy to termostat czy czujnik!!! pozdrawiam!!!
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
koszt ok 2500zł. z wymiana filtra,jesli dojdzie do wymiany dolotu to koszt bedzie ok 3300 zl pozdrawiam
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
Mroova81 ale jestes ciemniak!!! to nie chodzi o to zeby zabłysnac frajeze tylko po to zeby sie podzielic nowymi wrazeniami z jazdy!!! a nie wiesz ze podczas chipowania zmienia sie filter powietrza!!! ale ufo z ciebie!!! pozdro!!!!! tam to robiłem www.44tuning.pl[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 11:10_________________________________________________podaje wykres http://img413.imageshack.us/img413/1332/dsc0511si3.jpg
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
nie wiem jak dodac fotki
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
pewno ze mam
-
[B5 ADR] jest jeden czy dwa czujniki temp wody?
witam!! a gdzie znajduje sie czujnik temp.wody w silniku 2,4 i gdzie go szukac??
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
zrobiłem chip tuning i dlatego jest wieksza moc i mniejsze spalanie pozdro!!
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
Witam wszystkich maniaków a4 z ogromnym silnikiem 2,4 !! wrażenia z jazdy sa super!! dodałem pare koników 165-190 i teraz jest rewelka!! POLECAM
-
[B5 ALG] Jak wymienić termostat? Gdzie jest czujnik temp?
witam!! ja szukam czujnika teperatury w silniku 2,4 165KM i nie moge znalesc!! czy ktos wie gdzie sie znajduje?? dzieki!! pozdrawiam!!
-
[B5 ADP] Temperatura silnika
cze!! u mnie tez było normalnie 90 stopni ale od pewnego czasu wskaznik temperatury zwriował i w miescie pokazuje 90 stopni a na autostradzie spada do 60-70 ponoc to wina czujnika cieczy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich maniakow audi pozdro z upalnej grecji jak dodac jakies fotki??
magas
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta