Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemens

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemens

  1. siemens opublikował(a) temat w 1.6
    Witam od pewnego czasu zauważyłem że przy odpalaniu samochodu cała buda mi drży na luzie tak się dzieje i przy jeździe jest odczuwalne drganie jak zmieniam biegi to tak samo całe auto drży wiecie może od czego to zależy? Może poducha pod silnikiem walnięta jest? Pomóżcie.
  2. siemens odpowiedział(a) na siemens temat w Audi A4 B5
    Tylko jak odbiorę auto z warsztatu bo dałem do zdiagnozowania uciekał mi plyn do chłodnicy kupię wd40 i psikne to tu to tam. Jak będę po napiszę i dam znać.
  3. siemens odpowiedział(a) na siemens temat w Audi A4 B5
    Nie wiem też ciężko ocenić co to może być najgorzej że to dzieje się tylko na rozgrzanym silniku i jak puszczam gaz i prędkość spada to ten dźwięk wycisza się aż w końcu znika i jest poniżej 1800 obrotów ciężko będzie to zdiagnozować nie mam już pomysłu gdzie z tym iść i rzucić pomysł co to może być
  4. siemens odpowiedział(a) na siemens temat w Audi A4 B5
    Jak byłem dziś u mechanika to powiedział najpierw że sprzęgło wysoko łapie i to właśnie może być coś od tego powiedział że tarcza sprzęgła ? ale co najlepsze to w tamtym roku już miałem a sprzęgło było ok sam nie wiem co jeden to lepszy specjalista...;/
  5. siemens opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mój problem polega na tym że jak jestem na 4-5 biegu i przy obrotach od 1800 do 3000 dochodzi z pod maski piszczenie jak by metal o metal dzieje się to na rozgrzanym silniku tylko. Co to może być ? Olej w skrzyni wymienilem może jakieś łożysko od skrzyni? Dodam tylko że jak dodaje gazu dźwięku nie ma jak puszczę pojawia się nawet jak brałem na luz w trakcie jazdy był ten dźwięk ale jak spadło poniżej 1800 obrotów już nie było go słychać.
  6. Witam podepnę się pod temat bo u mnie sprawa wygląda tak że ostatnio zauważyłem plamę pod samochodem więc posprawdzałem sobie płyny itp. jak zobaczyłem pomiar oleju na bagnecie to było na nim tzw. masło, maź . dodam tylko że robię codziennie ok 120 km do i z pracy więc możecie mi wyjaśnić z czym jest problem? dodam że ta plama to nie był raczej olej a płyn od chłodnicy. Pozdrawiam
  7. siemens odpowiedział(a) na siemens temat w 1.6
    To jedno można wykluczyć że to nie dwumas?
  8. siemens odpowiedział(a) na siemens temat w 1.6
    raz jest raz nie ma bardziej patrzałem jak jechałem przy tej prędkości i zrzuciłem na luz to też był
  9. siemens odpowiedział(a) na siemens temat w 1.6
    Jak spadnie prędkość poniżej 70-60 to już tego dźwięku nie ma ... na postoju jest cisza
  10. siemens odpowiedział(a) na siemens temat w 1.6
    tak mam
  11. siemens opublikował(a) temat w 1.6
    Witam mój problem polega na tym że na rozgrzanym silniku przy prędkości powyżej 50-60km/h aż do setki dobiega z pod maski dziwny dźwięk tak jak by ocierał się metal o metal i słychać go na mój słuch z prawej strony od kierowcy, dodam tylko że jak wcisnę pedał gazu dźwięk ustaję czy to może być coś ze skrzynią biegów? miał może ktoś coś podobnego, proszę o pomoc.
  12. siemens opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam postaram się napisać jasno o co chodzi, a więc...wszystko zaczyna się jak jadę na 5 biegu i od prędkości 85-75 km/h słychać tak jak by metaliczny dźwięk od strony pasażera dobiegał jak by metal o metal się ocierał jak spadnie poniżej lub zwiększę prędkość powyżej już tego nie słychać ? na innych biegach tak nie ma. Może Wy wiecie co to może być..
  13. Podepnę się pod temat i zapytam nieraz ciężko wchodzi mi wsteczny i przy zmianie biegów słychać taki malutki stukot jak stoję np. na parkingu i wrzucam bieg i jeszcze jak jadę autem i jak mam prędkość pomiędzy 65-75km mam taki dziwny dźwięk jakby tuuuuuuuuu tylko cichym głosem jakby piskliwym jak dam na luz w czasie jazdy to już nie ma tego dźwięku albo jak przekroczę powyżej 100km tak samo ucicha i w drugą stronę jak spada poniżej 65km też już nie ma tego dźiwięku myślicie czy wymiana oleju by coś zmieniła? mam przejechane 231 tys. no i nie wiem czy olej był wymieniany od nowości może od tego tak mam? jak
  14. siemens odpowiedział(a) na siemens temat w 1.6
    a tak zapytam ten wężyk to jest tzw. odma? mógłbyś na necie gdzieś wyszukać na jakim się wzorowałeś kupując go?
  15. siemens opublikował(a) temat w 1.6
    Witam Was nie potrafię wrzucić zdjęcia to wklejam link proszę o pomoc Was bo już szału dostaję chodzi o ten element co jest zaklejony taśmą izolacyjną w serwisie krzyknęli 190 zł za taki 30cm kawałek może macie gdzieś na sprzedaż bądź namiary na tą część oczywiście tam jest jakiś numer i chyba musi być taki sam bo inny może nie pasować? mam Audi a4b5 VIN WAUZZZ8DZYA179016<a href=http://zapodaj.net/75e18846fcef2.jpg.html>20150513_165017.jpg</a>
  16. siemens odpowiedział(a) na siemens temat w 1.6
    nie płyn sprawdzałem wszystko było okej, korki od oleju itp. też wszystko w normie dzięki Panowie nie będę się martwić.
  17. siemens opublikował(a) temat w 1.6
    Witam mam pytanie do Was dziś jak podjechałem po przejażdżce i zaparkowałem na parkingu leciał dym bardzo mało widoczny bardziej bym powiedział że to para jest..widziałem wszystko ze środka auta że coś mi wydostaje się spod maski i nie wiem czy może dlatego że padał deszcz i silnik był nagrzany to leciała para bo po otwarciu maski nic nie widziałem żeby leciało..pomóżcie proszę. mogłoby być że to silnik był nagrzany a był na pewno i parowała woda na masce od ciepłego silnika która nagrzała ją?
  18. Okej dzięki panowie jak będzie wszystko po dam znać
  19. No to dobrze będzie tylko żeby mnie nie skasował więcej niż przegląd po kolizyjny 94zł bo i tak już na ładne koszta się naciągnąłem
  20. Na kwicie który dostałem od policji tzw.skierowanie na przegląd napisali mi takie coś. ..wyciek płynów eksploatacyjnych i usterki po kolizji to na przeglądzie będą skupiać się szczególnie na tym czy wszystko po sprawdzają od razu?
  21. Witam opiszę wam moją sytuację co się stało jechałem za tirem, a tir przed osobówką. Osobówka gwałtowanie zahamowała tir uderzył ją a ja nie zdążyłem i wbiłem się w tira uszkodzenia jakie posiadam to maska do wymiany, nowa chłodnica, nowe lampy i jakiś wiatraczek za chłodnicą i coś od klimatyzacji nie wiem dokładnie o co chodzi bo jestem w tym zielony tylko kolega rzucił okiem...od policji dostałem mandat i zabrali mi dowód rej. jak sprawa ma się dalej? muszę zrobić jakiś przegląd po kolizyjny na czym on polega ?? kosztuję 94zł czy coś więcej muszę zapłacić? czy mogę zrobić go w innym mieście niż mieszkam i przebywa mój dowód ? pomóżcie mi jak możecie bo ja sam już wariuje od tego cyrku
  22. a ile tak wyniesie mnie zakup samemu wszystkich tarcz i klocków i tylko wymiany u mechanika ?
  23. Witam będę wymieniać tarcze i klocki w moim aucie i mechanik wycenił mi że zapłacę 1140 zł jak oceniacie coś za dużo wziął czy cena w normie on kupuję i montuję firmy za bardzo nie zrozumiałem jaką mówił bo za bardzo kocioł był w około umówiłem się z nim na poniedziałek mówił dodatkowo że wyczyszczą itd. sam się nie znam na tym i poradźcie czy on mnie naciągnie czy nie ? wcześniej oferował mi jakieś tarczę droższe i by wyszło lekko ponad 1300 zł ale wybrałem te "tańsze :O" za 1140 zł. Wymieniam wszystkie tył i przód z klockami i robotą mnie tak wycenił . Pomóżcie !
  24. Cześć wszystkim forumowiczom jak pogoda dopiszę porobie pare zdjęć i pokażę się w odpowiednim temacie :-)
  25. Dobrze wiedzieć że nie będzie dużych kosztów dzięki wielkie za pomoc bo w tych sprawach jestem nowicjusz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.