W ostatniej chwili zobaczyłem, że sedan.
W ogóle nie wiem jak ten klubowicz dojrzał u mnie naklejkę- auto miałem bardzo brudne
Generalnie, miło spotkać kogoś z klubu:)
Witam wszystkich, już niedługo będę właścicielem Audi a4 . Jednak przed kupnem będę potrzebować rad. Gdzie ich szukac? Oczywiście wsród fanów modelu tego auta. :th: