Treść opublikowana przez Armi
-
Spoty LRY - odwołane
Ja jutro na bank nie mogę ;( egzamin mam o 16 45 - w Radomiu;/
-
Spoty LRY - odwołane
Ja mam zjazd ale ostatnio też miałem więc może jutro też uda mi się przyjechać.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A gra ktoś w GTA San Andreas i byłby chętny przejść mi misję learn to fly?
-
[B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)
Następny "nastolatek" - nie dość, że nie umie pisać po polsku to jeszcze jak zabraknie mu argumentów pisze: nie cwaniakuj gościu sławeq. Bo co mu zrobisz? Zbierzesz kolegów i pojedziecie mu wp@#&? "Nom" Zakładasz wątek w którym prezentujesz swoje auto i chyba liczysz na same pochwały. To nie polskajazda, nie fotka.pl. Nikt Ci tu nie napisze: oh, jakie piękne autko, skomentuj moją audiczkę. To nie ten poziom. Tutaj ktoś Cię pochwali ale i skrytykuje. Jeśli nie umiesz się pogodzić z krytyką, to po co zakładałeś wątek?
-
Spoty LRY - odwołane
Hanson, nie mijałem się z Tobą wczoraj (22:30) w Rykach? (Na parking skręcałeś chyba a ja jechałem od strony K2). LRY i jakaś 9 była w rejestracji chyba.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Rok temu zapłaciłem 20k złotych, już z opłatami. Euro było po 3 z kawałkiem. Chodziło mi o to, że jak patrzyłem na allegro to kupiłem po cenie z allegro a przecież nie dawałem zarobić handlarzowi. 3500 euro to chyba troszkę mało jak chcesz pewne auto. Ale może jak poszukasz to się uda - byle nie u Turków
-
Spoty LRY - odwołane
Kowi, a może zaprosisz na spot kolegów z clubu a4? (nie wiem czemu zmieniło się na "kaszana") Niedawno się tam zarejestrowałem i widzę, że w clubie też nieźle działasz.
-
[B5 AFN] Autentyczność przebiegu
A jakiś faktur, certyfikatów (oprócz książki serwisowej) nie dostałeś z autem? Może tam coś by było. Ja dostałem i tam mam jasno na białym napisane, w którym roku był jaki przebieg.
-
Spoty LRY - odwołane
Mi jednak 20 bardziej pasuje.
-
Spoty LRY - odwołane
U Niskiego w Długowoli. Różnie bierze - zależy od wielkości elementu 200-300 zł. Zderzak 350.
-
Spoty LRY - odwołane
Mi pasuje i 7 i 20. Oddałem dziś auto do lakiernika :gwizdanie: ale w następny piątek już ma być do odbioru.
-
Spoty LRY - odwołane
Jak mawia Krzyniek, pany ja w czwartek wstawiam samochód do lakiernika bo odkładam to już z miesiąc. Raczej mnie nie będzie chyba, że seatem przyjadę.
-
[B5 AFN] Spreżyny 1BE + seryjne amortyzatory
Miał ktoś taki zestaw w swoim aucie? Jak wrażenia? Czy auto nie skacze na dziurach? Planuje kupić sprężyny 1BE ale mam amortyzatory seryjne jeszcze w dobrym stanie i szkoda mi je wymieniać. Jeździłem już obniżonym autem (30/40 albo 40/60) z seryjnymi amortyzatorami i to było straszne. Auto dobrze się prowadziło w zakrętach ale skakało na dziurach, ciągle coś stukało. Nie chciałbym znów tego przerabiać.
-
Spoty LRY - odwołane
Mi pasuje:) miejsce obojętne a nawet wolałbym Ryki.
-
[B5 AFN] Moja A4
Ja kupowałem na allegro. I jestem bardzo zadowolony. Kupuj Depo bo jakościowo są jak Valeo a są tańsze.
-
Auto Świat - dodatek eksploatacyjny o Audi
Moźe to i lepiej bo przy sprzedaży auta mniej będzie osób które będą krzyczały: Za wysoka cena za auto. Jak to 17k za samochód, przecież w auto świecie pisali, że 9k.
-
[B5 AFN] Moja A4
Zderzak poliftowy pasuje ale trzeba kupić do niego ślizgi. Zmiana świateł na poliftowe do nie jest duży problem. Wiem, bo sam wymieniałem. Tu masz wszystko opisane http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html
-
[ALL B5] Moja ślicznotka
SoMes, wiem o czym mówisz. Ja też miałem podstawową wersję i za to co już w nią włożyłem + kasa ze sprzedaży auta= B6. Jednak wole to co mam, bo ile się serca włożyło w auto na pieniądze przeliczyć się nie da. Odnośnie Twojego auta to daj spokój z lampami z "uśmiechem" to tylko moda. Całkiem niedawno, wszyscy chcieli lampy lexus look, później angel eyes a teraz lampy naśladujące te z b8. Zmieni się moda a Ty zostaniesz z lampami, które nie pasują do Twojego auta. Za HID-y :bicz3: w zwykłych lampach. Poza tym auto ok, dobra baza do modów.
-
[B5 ADP] Oto moja A4ka ;) nowe fotki
Brewki Ładne auto ale te brewki to festyn
-
[B5 AFN] Srebrny sedan z Ryckiej ziemi ;)
Hmm tylko te które ja Ci proponowałem to nie są lampy typu LED.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Alufelgi są 17 calowe, optycznie wydają się mniejsze przez profil opony (50). Myślę o glebie cały czas... Pewnie do niej wrócę ale z wymianą seryjnych amortyzatorów na takie które mają krótszy skok. Do tego czasu będę jeździł z workiem cementu w bagażniku (Żartuję oczywiście)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Napaliłem się na czarny grill taki jak u kolegi pucek2509 Jak będę miał grill w macie to chrom wokół szyb chyba nie będzie pasował? Chciałbym mieć i to i to ale wiadomo jak nie pasuje to wioski robić nie będę.
-
Strefa Śmiechu
Łapy poucinać za profanację
-
Spoty LRY - odwołane
Rafalekx, kiedy zawitasz do Ryk ? Chciałbym zobaczyć na żywo grill w Twoim aucie :gwizdanie:
-
[B5 ADR] 17''/gwint/xenon/audio - Ile ona jest warta? :) wejdz i zobacz!
Ja to już bym nic nie zmieniał. Teraz jest idealnie. Ten grill jest fantastyczny, chyba wyrezam taki u siebie. Auto pierwsza klasa