Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AFN] Srebrny sedan z Ryckiej ziemi ;)
A może takie: http://i44.tinypic.com/mud3dz.jpg
-
[ALL B5] Hokej, dokładka tylnego zderzaka
Przepraszam za odgrzebanie wątku. Ja również szukam hokeja do mojego auta (diesel, rocznik 97) więc ponawiam pytanie czy mogę kupić hokej od benzyniaka? Nie ma znaczenia w numerze części czy to rocznik 96 czy 97(w przypadku hokeja do diesla) ?
-
[ALL B5] Obniżenie auta - co to za sprężyny ?
Dziękuję za pomoc, tylko linka to ja nie widzę.
-
[ALL B5] Obniżenie auta - co to za sprężyny ?
Chodzi mi po głowie obniżenie auta. Mam stare sprężyny, które wg dokumentów otrzymanych od poprzedniego właściciela obniżają o 20/30 mm. Tylko, że jak jeździłem na 15' z tymi sprężynami to miałem wrażenie, że jest to 40/60. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć o ile tak naprawdę obniżają te sprężyny. A i czy tak samo obniżają w przypadku kół 17' jak 15' ? Jestem kompletnym laikiem w tych sprawach. Sprężyny wyglądają tak: Dokumenty: _________________________________________________Czy ktoś mógłby mi pomóc? Symbol na sprężynach to AP A4/2 VA. Nie znam ich marki i nie jest napisana na sprężynach. Może coś w tych dokumentach jest tylko, że ja nie znam nawet słowa po niemiecku.
-
[B5 AJL] Black Arrow :) Czas sie pochwalić
Bardzo ładne auto Podobają mi się bbsy, kolor i gleba oczywiście. I silnik :gwizdanie: Może kiedyś się na drodze spotkamy bo dosyć często latam do Radomia.
-
[B5 1Z] Moja Audiczka
Gratuluję udanego zakupu :oklaski: Tak jak było mówione: felgi+lampy przednie i kierunki do zmiany. Ale uważaj bo jak zaczniesz zmiany to nie będziesz mógł przestać. Ja też zaczynałem od całkowitej serii. Powodzenia w modach
-
Spoty LRY - odwołane
Oczywiście, że lubię ale do szczęścia brakuje mi jeszcze kanału. Ten ściskacz to pewnie sobie załatwię
-
Spoty LRY - odwołane
Chłopaki, powiedzcie mi czy samemu da radę zmienić sprężyny w aucie? Mam sprężyny (podobno - 20/30mm) i chciałbym zrobić przymiarkę jak się z nimi jeździ na 17'. Jak jeździłem na tych sprężynach na 15' to był dramat ale na 17' jeszcze nie sprawdzałem. Jak by było znośnie to bym zostawił. Trochę mi szkoda kasy na przymiarki u mechanika bo za tydzień czeka mnie spory wydatek tj. lakiernik.
-
[B5 1Z] Butelkowy paździoch
Dobre plany ale ściągaj te kołpaki. Coś takiego to można sobie do corsy zamontować a nie do audi. Czekamy na zmiany :>
-
[B5 ADR] Lista modów + kilka pytań --> NIEDŁUGO NOWE FOTY !!!!!
Trochę kosztują ale jak wyglądają
-
[ALL B5] Czas na moją niunię po wiosennych porządkach
Niby ok, ciekawe felgi, ładny kolor i Zderzak to i kierownica też średnia, grill bez znaczka Moje zdanie, że jak zmieniać grill to tylko na poliftowy lub od s4.
-
[B5 1Z] Moja audi A4 [markar]
Ja to nie lubię takich czarnych lamp więc mi się średnio podoba. Takie ponure się to auto robi. Plus za kolor i felgi siedemnastki. Zmień światła na zespolone i będzie
-
Spoty LRY - odwołane
Ja dziś nie dam rady przyjechać jednak
-
Spoty LRY - odwołane
O to może i ja bym podjechał :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Lista modów + kilka pytań --> NIEDŁUGO NOWE FOTY !!!!!
Możesz dać chrom wokół szyb- nie kosztuje to dużo a później zmień lampy na zespolone i ładne felgi. To wystarczy bo ogólnie auto jest
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Super auto Troszkę się na nim wzorowałem ze względu na kolor.Zanim wymieniłem lampy przednie i tylne spojrzałem jak wyglądają u Ciebie i teraz mam takie same :gwizdanie: Teraz czekam na to jak Twoja A4 będzie się prezentowała z grillem RS4 Odnośnie spojlera to moim zdaniem pasuje do auta bo masz zmieniony przedni zderzak. Gdybyś miał oryginalny zderzak i ten spojler to byłoby :oklaski: za wzorowy tuning.
-
Jakie marki i modele aut są z zrobione z blachy aluminiowej ?
Koleżanka ma s60 i miała problemy z naprawą powypadkową bo blacha była aluminiowa.
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
super z listwami wygląda. Możesz podać jaka jest ich szerokość? Też mam zamiar kupić takie listwy.
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
Czytanie ze zrozumieniem... Mam swoje zdanie - Twoje a4 wygląda jak auto do lansu pod remizą. Tyle, że nigdzie nie napisałem, że to Ty je tak popsułeś. Prezentujesz forumowiczom auto więc nie powinieneś być zdziwiony, że są różne opinie na jego temat. Opinie są o aucie a nie o Tobie. BTW. " " pisz sobie do swoich kolegów.
-
Spoty LRY - odwołane
Myślałem o kupieniu foli i podrzuceniu znajomemu do zrobienia (o ile się zgodzi). Jutro się wybiorę na bankową i zobaczę co oni tam mają. Dzięki, oszczędziłeś mi sporo czasu.
-
Spoty LRY - odwołane
Hmm trzeba jakieś kupić, jeszcze nie zdecydowałem jakie. Najpierw to chyba do lakiernika pójdzie a później biorę się za przyciemnianie szyb i te chromy
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
Spoko loko, jak byś nie zauważył to nigdzie nie napisałem, że to Ty auto popsułeś tylko napisałem jak w moim odczuciu Twoje auto wygląda. Cieszy mnie, że chcesz to zmienić.
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
Jak patrzę na Twoje auto (ale i nie tylko Twoje) to żałuję, że b5 są tak tanie. Dorwą się do nich miłośnicy wiejskiego tunningu i z eleganckiego auta robi się 1. ksenon w tych lampach - koledzy już chyba wszystko na ten temat powiedzieli, ale co tam lans musi być 2. grill bez znaczka + brewki (i pięknie spasowana maska) - szał, każda blachara się obejrzy Masz auto typowe dla wiejskiego panka, a chyba nie o to Ci chodziło... Przykro patrzeć jak audi a4 robi się autem pokroju calibry,golfa II/III i bmw e36 :ranting1:
-
Spoty LRY - odwołane
Już żałuję, że nie pojechałem :doh1:
-
Jakie marki i modele aut są z zrobione z blachy aluminiowej ?
Na 100% volvo s60 - aluminium.