Treść opublikowana przez Armi
-
Jednego oszusta mniej
Zasada jest prosta, nie wpłacać zaliczek.
-
[ALL B5] Dokładki do zderzaków S4 do B5
Plug and play nie ma bo trzeba kombinować ze ślizgami ale tu masz wszystko napisane: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_zderzaka_s4_w_b5_przed_liftem_na_oryginalnej_belce_9598-t24872.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aps_zderzak_od_s4_dokladne_fotki_co_i_jak_wyglada-t82187.0.html;msg921733#msg921733
-
Ukradli mi dekielki!
Chyba masz wrogów Tak w ogóle, to można by zaryzykować: kupić dekielki i umówić się na odbiór osobisty.
-
asa
Kierownicę? Hmm przecież ta jest ok, co innego jak by była ta z audi 80. A nie planujesz pomalować ramki grilla w czarny mat? Świetnie to wygląda, sam by tak u siebie zrobił ale poszedłem w innym kierunku tj. chrom. Chyba, że chcesz chrom
-
[ALL B5] Nie moge wyjąć kluczyka ze stacyjki
Właśnie to samo miałem napisać. Na logikę, wygląda na to, że popsuł się zamek w stacyjce.
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
Ja mam 17 i oryginalne zawieszenie i nie narzekam. Chociaż na tym forum 90% powie, że trzeba obniżać bo auto będzie stało jak koza.
-
[B5 AFN]Audi, fajne rzeczy do kupienia po niej:)
A ja lampy przód i tył. Chociaż teraz też jest
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
Będą pasować ale czy pasują do wyglądu audi to kwestia dyskusyjna. Może poszukaj innych bo te to pasują do jakiegoś starego golfa.
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
Na wiosnę miałem ten sam "problem" co Ty. Też chciałem 16" bo strata komfortu, bo duże koła itd. Wniosek: tylko 17 cali. Jeśli weźmiesz 16 to później będziesz mówił, że kupiłeś za małe felgi. Najładniejsze to są oryginalne felgi audi np. takie: Najlepiej jakbyś sobie popatrzył w dziale moja B5 na alufelgi i coś wybrał. A jeśli koniecznie chcesz 16 to tak jak kolega wcześniej powiedział "te oryginalne 16".
-
[B5 AHH] Przy skręcaniu piszczą opony
Jak jest źle ustawiona zbieżność to i przy takiej prędkości opony piszczą. Jedź na ustawienie zbieżności.
-
[B5 AHH] Przy skręcaniu piszczą opony
Przy złym ustawieniu zbieżności koła piszczą, zwykle na zakrętach. Chyba, że zmieniłeś na zimówki.
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Nic się nie bój, nie da się za mocno wyciąć. Ja też się bałem ale jest taka zależność im mocniej wytniesz tym łatwiej wpasować lampy. Najgorszy jest moment jak wiesz, że stare lampy już nie pasują a nowe jeszcze nie bo błotnik za słabo wycięty. Jeśli w mojej A4 błotnik wycinałem ja i moja dziewczyna to Ty nie dasz rady? Nie baw się w żadne wieśniackie sonary czy próby naśladowania lamp z b8 tylko kupuj zespolone valeo/depo i rezaj
-
[B6 AEB] Pęknieta przednia szyba
A miej pecha, wypadek/stłuczka, taka szyba zachowuje się zupełnie inaczej. Jest duże prawdopodobieństwo, że się rozsypie i narobi Ci wielu szkód. U mnie od uderzenia kamykiem była mała wgniotka a dalej poszła taka "krecha" w dół, pajęczynka była praktycznie nie było. Dobrze, że masz AC.
-
[B5 ALL] Ile obniżyć zawieszenie ?
A ja odradzam wszystkim seryjne amortyzatory do sprężyn obniżających. Na równej drodze jest ok ale jak droga ma koleiny czy jakieś dołki to auto pływa. Wiem bo sam to sprawdzałem, miałem auto obniżone -30/40mm i jeździło się fatalnie poza miastem. Jeśli obniżasz auto to od razu amortyzatory o skróconym skoku. Wbrew pozorom komfortu aż tak się nie traci na zmianie amortyzatorów. Traci się jak się ma obniżone auto i skaczące amortyzatory.
-
[B6 AEB] Pęknieta przednia szyba
Za szybę do b5 płaciłem 400zł z montażem ale to było w Mińsku Mazowieckim. Szyby najczęściej pękają od kamyka - tak nam drogowcy drogi naprawiają. Mógł Ci kamyk w czasie jazdy uderzyć w szybę a dopiero później zauważyłeś. Masz AC? W niektórych jest opcja wymiany szyby (do 500zl najczęściej). Wymieniaj jak najszybciej bo jazda z taką szybą jest bardzo niebezpieczna i jak się policja dopatrzy to leci dowód rejestracyjny.
-
[B5 AHU] Jak się dostać do intercoolera?
W moim aucie też coś świszczy przy IC i też po lewej stronie. Mechanik mówił, że najprawdopodobniej trzeba zdjąć nadkole żeby się tam dostać.
-
[ALL B5] Niebieska tapicerka i kierownica
Przepraszam, za OT. SKÓRZANĄ a nie skurzaną.
-
Witam! nowinka z mojego zycia osobistego ktora chcialbym sie podzielic
ze względu na Twój wiek ale gratuluję. Powodzenia na nowej drodze życia, i żeby po ślubie układało Wam się tak jak teraz
-
[B5 ADR] Po lekkich modach:D Alu, gwint, podświetlenie wnętrza i klika bajerków
Ten czarny pasek w lampach to folia czy spray? Dobry sposób na tani mod starych lamp.
-
Spoty LRY - odwołane
To dobrze Ja dzisiaj ogarnałem temat tego tylnego wachacza, toszto masakra była od 12 do 18:30 u mechaniora, tym razem u Lesisza w Dęblinie :gwizdanie: na zbierzności miałem 13mm róznicy miedzy ustawieniem wymaganym Trzeba było powiedzieć to bym Ci potowarzyszył, w końcu to moje rejony
-
Spoty LRY - odwołane
Mechanik powiedział, że to NIE turbina Najprawdopodobniej wąż przy IC.
-
[ALL] Kolory Audi
Lepsze to niż nic. Na naszym forum nie ma żadnego spisu. To są kolory wyłącznie B5. A tak w ogóle to link głównie dla kolegi zwiras, bo on chciałby zrobić spis kolorów.
-
[B5 AFN] Czy to turbina ?
Może uda mi się wrzucić filmik o jaki świst powietrza chodzi. Co prawda to passat ale świst słychać http://www.youtube.com/watch?v=a2-YOySxRtI Moje audi podobnie chodzi, tyle że ja MAM katalizator. _________________________________________________ Byłem u mechanika, popatrzył, przejechał i powiedział, że nie ma się czym martwić. To nie turbina. Najprawdopodobniej to wąż przy IC.
-
[B5 AFN] Czy to turbina ?
to zapocenie to raczej norma, pewnie EGR coś lekko puszcza, ja jak u siebie odkręciłem gumowy wąż od IC to było trochę oliwy Wracaj do domu bo vag potrzebny!
-
Spoty LRY - odwołane
A która guma jest wg Ciebie pęknięta? Mam nadzieję, że to tylko guma.