Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Moją B5 wymienię tylko na B8 Ewentualnie gdyby coś się z nią złego stało to stawiałbym na BMW E-46, chociaż jazda volvo s60 z silnikiem 2,4 turbo też mi odpowiada.
  2. Miałem auto po gradobiciu i przez to sporo elementów do pomalowania w tym np. dach. Za wszystko zapłaciłem 1900zł i w tym była już polerka. O ile dobrze kojarzę to jak odbierałem samochód to lakiernik mówił mi, że woda się tak rozkłada właśnie po polerce. A kropelki wody zachowywały się tak jakby lakier był tłusty więc chyba był nawoskowany. Z tą opinią spotkałem się jak kupowałem polisę AC, przyszedł ubezpieczyciel i robił zdjęcia, pytał o polerkę i tak mi powiedział (że powinienem iść na nałożenie twardego wosku 2 miesiące po polerce).
  3. Mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale. Przeszukałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi. Moja a4 przeszła jakieś 2 miesiące temu polerkę. Spotkałem się z opinią, że dla zachowania efektów polerki po około dwóch miesiącach wypadałoby nałożyć na karoserię twardy wosk. Jest to prawda? Czy po tym zabiegu(np. miesiąc po nim) jest sens nakładania wosku na mokro? Jestem kompletnym laikiem w tych sprawach.
  4. asa

    Armi odpowiedział(a) na suhy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Może na allegro pójdą. A nie chcesz wyrzucić znaczka a4 z tylnej klapy? Zostałoby samo OOOO.
  5. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Cicho Zwerbowałem kolejnego sedana B5 na LRY, niedługo się zaloguje w klubie.
  6. asa

    Armi odpowiedział(a) na suhy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pamiętam Twoje dylematy z zakupu kontorlowanego Dobrze, że masz polifta. Zawsze to mniej rezania. Felgi do zmiany, najlepiej na 17 i nie słuchaj głosów na 17 traci się komfort bla bla. Kolorek masz taki jak mój, więc felgi i np. chrom wokół szyb też będzie pasować
  7. Porada dla wszystkich kupujących już przycięte listwy. Dwie z nich są za krótkie. Wystarczy popatrzeć: Zauważyłem, że ma tak każdy kupujący listwy przycięte. Nie wszystkim to przeszkadza ale w oryginalnych obwódkach te listwy się stykają.
  8. Fantastyczna Gratuluje auta i w ogóle pomysłów na modyfikacje. Jeśli mógłbym coś zasugerować to pozbądź się znaczków A4 i 1,9TDI z tylnej klapy.
  9. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Brakuje mojego sedana, dla równowagi. Szkoda, że nie mogłem przyjechać
  10. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    :kwasny: :wallbash: A ja chyba będę musiał w sobotę do Poznania pojechać.
  11. Widzę, że felgi doszły - mam nadzieję, że te które widać w odbiciu lakieru z drugiego auta
  12. Może mu się uda. Ja chciałem 15 a dziewczyna namówiła mnie na 17. Teraz jeślibym zmieniał to tylko na min. 17'.
  13. Zmieniłem na zderzak i lampy od B5 a nie od B7. Przerost formy nad treścią i tyle.
  14. A mi się nie podoba Wygląda jak przeszczep. Z przodu nowe, z tyłu stare. Śmiesznie to wygląda. Ja bym się wstydził tym autem na ulicę wyjechać
  15. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Mam namiary na @#%^% który cofając pod szpitalem w Rykach przywalił mu w zderzak i oczywiście się zawinął (kobieta za sterami siedziała) Trzeba było mu karteczkę za szybą zostawić. Mi chłopak w Radomiu przywalił na parkingu w zderzak i zwiał. Na szczęście jakaś pani spisała mu numery i zostawiła kartkę. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jaki byłem jej wdzięczny. AC jeszcze wtedy nie miałem. D8bolek ma inne numery rejestracyjne.
  16. Też myślę o chromie w dokładce zderzaka. Nie podobają mi się te diodo-halogeny ale to kwestia gustu. Ogólnie podziwiam wkład jaki włożyłeś w to auto. Skóra Ale za brak klubowych ramek/naklejki
  17. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    A to końcówka wydechu się u mnie trzęsie??
  18. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Dzięki, zaraz po pracy się zabiorę za to. _________________________________________________ Uff na 49 było 91 a na 51 90stopni. Ulżyło mi i klimatyzacja dobrze już chodzi. Nie wiem jak to się stało ale się cieszę. :>
  19. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Teraz się popiszę moją niewiedzą Robert, nie mam pojęcia jak tą temperaturę sprawdzić (kanał 49) - nic mi to nie mówi albo jakoś nie kojarzę. Generalnie chodzi o to, że temperatura na desce rozdzielczej nie dochodzi do 90 stopni. Ciągle tylko 80-85. Poza tym mam wrażenie, że klimatyzacja nie działa tak jak powinna. Zimnym dmucha i czuć to zimno a jak zmienię temperaturę na 28 stopni albo na HI to dmucha ale powietrze nie jest gorące. Jest ciepłe alenie tak gorące jak np. z miesiąc temu.
  20. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Czekam z niecierpliwością na spot i podpięcie vag-a. Chyba mi termostat pada - jeszcze się łudzę, że tylko mi się wydaje. To kiedy ten spot :> ? Piątek, sobota?
  21. Pozdrowienia dla kierowcy granatowego/czarnego B6 avant WX/WF widzianego w niedzielę koło 15:30-16 na nadwiślance w okolicach fabryki płatków(czy coś w tym stylu) w Celejowie (Wilga). W ostatniej chwili zauważyłem klubowe ramki.
  22. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Na górze też przyklejaliście listwę 8mm? Ja u siebie musiałem wciskać na rant i 8mm to ona nie miała.
  23. O tak, pokrowce zdecydowanie out. Już jest ładnie, większa felga tak jak planujesz i będzie Podobają mi się lampy tylne, pewnie dlatego, że sam mam takie w aucie
  24. Tak z ciekawości pytam. Za każdym razem jak jestem w Galerii Mokotów to na poziomie ryby, blisko wejścia stoi wymodzona B5 na WN. Przepraszam za fatalne zdjęcia (ale jak ktoś widział to będzie wiedział ocb) To ktoś od nas? Oznaczeń klubowych nie ma.
  25. No to się narażę - chromy już są. Nawet mi się podoba. Chociaż i tak będę musiał poprawić dwie listwy bo się nie schodzą. Nigdy więcej gotowo przyciętych listw Zdjęcie poglądowe:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.