Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 ADP] Tylne zawieszenie - trzeszczy sprężyna?
A to takie metaliczne stuki/trzaski? Tak jakbyś w bagażniku wiózł jakieś narzędzia? Jeśli tak to pewnie pęknięta sprężyna.
-
[ALL B5] Co myśicie o tych przednich reflektorach ?
Spytaj co to za firma. Jak depo to bierz śmiało. Ja kupowałem identyczne i szczerze Ci polecam
-
[ALL] Pęknięta szyba
Kamyk, też tak miałem. Malutka wgniotka i rysa, która niestety się powiększała. Spójrz czy nie ma wgniotki.
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Ykk, nie potrzebne są nam Twoje uwagi. Nie interesują Cię chromy, nie czytaj danego wątku. A tak jak tylko temat o chromach to ykk już jest. Normalny użytkownik za takie komentarze dostaje warna.
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Nie zrozumiałeś mnie. Nie pisałem o Tobie, że szkoda Ci pieniędzy czy coś w tym stylu. Pisałem tylko o pokrowcach, nie podobają mi się, mogą być złote/srebrne ale to pokrowce. Spójrz parę postów wcześniej - wypowiadałem się o Twoim aucie pozytywnie. Wypowiedź o tanim tunningu była do kolegi, który pisał nade mną. Ja uważam, że jeśli komuś szkoda pieniędzy to lepiej niech nic nie zmienia bo tylko popsuje. Ktoś ma parcie na zmiany a mało kasy to daje brewki, ledy etc i kołpaki bo w końcu za coś trzeba wypić.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Widziałem Twojego szaraka dziś ale tyłem do drogi stało. Nie zauważyłem, że fmic już jest :doh1: Tak to bym się zatrzymał i obejrzał na żywo. Nadrobię na spocie
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Jak ktoś ma mało kasy/ lub mu zwyczajnie szkoda to niech lepiej nic nie robi. Do audi nie pasuje "tani tunning", który zwykle = wioska. Sorry za OT. Dla mnie jakiekolwiek pokrowce to wstyd.
-
[B5 AFN] Chip u rogala - wyniki
Super Też będę musiał sprawdzić ile moja seria ma teraz a ile po wywaleniu kata. Kusi mnie zachipowanie a jak czytam takie posty to jestem praktycznie pewny, że to zrobię.
-
[B5 AFN] Długo oczekiwany Avancik
Z tym s-linem to jest ciekawa sprawa. Od 97 w B5 była możliwość zamówienia pakietu sport lub jego elementów. Btw też mam taką kierownicę. Kierunkowskazy ze zdjęcia będą się bardzo odznaczać. Te będą lepsze:
-
[ALL] Jakie felgi
Jeżdżę na takich samych siedemnastkach i naprawdę nie narzekam. Tyle, że mam opony o profilu 215/50 - może tu jest pies pogrzebany. Felgi od B7 są kiepskie, tak jak Ambro napisał wyglądają jak kołpaki. Szczerze mówiąc ja też zawsze myślałem, że to są kołpaki. Właśnie się dowiedziałem, że to alufelgi.
-
[B5 AEB] 1995r. 1,8T Quattro. niebieska nowe fotki wnętrza
Zależy gdzie. Dla mnie ta felga jest
-
[ALL B5] Jak Wam się podobają LED'y ?
Wioska. Najlepsze są passaty b5, golfy z tymi ledami, najlepiej niebieskimi. Wieś tańczy i śpiewa. Dostają ode mnie długimi tak samo jak kierowcy jeżdżący na halogenach w nocy (gdy nie ma mgły).
-
[ALL B5] Fotele przednie - pokrowce dedykowane
Gdzie pokrowce do audi :doh1: to nie polonez Na łóżku i na fotelach w domu też macie narzutę?
-
[B5 AFN] Długo oczekiwany Avancik
Niee, one wyglądają jak "sterczące sutki" .Najlepsze są białe od skody. Grill od esy jest ładny ale swoje kosztuje a poliftowy to za trochę ponad stówkę można kupić. Miałem podobny dylemat i zdecydowałem się na poliftowy. Możesz też wypolerować wydech. Ogólnie to ładne auto (mimo, że avant ) i plany w dobrym kierunku
-
[B5 AFN] Niedziałające halogeny
Popatrz czy z bezpiecznikami wszystko jest w porządku. U mnie po montażu halogenów, świeciły światła przednie i halogeny w zderzaku a tylne zgasły na amen. Zmieniłem bezpieczniki i wszystko było ok.
-
Audi a4
Troszkę all road jest, szczególnie z przodu. Nie przejmuj się moja dziewczyna też moją a4 nazywa all roadem bądź traktorem A tak na serio to bardzo ładne auto Brakuje tylko 1BE lub gleby -30mm.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ostatnio obejrzałem z dziewczyną Egzorcyzmy Emily Rose. Jak ktoś jest wrażliwy to polecam - będzie się bał, może nie samego filmu ale wyobraźnia zrobi swoje. I to, że film jest oparty na faktach.
-
[B5 AJM] CB radio Alan 109 - czy warto kupić ?
Podłączam się do pytania kolegi, chyba zdecydowałem się na to radio. Jaka do niego antena byłaby "dość tania a dobra"? Ja również prosiłbym o wypowiedz użytkowników tego modelu radia.
-
Dziwna stłuczka - jaka będzie wycena ?
Najlepiej jak byś dał zdjęcie.
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Dokładnie Jak ktoś się nie zna to się nie dopatrzy. Zresztą jak nie wiem jak by to było z oryginalnym chromem w sedanie. Ja u siebie chromowaną listwę górną wciskałem w rynienkę. A z tego co widziałem oryginały są przyklejane na uszczelkę a nie wciskane w rynienkę.
-
Ukradli mi dekielki!
k$#^& to jest właśnie Polska :ranting1:
-
[ALL] Kolory Audi
Czytałeś I post i patrzyłeś na te linki w ogóle?
-
[B5 AFN] Problem z uciekającym tyłem
Też tak miałem w innym samochodzie, auto pływało i tył i przód. A winą były zużyte amortyzatory. Jak wozi to w pierwszej kolejności trzeba sprawdzać amortyzatory.
-
[ALL] Jakie felgi
Rdza na czym? Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić tam rdzę Zaciski można pomalować, na tarczach pojawia się rdzawy osad ale po przejechaniu kawałka drogi znika. Sprężyny zardzewiałe też nie będą(chyba, że są jakieś mega stare i obdrapane). Możesz mieć brud ale raczej nie rdzę.
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
Po pierwsze te felgi są no name = plastelina.