Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. A to takie metaliczne stuki/trzaski? Tak jakbyś w bagażniku wiózł jakieś narzędzia? Jeśli tak to pewnie pęknięta sprężyna.
  2. Spytaj co to za firma. Jak depo to bierz śmiało. Ja kupowałem identyczne i szczerze Ci polecam
  3. Kamyk, też tak miałem. Malutka wgniotka i rysa, która niestety się powiększała. Spójrz czy nie ma wgniotki.
  4. Ykk, nie potrzebne są nam Twoje uwagi. Nie interesują Cię chromy, nie czytaj danego wątku. A tak jak tylko temat o chromach to ykk już jest. Normalny użytkownik za takie komentarze dostaje warna.
  5. Nie zrozumiałeś mnie. Nie pisałem o Tobie, że szkoda Ci pieniędzy czy coś w tym stylu. Pisałem tylko o pokrowcach, nie podobają mi się, mogą być złote/srebrne ale to pokrowce. Spójrz parę postów wcześniej - wypowiadałem się o Twoim aucie pozytywnie. Wypowiedź o tanim tunningu była do kolegi, który pisał nade mną. Ja uważam, że jeśli komuś szkoda pieniędzy to lepiej niech nic nie zmienia bo tylko popsuje. Ktoś ma parcie na zmiany a mało kasy to daje brewki, ledy etc i kołpaki bo w końcu za coś trzeba wypić.
  6. Widziałem Twojego szaraka dziś ale tyłem do drogi stało. Nie zauważyłem, że fmic już jest :doh1: Tak to bym się zatrzymał i obejrzał na żywo. Nadrobię na spocie
  7. Jak ktoś ma mało kasy/ lub mu zwyczajnie szkoda to niech lepiej nic nie robi. Do audi nie pasuje "tani tunning", który zwykle = wioska. Sorry za OT. Dla mnie jakiekolwiek pokrowce to wstyd.
  8. Super Też będę musiał sprawdzić ile moja seria ma teraz a ile po wywaleniu kata. Kusi mnie zachipowanie a jak czytam takie posty to jestem praktycznie pewny, że to zrobię.
  9. Z tym s-linem to jest ciekawa sprawa. Od 97 w B5 była możliwość zamówienia pakietu sport lub jego elementów. Btw też mam taką kierownicę. Kierunkowskazy ze zdjęcia będą się bardzo odznaczać. Te będą lepsze:
  10. Jeżdżę na takich samych siedemnastkach i naprawdę nie narzekam. Tyle, że mam opony o profilu 215/50 - może tu jest pies pogrzebany. Felgi od B7 są kiepskie, tak jak Ambro napisał wyglądają jak kołpaki. Szczerze mówiąc ja też zawsze myślałem, że to są kołpaki. Właśnie się dowiedziałem, że to alufelgi.
  11. Zależy gdzie. Dla mnie ta felga jest
  12. Wioska. Najlepsze są passaty b5, golfy z tymi ledami, najlepiej niebieskimi. Wieś tańczy i śpiewa. Dostają ode mnie długimi tak samo jak kierowcy jeżdżący na halogenach w nocy (gdy nie ma mgły).
  13. Gdzie pokrowce do audi :doh1: to nie polonez Na łóżku i na fotelach w domu też macie narzutę?
  14. Niee, one wyglądają jak "sterczące sutki" .Najlepsze są białe od skody. Grill od esy jest ładny ale swoje kosztuje a poliftowy to za trochę ponad stówkę można kupić. Miałem podobny dylemat i zdecydowałem się na poliftowy. Możesz też wypolerować wydech. Ogólnie to ładne auto (mimo, że avant ) i plany w dobrym kierunku
  15. Popatrz czy z bezpiecznikami wszystko jest w porządku. U mnie po montażu halogenów, świeciły światła przednie i halogeny w zderzaku a tylne zgasły na amen. Zmieniłem bezpieczniki i wszystko było ok.
  16. Armi odpowiedział(a) na Miszka82 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Troszkę all road jest, szczególnie z przodu. Nie przejmuj się moja dziewczyna też moją a4 nazywa all roadem bądź traktorem A tak na serio to bardzo ładne auto Brakuje tylko 1BE lub gleby -30mm.
  17. Ostatnio obejrzałem z dziewczyną Egzorcyzmy Emily Rose. Jak ktoś jest wrażliwy to polecam - będzie się bał, może nie samego filmu ale wyobraźnia zrobi swoje. I to, że film jest oparty na faktach.
  18. Podłączam się do pytania kolegi, chyba zdecydowałem się na to radio. Jaka do niego antena byłaby "dość tania a dobra"? Ja również prosiłbym o wypowiedz użytkowników tego modelu radia.
  19. Najlepiej jak byś dał zdjęcie.
  20. Dokładnie Jak ktoś się nie zna to się nie dopatrzy. Zresztą jak nie wiem jak by to było z oryginalnym chromem w sedanie. Ja u siebie chromowaną listwę górną wciskałem w rynienkę. A z tego co widziałem oryginały są przyklejane na uszczelkę a nie wciskane w rynienkę.
  21. k$#^& to jest właśnie Polska :ranting1:
  22. Czytałeś I post i patrzyłeś na te linki w ogóle?
  23. Też tak miałem w innym samochodzie, auto pływało i tył i przód. A winą były zużyte amortyzatory. Jak wozi to w pierwszej kolejności trzeba sprawdzać amortyzatory.
  24. Rdza na czym? Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić tam rdzę Zaciski można pomalować, na tarczach pojawia się rdzawy osad ale po przejechaniu kawałka drogi znika. Sprężyny zardzewiałe też nie będą(chyba, że są jakieś mega stare i obdrapane). Możesz mieć brud ale raczej nie rdzę.
  25. Po pierwsze te felgi są no name = plastelina.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.