Treść opublikowana przez Armi
-
[ALL B5] Ogrzewanie elektryczne auta
Trochę kiepska ta dmuchawa. Ja bym tego nie montował.
-
[B5 ADR] Hałasy na nierównościach
Oj kiepsko. Trzeba było auto dokładnie sprawdzić przed kupnem.
-
[B5 AFN] Pierwsze zdjęcie mojej A4ki.
Jaki to rozmiar felg i opon? Wyglądają na 16
-
xxx
Przekombinowana to delikatne i dyplomatyczne określenie. Zderzak tylny z siatexem Progi Zderzak przedni Krzywa maska i brewki Tasiemka led z allegro w zderzaku Jak patrzę na to cudo to jestem za odklejeniem klubowej naklejki z klapy bagażnika.
-
[A4 ADR] Mój nowy nabytek- Bi-xenony+św. dzienne str.1
O k... co to za g... ma masz na kierownicy. Ściągnij to bo to nie polonez. Poza tym furka cacy.
-
[B5 ADR] Hałasy na nierównościach
Na jakich felgach i oponach jeździsz?
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Mam w aucie centralny zamek ale bez pilota. Chciałem włączyć sobie: błyśnięcie kierunków po zamknięciu i otwarciu auta zamykanie zamków po przekroczeniu 15km/h O ile to drugie mi wyszło, tak za nic w świecie nie mogę włączyć błyśnięcia kierunków. Dopisuje kody ale one tak jakby się nie zapisują. Może głupie pytanie ale czy błyśnięcie kierunków można zaprogramować tylko wtedy jak się ma kluczyk z pilotem?
-
[B5 AHU] żabka
To kiepsko bo lampy z polifta i ładniejsze felgi wiele by zmieniły :gwizdanie: Ale i bez tego jest ok. Tylko ten znaczek od eski na grillu nie wiem po co, poza tym jest źle przyklejony.
-
Czy przy 130tkm przebiegu warto wycinać katalizator w A4 B5 1.6?
To go nie słuchaj W b5 dieslu nie będzie żadnych problemów, nie ma dodatkowych sond lambda i na prawdę nie ma problemów.
-
Czy przy 130tkm przebiegu warto wycinać katalizator w A4 B5 1.6?
Ale w B5? Może mówił o innym samochodzie.
-
[ALL B5] Lampy przednie czy pasują?
No właśnie od S4 a nie dzielone, dymione, ringi firmy solar.
-
[ALL B5] Lampy przednie czy pasują?
Jest pytanie. Ja myślę, że to wioska. Lampy zespolone odmłodzą auto a takie tylko je udziwnią. Zdjęcie poglądowe, co prawda nie ringi ale dymione i dzielone.
-
[ALL B5] Lampy przednie czy pasują?
Ale będzie paskudnie wyglądać Nie lepiej kupić zespolone? Są i tańsze i ładniejsze.
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Przecież właściciel nie uciekł z forum. Jego samochód jego sprawa. Tyle, że w oczach klubowiczów sporo stracił. Nikt już nie uwierzy w słowa "dbam o auto".
-
Czy przy 130tkm przebiegu warto wycinać katalizator w A4 B5 1.6?
Ja wycinałem katalizator u mechanika jakieś 100km od Warszawy, więc pewnie nie będzie Cię to interesować. Popytaj kolegów z Warszawy. Kata warto wywalić
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Wątpię.
-
Czy przy 130tkm przebiegu warto wycinać katalizator w A4 B5 1.6?
Wywaliłem kata parę dni temu i nie ma żadnych problemów.
-
Kradzież anteny CB na Trchominie!!!!!
Dajcie spokój chłopakowi, każdy by się wkurzył jakby mu za***ali antenę.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Koledzy spójrzcie na 3 grupę logów statycznych. Co jest tam nie tak?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów (syk powietrza)
Mi też się tak wydawało, dlatego zrobiłem pełne logi. Są w tym temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosze_o_analize_logow-t95713.0.html _________________________________________________ Zaślepiałem egr (na chwilę) ale nic to nie dało.
-
[ALL B5] chromowana ramka do tablicy rej.
O nie tylko nie chrom na tablicy rejestracyjnej :doh1: Chociaż carbon wyglądałby jeszcze gorzej. Ykk, ktoś jeszcze pomyśli, że serio piszesz
-
Spoty LRY - odwołane
Solar na ostatnim spocie mówił, jak fajnie chodzi s4 kaliego a tu proszę taki popis: http://www.youtube.com/watch?v=lUlpgTmYXfQ&feature=player_embedded
-
[ALL] Jakie felgi
Tylko, że od avusów lubią dekielki ginąć
-
[ALL] Czy WARTO ??? Felgi firmy ACE Wheels?
Zgadzam się z nowakiem. Wg mnie lepiej kupić używane a oryginalne alufelgi niż nowe no name. Zresztą wzór szałowy nie jest.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Po zrobieniu logów i analizie, zacząłem jeździć dynamicznej - wkręcać na obroty (oczywiście na ciepłym silniku) żeby się kierownice w turbo nie zapiekały. Wywaliłem kata (wstawiona rurka) Wiem jak się ustawia kąt wtrysku, więc niedługo się tym zajmę Ale to nie wszystko, czy ktoś po przejrzeniu logów jest w stanie powiedzieć gdzie jest (mniej więcej) nieszczelność (dziura) przez którą mi samochód syczy. Właściwie tylko po to te logi robiłem.