Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Śmiejcie się ale do skody yeti ludzie lecieli jak muchy do g.... (stała swego czasu w Galerii Mokotów).
  2. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Przyznawać się, kto widział takie lampy zamontowane w samochodzie? Chyba się w nich zakochałem
  3. Szukałem zdjęć jak wyglądają te LEDY w dzień na czarnym aucie ale znalazłem tylko jedno. Wiecie kto ma takie lampy zamontowane w swoim aucie? Chętnie obejrzę, na zdjęciu z allegro wyglądają ale na allegro to i lampy angel eyes wyglądają pięknie.
  4. A ile jest prawdy w stwierdzeniu, że policjant bez nakazu nie może otworzyć nam bagażnika? Znalazłem gdzieś stwierdzenie, że jak się powie do policjanta: tam jest rączka, proszę sobie otworzyć, ja nie będę stwarzał przeszkód. To policjant nie otworzy bagażnika. Słyszałem, że policjant prosząc o pokazanie gaśnicy czy trójkąta omija ten przepis . Gaśnicę i trójkąt zwykle trzyma się w bagażniku więc sami mu ten bagażnik otwieramy.
  5. Armi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja tak samo, zagrałem chwilę i wyłączyłem
  6. Tak, np. 1BE to 37 centymetrów. A ile wyszło u Ciebie?
  7. Nikt nie wspomniał o oponach GoodYear EAGLE NCT 5. Poleciłbym tą oponę wszystkim, którzy dużo jeżdżą i nie chcą wymieniać opon co 30-40k km. Ta opona jest niezwykle odporna na ścieranie. Ma wysoki indeks prędkości, jest cicha i bardzo dobrze trzymająca zarówno na suchym jak i na mokrym. Do normalnej jazdy idealna. Następne opony też takie kupię
  8. Wymontowałem schowek według tego schematu, ze złączem poduszki to Ci nie pomogę bo ja szukałem czegoś innego. Ale myślę, że i tak sobie poradzisz.
  9. Na mojej trasie właśnie nie (801) a nawet jak mają to często wyłączone. W nocy jak jadę to taka cisza, bardzo rzadko się ktoś odezwie. Jeździłbym lubelską ale dużo muszę nadrabiać i po oczach dostaję.
  10. Wygląd, jest kiepski to fakt Ale jak na trasie o długości 100km mijasz 10 samochodów z czego 3 mają cb to doceniasz to, że masz duży zasięg.
  11. Mierzyłem przy tylnym kole, prawego nie sprawdzałem ze względu na to że padał deszcz ale myślę, że jest podobnie. Też nie wierzyłem, że tam może być aż 39 centymetrów.
  12. To mi namieszałeś w głowie teraz
  13. Mireko, nie odbieraj postów OLO GDA aż tak osobiście. On chce Ci pomóc, nie chce żebyś był kolejnym wych@#^$^ przez PZU.
  14. Ja tak samo Cieszę się, że nie kupiłem Floridy.
  15. Tak, właśnie o to mi chodziło. Sprawdziłem dziś u siebie i jest 39 cm.
  16. Trzeba zmierzyć odległość od piasty do rantu błotnika. W zamieszeniu standardowym ta odległość wynosi 39 cm.
  17. Mnie ostatnio kolega nauczył, że można patrzeć na wydech. Jak dwie rurki to nie ma co się mierzyć :gwizdanie: Nie potrzeba oznaczeń. Jeszcze halogenów Ci brakuje
  18. Brawo za mody. Z daleka nie widać, że lampy przednie nie są zespolone. Jak byś zdjął oznaczenia z tyłu, to calibry chętnie by się z Tobą mierzyły i dostawały Czekam na zdjęcia z nowymi lampami z tyłu. Podobają mi się takie ale nie wiem jak wyglądają na samochodzie w dzień.
  19. Gość u którego kupiłem radio ma zawieszone konto na allegro. Chyba wiem dlaczego.
  20. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Chyba znalazłem winowajcę syku. To ten gumowy przewód, o którym Kowi mówił, że można go kupić w sklepie z częściami do traktorów. Nie ma co prawda dziury ale guma jest sparciała. Jeśli po wymianie będzie syczało dalej to wymieniam przewód sznurówkę.
  21. Dziwne bo właśnie kupiłem 520xl i mam homologację. starą już nieważną Serio? Co za typ, pytałem się gościa. Mówił, że wszystko jest ok. Nikomu nie można wierzyć
  22. Używaj znaków interpunkcyjnych. Ja nie zrozumiałem tego co napisałeś. Mój błąd. Szczerze mówiąc to i do -30 nie polecałbym seryjnych amortyzatorów. Jeździłem właśnie na -30/40.
  23. Znaczek jest najlepszy
  24. G... prawda. To jest naprawa z OC. Szkoda całkowita jest po przekroczeniu 100% wartości auta przed wypadkiem. Poczytaj sobie: http://odszkodowania.blox.pl/2007/05/Szkoda-calkowita-Kiedy-zachodzi-Jak-sprawdzic.html http://www.auto-swiat.pl/artykuly,Szkoda-calkowita-czyli-jak-nie-dac-sie-oskubac-,17087,1.html
  25. A jeździłeś na -40 z seryjnymi amortyzatorami? To lepiej nie doradzaj. -40 na seryjnych amortyzatorach powoduje, że samochód podskakuje jak piłeczka na dołkach. Jak ktoś jeździ po drogach jak stół to jest ok. Ale u nas takich dróg nie ma. Slavak, dla własnego bezpieczeństwa kup amortyzatory o skróconym skoku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.