Treść opublikowana przez Armi
-
Car of the year 2010
Śmiejcie się ale do skody yeti ludzie lecieli jak muchy do g.... (stała swego czasu w Galerii Mokotów).
-
Spoty LRY - odwołane
Przyznawać się, kto widział takie lampy zamontowane w samochodzie? Chyba się w nich zakochałem
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Szukałem zdjęć jak wyglądają te LEDY w dzień na czarnym aucie ale znalazłem tylko jedno. Wiecie kto ma takie lampy zamontowane w swoim aucie? Chętnie obejrzę, na zdjęciu z allegro wyglądają ale na allegro to i lampy angel eyes wyglądają pięknie.
-
Przeszukanie samochodu przez Policję
A ile jest prawdy w stwierdzeniu, że policjant bez nakazu nie może otworzyć nam bagażnika? Znalazłem gdzieś stwierdzenie, że jak się powie do policjanta: tam jest rączka, proszę sobie otworzyć, ja nie będę stwarzał przeszkód. To policjant nie otworzy bagażnika. Słyszałem, że policjant prosząc o pokazanie gaśnicy czy trójkąta omija ten przepis . Gaśnicę i trójkąt zwykle trzyma się w bagażniku więc sami mu ten bagażnik otwieramy.
-
FIFA 10
Ja tak samo, zagrałem chwilę i wyłączyłem
-
[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia
Tak, np. 1BE to 37 centymetrów. A ile wyszło u Ciebie?
-
Polecane opony letnie
Nikt nie wspomniał o oponach GoodYear EAGLE NCT 5. Poleciłbym tą oponę wszystkim, którzy dużo jeżdżą i nie chcą wymieniać opon co 30-40k km. Ta opona jest niezwykle odporna na ścieranie. Ma wysoki indeks prędkości, jest cicha i bardzo dobrze trzymająca zarówno na suchym jak i na mokrym. Do normalnej jazdy idealna. Następne opony też takie kupię
-
[B5 AEB] Schowek i złącze do poduszki pasażera
Wymontowałem schowek według tego schematu, ze złączem poduszki to Ci nie pomogę bo ja szukałem czegoś innego. Ale myślę, że i tak sobie poradzisz.
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Na mojej trasie właśnie nie (801) a nawet jak mają to często wyłączone. W nocy jak jadę to taka cisza, bardzo rzadko się ktoś odezwie. Jeździłbym lubelską ale dużo muszę nadrabiać i po oczach dostaję.
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Wygląd, jest kiepski to fakt Ale jak na trasie o długości 100km mijasz 10 samochodów z czego 3 mają cb to doceniasz to, że masz duży zasięg.
-
[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia
Mierzyłem przy tylnym kole, prawego nie sprawdzałem ze względu na to że padał deszcz ale myślę, że jest podobnie. Też nie wierzyłem, że tam może być aż 39 centymetrów.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
To mi namieszałeś w głowie teraz
-
[B5 ADR] Prośba o sugestie z wyceną szkody
Mireko, nie odbieraj postów OLO GDA aż tak osobiście. On chce Ci pomóc, nie chce żebyś był kolejnym wych@#^$^ przez PZU.
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Ja tak samo Cieszę się, że nie kupiłem Floridy.
-
[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia
Tak, właśnie o to mi chodziło. Sprawdziłem dziś u siebie i jest 39 cm.
-
[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia
Trzeba zmierzyć odległość od piasty do rantu błotnika. W zamieszeniu standardowym ta odległość wynosi 39 cm.
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Mnie ostatnio kolega nauczył, że można patrzeć na wydech. Jak dwie rurki to nie ma co się mierzyć :gwizdanie: Nie potrzeba oznaczeń. Jeszcze halogenów Ci brakuje
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Brawo za mody. Z daleka nie widać, że lampy przednie nie są zespolone. Jak byś zdjął oznaczenia z tyłu, to calibry chętnie by się z Tobą mierzyły i dostawały Czekam na zdjęcia z nowymi lampami z tyłu. Podobają mi się takie ale nie wiem jak wyglądają na samochodzie w dzień.
-
[ALL] CB RADIO + ANTENKA - Jakiś niedrogi zestaw. Co polecacie ?
Gość u którego kupiłem radio ma zawieszone konto na allegro. Chyba wiem dlaczego.
-
Spoty LRY - odwołane
Chyba znalazłem winowajcę syku. To ten gumowy przewód, o którym Kowi mówił, że można go kupić w sklepie z częściami do traktorów. Nie ma co prawda dziury ale guma jest sparciała. Jeśli po wymianie będzie syczało dalej to wymieniam przewód sznurówkę.
-
[ALL] CB RADIO + ANTENKA - Jakiś niedrogi zestaw. Co polecacie ?
Dziwne bo właśnie kupiłem 520xl i mam homologację. starą już nieważną Serio? Co za typ, pytałem się gościa. Mówił, że wszystko jest ok. Nikomu nie można wierzyć
-
[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia
Używaj znaków interpunkcyjnych. Ja nie zrozumiałem tego co napisałeś. Mój błąd. Szczerze mówiąc to i do -30 nie polecałbym seryjnych amortyzatorów. Jeździłem właśnie na -30/40.
-
[B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
Znaczek jest najlepszy
-
[B5 ADR] Prośba o sugestie z wyceną szkody
G... prawda. To jest naprawa z OC. Szkoda całkowita jest po przekroczeniu 100% wartości auta przed wypadkiem. Poczytaj sobie: http://odszkodowania.blox.pl/2007/05/Szkoda-calkowita-Kiedy-zachodzi-Jak-sprawdzic.html http://www.auto-swiat.pl/artykuly,Szkoda-calkowita-czyli-jak-nie-dac-sie-oskubac-,17087,1.html
-
[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia
A jeździłeś na -40 z seryjnymi amortyzatorami? To lepiej nie doradzaj. -40 na seryjnych amortyzatorach powoduje, że samochód podskakuje jak piłeczka na dołkach. Jak ktoś jeździ po drogach jak stół to jest ok. Ale u nas takich dróg nie ma. Slavak, dla własnego bezpieczeństwa kup amortyzatory o skróconym skoku.