Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Ok, sam o to prosiłeś. Agro tunning w postaci: s-line w grillu chrom pod lampami esowy znaczek z tyłu listwa chrom tył listwy s-line na bokach chrom pod lampami za mocny xenon :sick3: Poza tym małe kółka i straszliwy allroad. Plus, że xenon w lampie soczewkowej i chrom wokół zegarów Trochę pracy Cię z nią czeka.
  2. Zgadzam się z Dibo. Jeżdżę na zimowych 15 i powiem, że wcale nie ma aż tak wielkiego komfortu. Czasem w ogóle zapominam, że jadę na 15' a nie na 17', bo w moim przypadku różnica w komforcie jest niewielka. I wcale nie mam wybitego zawieszenia. Tak czekałem na miękkość i komfort po przesiadce z 17' na 15' a tu lipa
  3. Znalazłem swój przedni hokej do zderzaka przed liftem. Sprzedam po taniości. W razie czego wkleję zdjęcia.
  4. Nienawidzę brewek ale na Twoim aucie wyglądają świetnie. Tak jak ktoś napisał, samochód wygląda jak naćpany
  5. Ja tak samo mam tyle ile mam. Ale prawda jest taka, że 90% to liczniki kręcone.
  6. Najlepiej stwórz nowy wątek i wklej zdjęcia. Bez zdjęć to można co najwyżej powróżyć.
  7. hmmm o dziwo jest ich kilka na alledrogo :gwizdanie: Nie wszystkie są do diesla, bez wycięcia na hak, całe i nieklejone, bez dziur po parcotronicu itd. Wcale nie jest łatwo znaleźć.
  8. Nie tylko, nie pojeździsz sobie za długo ale popodskakujesz jak piłka, przytrzesz spód wiele razy itd. Za duże obniżenie, żeby jeździć na seryjnych amortyzatorach. Wiem z autopsji.
  9. Znam ten ból, szukałem hokeja do tylnego zderzaka. Trwało to chyba z miesiąc
  10. Wiem Chodziło mi tylko o wzór.
  11. A odnośnie alufelg i rs4, te też są niezłe. Widziałem na żywo, na b5 - pasują http://allegro.pl/item778811604_17_rs4_audi_5x100_germany_rasowe.html
  12. Pierwsze to ford puma a drugie calibra
  13. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Ranga mi się zmieniła
  14. Czekam na zdjęcia w dzień (już z ciemnymi szybami). Wiesz może jaką folią są ściemnione (jak bardzo ciemną)? _________________________________________________ Do Twojego auta pasowałyby takie felgi
  15. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Kowi, czy Twój lanos ma ledy? Widziałem takiego ostatnio
  16. Zgadzam się, ja po przesiadce z 15' na 17' nie zauważyłem żadnego spadku dynamiki a mam trochę mniej koników.
  17. Tylko, że kolega pytał o silniki 90KM lub 110KM. Bierz 110KM
  18. Świeciła się ta kontrolka kiedykolwiek? Sprawdź czy masz tam poprowadzoną wiązkę. Ja u siebie nie mam tej kontrolki, nie mam nawet miejsca na żarówkę. Najśmieszniejsze jest że na vagu wyskakuje błąd niezapalającej się kontrolki świec żarowych.
  19. Zgodzę się ze Skylinerem, tylko w moim przypadku nie ma problemów z koleinami (przez mój śmieszny profil opon 205/50/17). Ja na wiosnę będę obniżał auto bo delikatna gleba nie dość, że ładnie wygląda to poprawia prowadzenie auta. Gleba ma też swoich przeciwników (zwykle tych, którzy nigdy jej nie mieli albo tych, którzy obniżali zmieniając tylko sprężyny). Jak chcesz obniżać to zmieniasz i sprężyny i amortyzatory (albo kupujesz gwint ).
  20. Jesli miala to byc aluzja to nie wiem gdzie Ty tam lexusy widzisz Brakuje im i do lexusow i do innych LEDow sporo To nie żadna aluzja tylko stwierdzenie, że wioską to można lexusy nazwać a nie takie LEDy.
  21. Przesadzasz, to są nie wieśniackie lexusy.
  22. Armi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    PISZ PO POLSKU BO TEGO SIĘ CZYTAĆ NIE DA.
  23. Armi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Ładne ale to repliki prawda? Nosb, takie sprzedawał tyle, że bez opon.
  24. Armi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Ta lotka jest Plus ładne felgi min. 17' bo na 16' to A6 wyglądają śmiesznie a i jak felgi to gleba.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.