Treść opublikowana przez Armi
-
Spoty LRY - odwołane
Może to: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091114/CHELM/426768290
-
[ALL] Jakie felgi
Skoro jeździły na innej b5 to dlaczego miałyby nie pasować u Ciebie? Odpowiedz sobie sam.
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
ja tak nie mam. czy ty masz sprawne amorki i sprezyny? bo jesli 30 kg robi taka roznice w wysokosci zawieszenia to balbym sie na twoim miejscu brac na poklad komplet ludzi Robimy trochę OT Sprężyny mam nowe tzn mają trochę rok i podobno jeszcze nie siadły do końca. Amorki były sprawdzane na przeglądzie i mają po 75% sprawności. Jak mam pół baku to robi się normalnie tzn tył równo z przodem i wygląda tak jak na zdjęciu: A jak paliwa jest mniej to tył idzie do góry.
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Może i chlupie ale za to tył ładnie siedzi. A jak jest mniej niż pół baku to tył idzie do góry
-
[ALL B5] Który zestaw ksenonów lepszy.
A można wiedzieć jakie i u kogo kupiłeś hidy? Mam unidena 520xl.
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
Nie ale niektórym niesmak pozostał.
-
[B5 AFN] Dziwny szum podczas przyśpieszania , wewnątrz i na zewnątrz
Pretor, mam dokładnie tak jak Ty. Próbuje się umówić z naprawdę dobrym mechanikiem ale u niego są kolejki. Może w środę uda mi się samochód zaprowadzić do serwisu.
-
[ALL B5] Który zestaw ksenonów lepszy.
Przetwornice typu slim na prawdę nie zagłuszają cb radia czy to tylko takie gadanie sprzedawców?
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Gaśnicę też powinieneś mieć. Gdzieś słyszałem coś takiego, że policjant nie ma prawa sam otworzyć bagażnika i jeśli chce zobaczyć co tam jest to pyta o trójkąt. Ile w tym prawdy to nie wiem. Wiem za to, że prawie wszyscy trzymają trójkąt w bagażniku.
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
A może chcieli zobaczyć co masz w bagażniku i dlatego chcieli zobaczyć trójkąt, gaśnicę i apteczkę. Swoją drogą apteczka nie jest obowiązkowa.
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów z tyłu
Możliwe, też tak miałem. Do obniżonego auta tylko sportowe amortyzatory. Wbrew pozorom wcale nie musi być twardo. Jest sztywno w przeciwieństwie do seryjnych amorów i krótszych sprężyn.
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
Ja również posiadam Larka i jestem bardzo zadowolony. Jeździłem wcześniej z mio miov szwagra i było podobnie. Wszystko zależy od tego jaki program sobie wgrasz.
-
[ALL B5] Wybór bocznych kierunków
Fabii albo octavii. Tych pierwszych modeli.
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
Niestety, nie każdy to rozumie
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Mała nieszpecąca auta to florida pewnie. Czarna jest, wygląda elegancko.
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Z doświadczenia polecam Unidena 520xl
-
[B5 AFN] Kopci na czarno a moc jest i idzie jak burza.
Mając szczelny dolot, można zostawiać czarny dym po tym jak się ostro doda gazu. To normalne ale jeśli to trwa długo albo jakoś zbyt często to znaczy, że pojawił się problem.
-
[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
Miks450,mam nadzieję, że nie to Twoja a4. Wstyd Musiałbym kominiarkę założyć, żeby wsiąść do takiego auta.
-
[ALL B5] Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k
Tu sie zgodzę Ja tak samo. Ale i tak najlepiej żebyś sobie na żywo np. na spocie popatrzył. I wtedy zdecydował, która barwa najbardziej Ci odpowiada.
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
miszcz!! jak na razie bezkonkurencyjny chyba bardziej zjawiskowa niż ta z pierwszego posta Najlepszy jest brak klamek w tylnych drzwiach audi a4 coupe
-
Spoty LRY - odwołane
Ledy chwilowo poszły w odstawkę bo kupiłem nowe opony na zimę zamiast ledów.
-
[B5 ADR] Prośba o sugestie z wyceną szkody
Najpierw muszą zauważyć, że masz przyciemnione szyby. Jak nie masz czarnych jak smoła to wcale nie jest takie oczywiste, że to ktoś zauważy.
-
Spoty LRY - odwołane
Widziałem go ostatnio w K2 :gwizdanie: Także prawdopodobne, że jest na forum A jaką ma fajną rejestrację 50ET. _________________________________________________ Gdybym miał mojego czarnego golfa ;( to kupiłbym mu takie lampy na tył Jak mi się audi popsuje,to mówię sobie a mogłem mieć czarnego golfa
-
Konto studenckie w którym banku najlepiej i najtaniej ????
Moja dziewczyna ma ekonto w tym banku i również jest bardzo zadowolona.
-
[B5 AAH] MOJA PIERWSZA A4:)))))
Najlepiej zmienić na lusterko od anglika. Będzie identyczne jak to lewo, koszt pewnie 70-100zł. Na Twoim miejscu nie bawił bym się w chromy bo one i tak wizualnie znikną przy Twoim kolorze auta.