Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Dudi, coś takiego? Moim zdaniem
  2. Lampy rzecz gustu, według mnie ładniejsze będą te ledy:
  3. Przód trochę do poprawki, kierunki na białe i będzie Ciekawe jak u Ciebie wyglądałałyby takie lampy:
  4. Też zauważyłem taką tendencję ale to chyba dobrze. W sumie nie ma co się handlarzom dziwić, teraz ludzie są trochę bardziej świadomi i przyjeżdżają z miernikami lakieru, vagami, mechanikami i lakiernikami
  5. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale ja nie mówię, że on jest zdrajcą czy że to on głupot napisał. Tylko o tym co pisała reszta np. że u nas za .eu lecą bany :>
  6. Przód ok ale tył tak jak myślałem
  7. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Bolek, nie mijałem się z Tobą na Stawskiej w DBL jakieś pół godziny temu? Jechałem na Dęblin a Ty na Ryki (Stawy).
  8. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pewnie dostanę bana na .ełu ale nie mogłem patrzeć na głupoty wypisywane w temacie spotów radomskich. Mosad z eu to kolega Adrian czy ktoś inny? (właściciel b5 z felgami od rsa chyba )
  9. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    A kto przyjechał 4 avantem? Conti?
  10. Przód tylko ciekawe jak reszta.
  11. Hmm, a ja mam wrażenie, że w czasie hamowania albo przyśpieszania lampa drży i dlatego jest niebieska poświata. Tyle, że ja mam samą soczewkę.
  12. Ja się nie nabijam, tylko uważam, że lepszym rozwiązaniem jest pójście w stronę delikatnego tunningu. Samochód nie musi mieć nieoryginalnych zderzaków, wielkich spojlerów, ledów etc żeby się za nim ludzie na ulicy oglądali. Np. auto kolegi KANAL, jest tego przykładem. Pisałeś, że szukasz projektów, myślę, że ta strona może być dobrym ich źródłem: http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2040066 Dyplomatą to ja nie jestem, i czasem zdarzy mi się coś napisać/powiedzieć zbyt niedelikatnie. Miałem skasować mój wcześniejszy post ale denveco zdążył już na niego odpowiedzieć.
  13. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Jaki tam remis przecież były 3 Avanty, no przez chwile 4 i jeden Sedan :polew: Nie wiem jak liczyłem ale tak mi właśnie wyszło Zła aura chyba.
  14. Nie będę z tego powodu płakał. Nie podoba się tunning-laminat rodem z Need for Speed, dlatego moje auto wygląda tak jak wygląda. Nie będę robił sobie z samochodu calibry. Popatrz jakie są opinie użytkowników tego forum na temat projektów, które tu wstawiasz. Jedynie ten ostatni jest całkiem
  15. Fighting to straszna bajeczka Skojarzyło mi się z trylogią Goal.
  16. Właśnie zderzak tylny jest najbrzydszym elementem tego auta (na równi z niebieskim podświetlaniem zegarów). _________________________________________________ Chociaż patrząc na auto z Twojego podpisu nie jestem zdziwiony, że Ci się podoba.
  17. To był pakiet sport a nie s-line.
  18. Robiłem logi,oprócz zacinających się łopatek turbo i niedomagającej regulacji kąta wtrysku nic nie wyszło. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosze_o_analize_logow-t95713.0.html Może ktoś coś jeszcze zobaczy.
  19. Bierz 5000k Chyba powinieneś przykręcić osłonę. Przynajmniej na zdjęciu wygląda na odkręconą.
  20. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Brakuje mojego czarnucha. Byłby remis sedan vs avant i 1:0 dla czarnych
  21. Zostawiam auto mechanikowi, nie odbiorę dopóki nie znajdzie przyczyny syku Mam pewnie kilka nieszczelności, jedną znalazłem ale na resztę nie mam ani siły ani nerwów.
  22. Załamka, znów mi syczy. Co prawda trochę ciszej i inaczej bo tak bardziej "pierdzi" w czasie przyśpieszania. Został mi do wymienienia przewód od EGR, mam nadzieję, że to on jest winny. _________________________________________________ Pretor, mi też przestaje syczeć po pewnym czasie. Syczy wtedy jak dodaję gazu.
  23. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Ma rejestrację LRY Kxxx??
  24. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Znacie to auto?
  25. LRY? To nawet nie wiedziałem, że ktoś w ryckim ma takie auto. Hmm chociaż kiedyś widziałem takie auto u nas, a nie miał rejestracji z szóstkami? Raczej nie jest z klubu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.