Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. No nie wiem, ja bym wolał byle jakie welurowe niż oryginalne a gumowe.
  2. Moda na angel eyes się niedługo skończy :gwizdanie: i zostaniesz z reliktem zamontowanym w aucie. Ospojlerowanie, jakie? Mam nadzieję, że od s4.
  3. Co wniosłeś do tematu swoją wypowiedzią?
  4. Ludzie za różnymi autami się oglądają i za tymi pięknymi i za oszpeconymi, przede wszystkim za oszpeconymi bo takie się rzucają w oczy a często też je słychać bo mają rynny zamiast wydechów. Także, to że każdy się patrzy nie znaczy, że jest na co.
  5. Sprowadziłem obniżone auto więc piszę na podstawie własnych doświadczeń. Cóż, może nie jeździsz po tak nierównych i dziurawych drogach jak moje. Wyjeżdzając poza miasto można się przekonać, co znaczy -30mm i seryjne amortyzatory Gwarantuję Ci, że szybciej niż 70km/h nie pojedziesz. W mieście czy na dobrej drodze, ja też byłem zadowolony. A może masz amorki o krótszym skoku tylko o tym nie wiesz ? U mnie nie było żadnej różnicy w komforcie jak wróciłem do seryjnych sprężyn.
  6. Powiem tylko tyle, że wszyscy odradzający seryjne amortyzatory do krótszych sprężyn mają rację. To zwyczajna głupota i narażanie własnego i cudzego bezpieczeństwa. Na gładkiej drodze można sobie jeździć ale pojawi się dziura i auto skacze. Skacze, buja, trze, potrafi tak bujnąć, że można przy zwykłym hamowaniu wylecieć z drogi. Poza tym nikt nie mówi, że do krótszych sprężyn muszą być jakieś super utwardzone amortyzatory, które nazywasz "sportowymi". Wystarczy żeby miały krótszy skok. Nie bój się nie będzie super twardo, będzie sztywniej ale za to dużo bezpieczniej.
  7. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Radio trzyma się na jednym bolcu i nie mogę go wyciągnąć, brat mówił, że w serwisie mieli problemy żeby je wyjąć więc mi bez narzędzi może być jeszcze trudniej. Ale już wiem gdzie trzyma więc w tygodniu jak będę miał więcej czasu to będę je męczył dalej. Mam nadzieję, że z ksenonami pójdzie mi lepiej niż z radiem ale to też w tygodniu.
  8. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    A z ksenonami dużo roboty jest? Żeby zamontować przetwornice i żarniki (lampę mam przystosowaną).
  9. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Mam adapter do tego radia i słucham mp3 ale i tak jest lipa. A ksenony będę miał w sobotę :gwizdanie:
  10. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    A w ogóle to mam radio Gamma S a nie Beta.
  11. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    To zacznę się już modlić o system pasywny Kupię jutro przejściówkę miniISO->ISO i zobaczymy.
  12. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    No właśnie chyba się wszystko okaże jak wyciągnę pioneera i ori audi. Miałem nadzieję, że przełożę radia i będzie wszystko grało.
  13. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Mam radio beta i oryginalne nagłośnienie. I tyle wiem. Liczę te głośniki: 2 z tyłu, 2 w drzwiach, 2 tweetery. Nic w bagażniku nie mam, w kodach wyposażenia też nie ma nic wspomnianego o audio. To radio było w corsie B. Nawet nie wiem jak było podłączone bo nie mogę go wyjąć :ranting1:
  14. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Kowi, jak podłączałeś pioneera to zmieniałeś kostki? Chyba zmienię radyjko tylko tak się zastanawiam czy wszystko będzie plug and play. Pioneer deh-4000, już bym go dziś podłączył tylko ni ch... nie mogę go wyciągnąć z drugiego samochodu. Jedno jest pewne, kariera złodzieja mi nie grozi.
  15. Mam identyczne radyjko. Miałeś jakieś problemy z podłączeniem czy wszystko plug&play? _________________________________________________ Btw, brakuje jeszcze halogenów.
  16. Fajnie jest Nadaje się do Chrom Madafaka Klab
  17. Z tego co pamiętam to na zasilaczu zapala się czerwona kontrolka. W nawigacji nic się nie zmienia (nie pokazuje "animacji", że bateria jest ładowana).
  18. Ładna jest ale ma za dużo chromu
  19. Widać Anglicy nie mają gustu
  20. Dopóki nie miałem larka używałem mio (szwagra). Nie widziałem żadnej różnicy na korzyść mio, zauważyłem, że lark dużo szybciej wyszukiwał satelity. _________________________________________________ Miły, używałeś larka w ogóle? Żeby mieć zdanie trzeba porównać obie nawigacje. Poza tym każdą firmę, która nie ma jeszcze wyrobionej marki można nazywać "biedronkową".
  21. Ja czekam do soboty, zamówiłem ksenony z palinikami Philipsa 4300k i do tego żarówki blue vision na długie. Brat ma mi przywieźć. Już się nie mogę doczekać montażu i jazdy próbnej tym bardziej, że nie jest do końca zadowolony z soczewki tzn długie świecą dobrze ale krótkie mam wrażenie, że w lampach lustrach świeciły lepiej.
  22. Myślę, że nie ma wielkiego znaczenia. Byle była oryginalna i miała gwarancję. np. Kingston, Sandisk.
  23. Armi odpowiedział(a) na miki_sc temat w Audi A4 B5
    Widać, że kolega "nowy". Mamy opis tej operacji w dziale warsztat i 30 kilka stron odpowiedzi na pytania.
  24. Taki grill to lipa. Lepiej zostawić seryjny i maznąć maskę na czarno. Marki się wstydzisz? Rozumiem jak byś miał znaczek opla ale audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.