Treść opublikowana przez Armi
-
Spoty Puławskie
Kowi, ale Ty musisz być na spocie
-
Spoty Puławskie
Kupiłem sprej żeby pomalować ramkę grilla na czarno ale na razie zastanawiam się jak go zmatowić.
-
Spoty Puławskie
A ty co do 14tego zrobisz juz potwora Tak, do 14 spokojnie zdarzę. Zerwałem chrom
-
Spoty Puławskie
Może przesuniemy na 14 marca.
-
[ALL B5] Lampy tył do B5. Zdjęcie, proszę o VT.
A ja tam upieram się przy depo red white w srebrnym aucie. http://www.youtube.com/watch?v=mfwmi1P5X5Q
-
[ALL B5] Problem z ogrzewaniem
Mi też płukanie nagrzewnicy pomogło ale niestety na krótko (miesiąc, może dwa). Niedługo znów spróbuję.
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
Mi też chodzi po głowie ten spojler ale nie widziałem go na żywo. Na niektórych zdjęciach wygląda super ale na niektórych Ale za to na BMW E-30 wyglada
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Ale tamta była czarna i na dodatek odbiór w Mszczonowie. Akurat mi to pasowało.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
skompletowane wszystkie plastiki pod macha + klapa US/Japan :kox: To już wiem kto mi "moja" klapę USA kupił :ranting1:
-
[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?
Paput, na spocie przekonasz się, że żadne ringi tylko zespolone Depo. Kiedyś też miałem taki problem jak Ty, napaliłem się na ringi. Na zdjęciach z allegro wyglądały pięknie ale na żywo Szkoda szpecić sobie auto ringami czy lampami dayline.
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Prędzej Ci wahacze po zimie na 15 wysiądą niż po jeździe w lecie na 18. Jedyne czym można się martwić w przypadku większych alufelg to cena opon a nie strata komfortu czy sypanie się zawieszenia.
-
Spoty Puławskie
Na 100% nie będę miał auta zrobionego na 7 marca
-
Spoty LRY - odwołane
Naszego forumowicza dokładnie to tego http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/michalk-u210.html Zgadłem zgadłem
-
Spoty LRY - odwołane
A był w klubie?
-
Spoty LRY - odwołane
Jedyna wypaśna a4 z okolicy, której już u nas nie ma Chodzi o Michała, który miał bordową a4, czarne lampy i alufelgi?
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Mi też się nie podobają. I przeróbka grilla rodem z eu. Poza tym super
-
[B5 AFN] Granatowe wozidełko
Choruję na takie lampy tylne A alufelgi to chyba od opla , bardzo dawno temu jak myślałem o kupnie 15 to właśnie o takich myślałem. Dobrze, że mi przeszło. Zazdroszczę wam, że możecie A4 jeździć bo moja stoi uziemiona ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
Może zauważyliście a może nie. To auto jest "klubowe". http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_murzynek_sprzedam-t106740.0.html;all=
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
A można wiedzieć gdzie kupiłeś?
-
Spoty Puławskie
Ja jeżdżę co prawda nie na nartach tylko na desce ale raczej w Parchatce i Rąblowie. W Ce lejowie byłem raz, trochę za krótki stok ale za to łagodny w sam raz na naukę
-
Spoty LRY - odwołane
O ładnie. Na razie jeszcze nic nie będę opowiadać bo czekam na rzeczoznawcę. Była straż i policja :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Ja tak samo W sumie na początku to chciałem felgi 15 na lato Wywaliłbym też kołpaki bo kołpaki to
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Rezanie błotników to za dużo powiedziane. Trzeba odciąć kawałek blachy brzeszczotem a później ładnie wyrównać. Po zdemontowaniu lampy od razu widać co trzeba odciąć.
-
[ALL B5] Czarna Niunia
Wywal te okropne kołpaki :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zakładał ktoś tego typu grill ?
Jak się nie ma kasy to lepiej nic nie robić. Chrom na metry, nigdy nie wygląda ładnie, szczególnie na grillu Ja obstawiam jakiegoś opla (calibra/vectra/astra)