Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Kowi, ale Ty musisz być na spocie
  2. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Kupiłem sprej żeby pomalować ramkę grilla na czarno ale na razie zastanawiam się jak go zmatowić.
  3. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    A ty co do 14tego zrobisz juz potwora Tak, do 14 spokojnie zdarzę. Zerwałem chrom
  4. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Może przesuniemy na 14 marca.
  5. A ja tam upieram się przy depo red white w srebrnym aucie. http://www.youtube.com/watch?v=mfwmi1P5X5Q
  6. Mi też płukanie nagrzewnicy pomogło ale niestety na krótko (miesiąc, może dwa). Niedługo znów spróbuję.
  7. Mi też chodzi po głowie ten spojler ale nie widziałem go na żywo. Na niektórych zdjęciach wygląda super ale na niektórych Ale za to na BMW E-30 wyglada
  8. Ale tamta była czarna i na dodatek odbiór w Mszczonowie. Akurat mi to pasowało.
  9. skompletowane wszystkie plastiki pod macha + klapa US/Japan :kox: To już wiem kto mi "moja" klapę USA kupił :ranting1:
  10. Paput, na spocie przekonasz się, że żadne ringi tylko zespolone Depo. Kiedyś też miałem taki problem jak Ty, napaliłem się na ringi. Na zdjęciach z allegro wyglądały pięknie ale na żywo Szkoda szpecić sobie auto ringami czy lampami dayline.
  11. Prędzej Ci wahacze po zimie na 15 wysiądą niż po jeździe w lecie na 18. Jedyne czym można się martwić w przypadku większych alufelg to cena opon a nie strata komfortu czy sypanie się zawieszenia.
  12. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Na 100% nie będę miał auta zrobionego na 7 marca
  13. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Naszego forumowicza dokładnie to tego http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/michalk-u210.html Zgadłem zgadłem
  14. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    A był w klubie?
  15. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Jedyna wypaśna a4 z okolicy, której już u nas nie ma Chodzi o Michała, który miał bordową a4, czarne lampy i alufelgi?
  16. Mi też się nie podobają. I przeróbka grilla rodem z eu. Poza tym super
  17. Choruję na takie lampy tylne A alufelgi to chyba od opla , bardzo dawno temu jak myślałem o kupnie 15 to właśnie o takich myślałem. Dobrze, że mi przeszło. Zazdroszczę wam, że możecie A4 jeździć bo moja stoi uziemiona ;(
  18. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Może zauważyliście a może nie. To auto jest "klubowe". http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_murzynek_sprzedam-t106740.0.html;all=
  19. A można wiedzieć gdzie kupiłeś?
  20. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja jeżdżę co prawda nie na nartach tylko na desce ale raczej w Parchatce i Rąblowie. W Ce lejowie byłem raz, trochę za krótki stok ale za to łagodny w sam raz na naukę
  21. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    O ładnie. Na razie jeszcze nic nie będę opowiadać bo czekam na rzeczoznawcę. Była straż i policja :gwizdanie:
  22. Ja tak samo W sumie na początku to chciałem felgi 15 na lato Wywaliłbym też kołpaki bo kołpaki to
  23. Rezanie błotników to za dużo powiedziane. Trzeba odciąć kawałek blachy brzeszczotem a później ładnie wyrównać. Po zdemontowaniu lampy od razu widać co trzeba odciąć.
  24. Wywal te okropne kołpaki :gwizdanie:
  25. Jak się nie ma kasy to lepiej nic nie robić. Chrom na metry, nigdy nie wygląda ładnie, szczególnie na grillu Ja obstawiam jakiegoś opla (calibra/vectra/astra)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.