Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Pinów, kup trochę więcej. Jeśli silniczki od punto to od II.
  2. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Moja paczka zdjęć: i bonus :
  3. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Spokojnie bierzcie 17. Ja takie mam i jeździ mi się dobrze
  4. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Zgadnijcie kogo dziś spotkałem :gwizdanie: kolejnego chętnego na spot - Conti _________________________________________________ Będę chciał pomalować zaciski, pytanie na jaki kolor. Jaki kolor będzie pasował (oprócz czarnego)?
  5. nie Lexusy nie są już modne a w dodatku nawet nie są ładne.
  6. Te od rs-a są mega
  7. Jak popatrzyłem na zdjęcie alufelg to od razu zachciało mi się montować letnie kapcie. Odnośnie pochodzenia auta, pytaj w wątku spotów wrocławskich.
  8. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Mi w sumie sobota pasuje, najwyżej się troszkę spóźnię.
  9. Nie on wszędzie juz tak stoi czy pod górke czy z górki czy na płaskim tak stał w 2007 a tak w 2009 tych chromów to juz nie ma Grr co to za zdjęcia, wstydzę się za moją padakę też polowałem, ale do Q trzeba szczęścia żeby znaleźć :gwizdanie: a z tym Ta-technix to juz sam nie wiem Nie on wszędzie juz tak stoi czy pod górke czy z górki czy na płaskim tak stał w 2007 a tak w 2009 tych chromów to juz nie ma też polowałem, ale do Q trzeba szczęścia żeby znaleźć :gwizdanie: a z tym Ta-technix to juz sam nie wiem Mogłeś wybrać inne zdjęcie (2), to powoduje, że się wstydzę za moją padakę W porównaniu z siedzącym tyłem szaraka mój wygląda jeszcze gorzej niż normalnie.
  10. Bo w samochodzie mają to co uważają za lepsze. To chyba normalne.
  11. Ale można też zwykłe hidy h7 kupić i wszystko pasuje p&p.
  12. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Mi pasuje piątek i niedziela.
  13. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Konkretny i ogarnięty
  14. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Od nas to mało kto tam jeździ a właściwie to nikt. Ja byłem raz na spocie LKA, ogólne wrażenia to mało a4 dużo 80. A i Gelo to taki drugi Kowi
  15. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Też tak myślę, tylko trzeba znaleźć parking na którym jest naprawdę jasno.
  16. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    [quote name=Sebek () ] widzę marne zainteresowanie spotem wiec chyba go nie ma czy jak? Odwołany. Ale mam nadzieję, że w następną niedzielę nie będzie wykrętów :gwizdanie:
  17. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Trzeba na żywo zobaczyć bo zdjęcia nie oddają a i fotograf ze mnie kiepski. Ksenon mam 4300k i jest biało, postojówki delikatnie wpadają w niebieski. _________________________________________________ Pod koniec miesiąca pewnie zamówię spryski bo i tak muszę pomalować zderzak. Tak myślę czy nie machnąć czarnych szyb ale z drugiej strony boję się, że bez chromów z auta zrobi mi się jeżdżąca trumna
  18. A nie lepiej zmienić na poliftowe? W przypadku avantów ciężko jest znaleźć jakieś ciekawe lampy tylne (oprócz ori).
  19. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Dobrze wiedzieć Wreszcie mam ksenony i białe diodowe postojówki. Aaa i czarną ramkę grilla
  20. Ładny masz środek tylko zdejmij nakładkę z kierownicy bo z nią Twoje auto wygląda jak taksówka starego dziada. Kup białe kierunki w błotniki, tani mod a bardzo cieszy.
  21. Jak czarne to pewnie Janjazda
  22. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Pany, turbo i silnik zdrowe. Jutro auto odbieram A takie miałem piękne plany. Nowa turbina, kolektor, chip ;( Nawet nie wiem czy mam się cieszyć, że mam sprawny samochód czy nie.
  23. Inkognito :oklaski: Żartowałem z tymi ciuszkami. Chodziło mi tylko o to, że ludzie czasem lubią przesadzić ze "stylizacją". A później taki człowiek nakleja naklejkę klubową albo daje ramkę i przynosi wstyd nam wszystkim. _________________________________________________ Nie idzie mi pisanie i wyjaśnianie bo właśnie dzwonił do mnie mechanik, że wcale nie mam całej turbiny do wymiany tylko poszedł przewód.
  24. No tak ale Twoje auto świadczy o Tobie :gwizdanie: Idąc Twoim tokiem myślenia to możesz zakładać damskie ciuszki, Tobie będą się podobać i nie powinno Cię obchodzić to co inni ludzie powiedzą i za kogo Cię wezmą.
  25. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    to ustalać termin bo niedziela odpada z racji tego że mam ćwiczenia a wiecie co to znaczy Dla mnie im później tym lepiej. Tzn jutro wstawiam auto do mechanika, mam nadzieję że w miarę szybko się uwinie i ubezpieczalnia nie będzie się ociągać z wypłatą odszkodowania. _________________________________________________ Btw. byłem na .eu. Gość kupił do b5 lampy soczewkowe dayline i strasznie się podnieca. A te lampy pasują do b5 tak jak świni siodło. Najlepsze jest to, że wywalił na nie 800zł. Oczywiście jak to na .eu nikt mu prawdy nie napisze. Chciałem napisać ale pewnie znów by mi skasowali post.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.