Treść opublikowana przez Armi
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Pinów, kup trochę więcej. Jeśli silniczki od punto to od II.
-
Spoty Puławskie
Moja paczka zdjęć: i bonus :
-
Spoty Puławskie
Spokojnie bierzcie 17. Ja takie mam i jeździ mi się dobrze
-
Spoty Puławskie
Zgadnijcie kogo dziś spotkałem :gwizdanie: kolejnego chętnego na spot - Conti _________________________________________________ Będę chciał pomalować zaciski, pytanie na jaki kolor. Jaki kolor będzie pasował (oprócz czarnego)?
-
[ALL B5] Lampy tył --- co sądzicie o tych..?
nie Lexusy nie są już modne a w dodatku nawet nie są ładne.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Te od rs-a są mega
-
[ALL B5] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja świnka A4 AFN 1.9 TDi
Jak popatrzyłem na zdjęcie alufelg to od razu zachciało mi się montować letnie kapcie. Odnośnie pochodzenia auta, pytaj w wątku spotów wrocławskich.
-
Spoty Puławskie
Mi w sumie sobota pasuje, najwyżej się troszkę spóźnię.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nie on wszędzie juz tak stoi czy pod górke czy z górki czy na płaskim tak stał w 2007 a tak w 2009 tych chromów to juz nie ma Grr co to za zdjęcia, wstydzę się za moją padakę też polowałem, ale do Q trzeba szczęścia żeby znaleźć :gwizdanie: a z tym Ta-technix to juz sam nie wiem Nie on wszędzie juz tak stoi czy pod górke czy z górki czy na płaskim tak stał w 2007 a tak w 2009 tych chromów to juz nie ma też polowałem, ale do Q trzeba szczęścia żeby znaleźć :gwizdanie: a z tym Ta-technix to juz sam nie wiem Mogłeś wybrać inne zdjęcie (2), to powoduje, że się wstydzę za moją padakę W porównaniu z siedzącym tyłem szaraka mój wygląda jeszcze gorzej niż normalnie.
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
Bo w samochodzie mają to co uważają za lepsze. To chyba normalne.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ale można też zwykłe hidy h7 kupić i wszystko pasuje p&p.
-
Spoty Puławskie
Mi pasuje piątek i niedziela.
-
Spoty Puławskie
Konkretny i ogarnięty
-
Spoty Puławskie
Od nas to mało kto tam jeździ a właściwie to nikt. Ja byłem raz na spocie LKA, ogólne wrażenia to mało a4 dużo 80. A i Gelo to taki drugi Kowi
-
Spoty Puławskie
Też tak myślę, tylko trzeba znaleźć parking na którym jest naprawdę jasno.
-
Spoty Puławskie
[quote name=Sebek () ] widzę marne zainteresowanie spotem wiec chyba go nie ma czy jak? Odwołany. Ale mam nadzieję, że w następną niedzielę nie będzie wykrętów :gwizdanie:
-
Spoty LRY - odwołane
Trzeba na żywo zobaczyć bo zdjęcia nie oddają a i fotograf ze mnie kiepski. Ksenon mam 4300k i jest biało, postojówki delikatnie wpadają w niebieski. _________________________________________________ Pod koniec miesiąca pewnie zamówię spryski bo i tak muszę pomalować zderzak. Tak myślę czy nie machnąć czarnych szyb ale z drugiej strony boję się, że bez chromów z auta zrobi mi się jeżdżąca trumna
-
[ALL B5] Lampy tył --- co sądzicie o tych..?
A nie lepiej zmienić na poliftowe? W przypadku avantów ciężko jest znaleźć jakieś ciekawe lampy tylne (oprócz ori).
-
Spoty LRY - odwołane
Dobrze wiedzieć Wreszcie mam ksenony i białe diodowe postojówki. Aaa i czarną ramkę grilla
-
moja a4 narazie standard ale zobaczymy
Ładny masz środek tylko zdejmij nakładkę z kierownicy bo z nią Twoje auto wygląda jak taksówka starego dziada. Kup białe kierunki w błotniki, tani mod a bardzo cieszy.
-
Spotkania na drodze
Jak czarne to pewnie Janjazda
-
Spoty LRY - odwołane
Pany, turbo i silnik zdrowe. Jutro auto odbieram A takie miałem piękne plany. Nowa turbina, kolektor, chip ;( Nawet nie wiem czy mam się cieszyć, że mam sprawny samochód czy nie.
-
[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?
Inkognito :oklaski: Żartowałem z tymi ciuszkami. Chodziło mi tylko o to, że ludzie czasem lubią przesadzić ze "stylizacją". A później taki człowiek nakleja naklejkę klubową albo daje ramkę i przynosi wstyd nam wszystkim. _________________________________________________ Nie idzie mi pisanie i wyjaśnianie bo właśnie dzwonił do mnie mechanik, że wcale nie mam całej turbiny do wymiany tylko poszedł przewód.
-
[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?
No tak ale Twoje auto świadczy o Tobie :gwizdanie: Idąc Twoim tokiem myślenia to możesz zakładać damskie ciuszki, Tobie będą się podobać i nie powinno Cię obchodzić to co inni ludzie powiedzą i za kogo Cię wezmą.
-
Spoty Puławskie
to ustalać termin bo niedziela odpada z racji tego że mam ćwiczenia a wiecie co to znaczy Dla mnie im później tym lepiej. Tzn jutro wstawiam auto do mechanika, mam nadzieję że w miarę szybko się uwinie i ubezpieczalnia nie będzie się ociągać z wypłatą odszkodowania. _________________________________________________ Btw. byłem na .eu. Gość kupił do b5 lampy soczewkowe dayline i strasznie się podnieca. A te lampy pasują do b5 tak jak świni siodło. Najlepsze jest to, że wywalił na nie 800zł. Oczywiście jak to na .eu nikt mu prawdy nie napisze. Chciałem napisać ale pewnie znów by mi skasowali post.