Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
to nie "bad look" to "debil look" Ściągaj je jak najszybciej. Dobrze, że masz już lampy z soczewką. Zakładaj ksenony 4300k - będzie elegancko. Alufelgi 17 i obniżenie to fajna sprawa. Jeździ się pewnie, nie to co na seryjnym zawieszeniu (tapczan na kółkach). _________________________________________________ A4 z Niemcowni też miałem naklejkę "bitte ein bit"
-
[B5 AEB] Skromniutka - ale własna
Dobre podejście. Jaką glebę planujesz? Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najważniejsze są amortyzatory o skróconym skoku. Bez tego obniżanie nie ma sensu bo to tylko męka na dołach, koleinach, progach. A jak masz dobre amortki to jedziesz jak czołg tylko bliżej ziemi. Ładne alufelgi, przez pewien czas myślałem o takich.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Podoba mi się ten kolor auta. Jak je polerowałeś to mogłeś przy okazji ten chrom na metry zerwać. Nie baw się w 16, jeśli alufelgi to tylko 17
-
Ruda A4 z Lubartowa
Prosimy o więcej zdjęć. Nie podobają mi się przednie lampy. Alufelgi fajne tylko szkoda, że nie w większym rozmiarze. Jak chcesz podpatrzeć ładnie zrobione auto w kolorze Twojego to samochód kolegi KANAL jest godny polecenia :kox: (mam nadzieję, że mi to wybaczy).
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
Jakie sprzedam?! W życiu bym nie sprzedał tak ładnego auta.
-
[B5 AVV] Mój granatowy trumniak /zawias -35/ czarny grill - nowe fotki str.9
Myślałem o tym. Ale jakoś nie moge sie przekonać. Może żebym zobaczył to na żywo, to zmienił bym zdanie. To koszt góra 15zł, jak się nie spodobają to zawsze można folię zerwać.
-
[B5 AVV] Mój granatowy trumniak /zawias -35/ czarny grill - nowe fotki str.9
Też chciałbym mieć polifta Pasowałyby Ci żółte halogeny
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Profil 50. Grill malowałem zwykłym czarnym sprejem w domowych warunkach. 5 warstw, na razie się trzyma.
-
Spoty LRY - odwołane
No ładnie to tylko ja pracuję
-
Spoty LRY - odwołane
Technika jazdy jest potrzebna jak buja przodem/tyłem. Ja mam sztywno, nawet jak po torach przejeżdzam czy spiacych policjantach to przejezdzam tak samo jak na seryjnym zawieszeniu. Staram się tylko jakies wielkie wyrwy w drodze omijać.
-
Spoty LRY - odwołane
Nie zaczepiasz to moze i faktycznie te opony są tego rozwiazaniem, bo ja swoim coróż gdzieś zawadzam, a zwłaszcza na trasie jak przez koleiny zdazy mi sie przejechać Naprawdę? Ja to spokojnie na forty wjeżdżam, nad Wisłę tak samo jak na seryjnym zawieszeniu. Jeździłem wczoraj testować na dziurach w WG. Myślę, że to nie kwestia opon a amortyzatorów Mój brat ma jeszcze większą glebę i też nigdzie nie zaczepia.
-
Spoty LRY - odwołane
Może się chować, byle tylko nie zaczepiać. Na razie nie zaczepiam nigdzie, zobaczymy jak w zimę ale podejrzewam, że też nie będzie problemów.
-
[B5 1Z] moja niunia
Fajny audik, te siedzenia to chyba zmieniane były Gałka też z polifta :good:wyglądająca dużo lepiej niż podświetlana z allegro. Popraw rury wydechowe bo wyglądają jak dwie rynny.
-
Spoty LRY - odwołane
Fajnie stoi ale to jest wiele wiecej niz -20,-30 Też mi się tak wydaje. Na 15 - opony chowały się w nadkolach.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Elegancko. Zmień jeszcze gałkę na poliftową
-
Spoty LRY - odwołane
Zdjęcie na równej powierzchni:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Urwanie głowy przed świętami
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
No rozumie. A ile twoja poszła w dół?? Według dokumentu z dekry -20/30mm ale chyba siadło więcej ale może mi się wydaje bo mam profil opon 50. Muszę zmierzyć.
-
[ALL] Zawieszenie gwintowane firmy AP ...słyszał ktoś może?
zawias produkowany w fabryce KW, produkt niższej półki tej grupy niby lepsze od MTS, ponieważ MTS robi jedna serie do wszystkich jednostek napędowych, a różnica w masie może być znaczna , AP robi pod konkretne silniki. Dobre jest to, że dobiera się sprężyny do konkretnego silnika. Mam takie u siebie i jest idealnie. Nie ma różnicy, że przód jest nisko a tył wyżej. Wiele razy spingi były na sprzedaż na forum za psie pieniądze bo AP znane w Polsce jeszcze nie jest.
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
Za samą zmianę 120-150zł, u mnie doszła jeszcze wymiana dwóch wahaczy więc zapłaciłem 200zł (tylko za wymianę bo wahacze, sprężyny i amortyzatory były moje).
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
He he spokojnie będzie i gleba za jakieś 2 tyg To się trochę naczekasz Ja miałem mniej więcej tyle czekać ale nie doczekałem. Wczoraj znalazłem warsztat, gdzie zamontowali mi nowe amortyzatory i sprężyny praktycznie od ręki.
-
Spoty LRY - odwołane
Wiec tak nie rozgladasz sie w ogóle przeleciałeś przez rondo a ja stałem pod merkurym i to na poczatkku(pierwsze auto) później volvo i ford i pare kukuryn a ty przelcaiłęś i jeszcze cofałeś koło poczty i nie widziałeś, a dosłownie ze 20min wczesniej rzojechalismy sie ze spontana z parkingu :gwizdanie: było vagowanko ale żadnych pozytywów Tylko volvo na LPU widziałem a cofałem, żeby na parking zajechać. Miałem dzwonić, ale stwierdziłem że może za późno.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Wszędzie mieli kolejki, tylko w autocentrum się wcisnąłem. Zapomniałem jaka to ulica. W Dęblinie jak się do Lesisza jedzie po prawej stronie. W okolicach ciepłowni.
-
Spoty LRY - odwołane
Byłem w Rykach po 22. Widziałem, że nie ma szaraka. Na parkingu też nikogo nie spotkałem. Szkoda. Profil mam 50. Pewnie znowu zaśpię - o 6 wstaję
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Trochę kontrast zmieniłem, może lepiej widać Jedno zdjęcie zdążyłem zrobić bo odebrałem auto po 18. Jutro zrobię inne zdjęcia.