Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Allegro. 550zł z przesyłką. Sklep Venom.
  2. Mechanik to taki cwaniaczek. Gdyby to był "mój" mechanik to jakoś byśmy się dogadali z tym raczej nie
  3. Nie, bo to się stało parę godzin temu. Jechałem do Warszawy, założyłem dojazdówkę i powoli dojechałem.
  4. Trochę ponad tydzień temu wymieniałem komplet sprężyn i amortyzatorów u mechanika (mam rachunki). Sprężyny i amortyzatory ja dostarczałem, płaciłem tylko mechanikowi za ich montaż. Dziś, będąc w trasie usłyszałem straszny hałas. Zatrzymałem auto a tu: opona z tyłu flak. Odkręciłem koło, patrze a opona jest przecięta od wewnętrznej strony. Na osłonie amortyzatora ślady gumy Jednym słowem osłona amortyzatora przecięła mi jedną oponę a drugą przytarła na głębokości 4mm. Moje pytanie jest takie: czy mechanik za to odpowiada? Tzn za to, że zamontował mi amortyzator, który tarł o oponę. Na policji powiedziano mi, że jeśli mechanik będzie się wykręcać od pokrycia kosztów kupna opon to powinienem mu wytoczyć proces. Tak pewnie zrobię tylko chcę się dowiedzieć czy ma to sens.
  5. Podejrzewam, że piloci mogli dostać cichy rozkaz na lądowanie tzn mieli ciśnienie - lądujcie bo uroczystość się opóźni. To pewnie nie usterka techniczna a przeciągnięcie samolotu. To jest straszne, nie mogę uwierzyć.
  6. Armi odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Też taką kupuję, na zmianę z niebieska "new car"
  7. Armi odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    A na pewno oryginał? Na allegro jest masę podrób.
  8. Dlaczego nie porównuję serii? Dlatego, że nadwozie b5 jest zwyczajnie starsze i b6 wypada korzystniej. I takie porównanie nie ma sensu. B5 było projektowane na początku lat 90 a B6 pod koniec. Wiadomo, które nadwozie wygląda młodziej. Poza tym, żaden z nas nie jeździ serią. Spytaj się Nosba, Somesa, Topora czy oddali by swoje auta w zamian za seryjną B6? Podejrzewam, że żaden z nich nie poszedłby na taki układ. Oprócz wartości czysto materialnych dochodzi to ile się serca i pracy włożyło w dane auto. Te drugie wartości często są bezcenne. Dlatego, zdziwił mnie to, że autor wątku chce sprzedać auto w które już trochę serca włożył. Ale może nie aż tyle, żeby nie chcieć go sprzedać. Chociaż, ja utrzymuje swoje zdanie, że obecne auto Pablo jest zdecydowanie ładniejsze niż seryjna B6 A wcześniej chodziło mi o to, że uważam linię nadwozia B5 za bardziej innowacyjną i dopracowaną niż B6 (chodzi oczywiście o moment wejścia na rynek a nie o bezpośrednie porównanie w 2010r.)
  9. Jaka seryjna b6 jest ładniejsza od zmodzonej b5? Żadna. B5 ma bardzo ładną linię nadwozia, fakt trochę opatrzoną ale w dalszym ciągu ciekawą. Spójrz np. na kształt tylnej klapy w sedanie. B6 tak samo jak i B7 jest bardzo przeciętnym autem jeśli chodzi o design. To takie bryły. Dopiero seryjne B8 jest a jego nadwozie wydaje się "lekkie", tak samo jak B5.
  10. Ale zderzak s4 b6 nie robi takiej roboty jak ten od s4 b5
  11. Super kolor dobrze, że masz na forum takiego rezacza jak Topor. Nie musisz się bawić w vt, tylko obserwować/czytać jego wątek. Dobrze, że planujesz glebę bo tak naprawdę gleba robi robotę a 1be to nie gleba.
  12. Właśnie o to mi chodziło czy światła typu dayline rzeczywiście są lepiej widoczne niż zwykłe światła mijania Z tego co zauważyłem to nie za bardzo ale to moje subiektywne odczucie. Według mnie auto z zapalonymi światłami mijania jest lepiej widoczne niż to, które jedzie z wyłącznie włączonymi świecidełkami z allegro. Chociaż nie powiem, te philipsa wyglądają porządnie. Dlatego nie widziałem względów praktycznych. Poza tym wystarczy sobie kupić automatyczny włącznik świateł i też się zapomina o włączaniu świateł. I rzecz najważniejsza, trochę lipnie wygląda jak są jakieś świecidełka w zderzaku starego samochodu.
  13. A na czym ta kwestia praktyczna polega? Nie rozumiem tego. Równie dobrze można jeździć ze zgaszonymi światłami mijania a zapalonymi halogenami. Pytanie, tylko po co?
  14. Te co do których linki wkleiłem, różnią się od Twoich tylko kolorem.
  15. Raczej normalna, mnie wymiana samych sprężyn i amortyzatorów kosztowała 150zł.
  16. Za mała gleba i tył trochę w górze :gwizdanie: Teraz jak mam 40/60 to mi się poprzestawiało i 1be wygląda dla mnie jak seryjny zawias.
  17. Też tak myślę. Seryjna b6 to kupa.
  18. Jest tego sporo ale najlepszym wyborem są kierunki od skody: http://allegro.pl/item972420706_kierunkowskazy_migacze_skoda_octavia_audi_a4_nowe.html białe http://allegro.pl/item982525641_kierunkowskazy_migacze_skoda_octavia_audi_a4_nowe.html dymione Ja kiedyś miałem dymione, nie od skody i były okropne. Za bardzo odstawały.
  19. Nie masz racji, to siara. Lepiej jeździć z dziurą na fotelu niż z pokrowcem szytym na miarę. Przecież pokrowiec też trzeba kupić a często za cenę kompletu pokrowców można wyrwać fotel.
  20. Po cholerę Ci te ledy do jazdy dziennej ? Lepiej zostawić tak jak jest niż bawić się w świecidełka na metry z allegro.
  21. Akurat to jest coś takiego jak klasyka, coś co się nigdy nie starzeje. Angel szajsy, lexus looki - takie kwiatki szybko okazują się nie tylko stare ale i nie modne.
  22. Na serio podobają Ci się brewki To nie jest kwestia gustu tylko dobrego smaku. Nie przejmuj się, trochę pobędziesz na forum to już Ci się nie będą podobać. Mi się podobał chrom na metry a teraz jak to widzę to
  23. Armi odpowiedział(a) na malizna temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Chwalenie się ile to się w mieście udało wycisnąć zalatuje szczeniactwem. Auto ładne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.