Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AFN] Prośba o analizę błędu 01268 opartego logiem
Pozwolę sobie, dołączyć do wątku Mam podobny problem tj. błąd 01268, który nie daje się skasować. Co drugie uruchomienie silnika, mryga kontrolka świec żarowych. Od czasu do czasu muszę pokręcić 3-5 sekund, żeby odpalić silnik. Ogólnie auto trochę przymulone jest albo jestem przewrażliwony. Podejrzewam kiepskiej jakości paliwo bo tankowałem na różnych stacjach a po tym jak zacząłem tankować tylko na Orlenie, kontrolka zaczęła mrygać rzadziej tj. 1/2 uruchomienia i odpala łatwiej ale problem nie został rozwiązany. Wymieniłem filtr paliwa, wlałem preparat do czyszczenia wtrysków, sprawdziłem połączenie ecu z pompą wtryskową (nie ma boxa ani uszkodzeń, przeczyściłem też styki) i nic. Może ktoś coś jeszcze doradzi przed wizytą (mam nadzieję, że niekonieczną) u specjalisty od pomp wtryskowych? Błąd: 1 Fault Found: 01268 - Quantity Adjuster (N146) 35-10 - - - Intermittent Log grupy 001: _________________________________________________ Czy taki błąd może powodować zapowietrzony układ paliwa?
-
Spoty LRY - odwołane
Jak bylem na spocie w Warszawie to był jeden chłopak od nas tzn srebrnym b5. Mówił, że w Rykach tylko na święta jest. Ale nie pamiętam czy to był avant czy limuzyna. Może to ten sam.
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi A4 B5 Kozak
Auto tak ale zachowanie właściciela nie (na początku).
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Właśnie tył stoi super _________________________________________________ Gdzie Ty taki las znalazłeś?
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi A4 B5 Kozak
Nie wiem jak Ty, ale ja nie znoszę cwaniactwa jak poniżej: Ja też. Najchętniej bym napisał to wynocha na .eu tam ci jeszcze przyklasną. Dwa posty napisał a zgrywa cwaniaka.
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi A4 B5 Kozak
Ale jest kozak
-
[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
Też zrywałem chromy wokół szyb. Ścierałem normalnie palcami, trzesz trzesz i schodzi. Z tymi na lakierze to może spróbuj benzyną ekstrakcyjną. Odnośnie kierownicy to lipa, nie ma w niej poduszki. Takie kierownice mogą być w autach bez poduszek albo w takich z klatką bezpieczeństwa. Chyba nie chcesz sobie rozwalić sobie głowy o taką kierownicę a potem sam siebie pytać: po co mi to było?
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Audi A4 B5 Kozak
Nic albo tyle co te wszystkie a4 z allegro szumnie opisywane jako stylizowane na s4. Listwa na drzwiach bocznych kompletnie nie pasuje, tak samo znaczek z grilla. Fajnie, że polift i na glebie. Widać, że kolega nowy na forum.
-
[B5 ADR] Kolejna Audi by Labiel SWAP na APU
Może masz szczęście albo tak równe drogi, ja miałem sprężyny -20/30 i seryjne amortyzatory i jeździć się nie dało. Owszem jak droga była w miarę równa było super ale tam gdzie pojawiały się garby, obniżenia robiło się niebezpiecznie a miałem praktycznie nowe amortyzatory. Wolałem zmienić na seryjne sprężyny niż ryzykować tylko dlatego, żeby auto fajnie wyglądało. Dla mnie to trochę oszczędzanie na bezpieczeństwie tym bardziej, przekonuje fakt, że Audi już przy zawieszeniu 1be stosuje amortyzatory o skróconym skoku. Zresztą jest wiele wątków na forum o tym, że nie powinno się stosować takich rozwiązań.
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
Oj tak, gleba jest konieczna. O ile siedemnastki wyglądają jako tako na seryjnym zawieszeniu tak 18 no gorzej Z przodem nie jest tak źle ale tył w górze. Ja to wrzucałem coś ciężkiego do bagażnika żeby trochę siadł tył Ale generalnie kółka są super
-
[B5 ADR] Kolejna Audi by Labiel SWAP na APU
Nie jest to zbyt mądre i jak już ktoś wcześniej dobrze napisał, zalatuje wiejskim tuningiem. Alufelgi, rzeczywiście jak na piętnastki wyglądają bardzo dobrze. Twoje auto jest przykładem, że nawet rocznik 95 może wyglądać fajnie, będąc praktycznie serią
-
Spoty Puławskie
Jeśli spot będzie wieczorem to będę na 90 procent.
-
Spoty LRY - odwołane
Mi też dziś niewiele zabrakło w Warszawie do strzała w bok Wyklepiesz, pomalujesz i kierunki zmienisz przy okazji na białe.
-
Spoty LRY - odwołane
1. pasek rozrzadzu Continental 2. pasek klimatyzacji Continental 3. pasek wieloklinowy Continental 4. rolka paska rozrzadu Ruville / INA 5. rolka paska rozrzadu Ruville / INA 6. rolka paska klimatyzacji Ruville/ INA 7. rolka paska wieloklinowego Ruville / INA 8. pompa wody Ruville 9. simmeringi Victor Reinz x2 10. Simeringi 11. Napinacz paska rozrządu Ruville / INA 12. Napinacz alternatora Ruville / INA Więc to są już wszystkie części...?? Którą firmę byście polecili Ruville czy INA?
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
LPG power?
-
Spoty LRY - odwołane
Tak mi się wydawało że mało mam części....
-
Spoty LRY - odwołane
Powiedzcie mi czy to są wszystkie części jakie muszę kupić przy wymianie rozrządu: -pasek rozrządu Conti -rolka napinająca Ina -rolka prowadząca Ina -pompa wody Dolz lub Ruville -pasek alternatora Conti -pasek klimy Conti Chcę być na 100% pewny ze wszystko do wymiany rozrządu mam;)
-
[B5 ADR] Moje A4 - foto
Uwierz mi, nie każdy Dobra ja już nic nie mówię.
-
[B5 ADR] Moje A4 - foto
No pewnie, nie każdego stać żeby kupić alufelgi za 1500zł a kupując kołpaki za 100zł otrzymujesz zbliżony efekt. Przecież o to głównie chodzi, prawda? Chodzi o to, że jak Cię nie stać to nie baw się w półśrodki bo audi to nie golf ani calibra. Seryjna a4 jest wystarczająco ładna i nie potrzebuje "taniego tuningu rodem z allegro".
-
[B5 ADR] Moje A4 - foto
Jak ktoś miał chrom czy to z allegro czy ori to widzi różnicę od razu. Oryginalny chrom ma dużo grubszą górną listwę i jest lepiej spasowany. Ale i tak największa różnica jest jak taki samochód przejeżdża, oryginalny chrom dużo bardziej się błyszczy. Z daleka i na zdjęciu chrom z allegro może wyglądać całkiem całkiem: ale podchodzisz bliżej i jest ja tam i tak nie widze roznicy Pewnie dlatego, że nie masz chromów z allegro
-
Spoty Puławskie
16 - fajne Jak Ci się Kowiego spodobają to pewnie Ci sprzeda.
-
[B5 ADR] Moje A4 - foto
Jak ktoś miał chrom czy to z allegro czy ori to widzi różnicę od razu. Oryginalny chrom ma dużo grubszą górną listwę i jest lepiej spasowany. Ale i tak największa różnica jest jak taki samochód przejeżdża, oryginalny chrom dużo bardziej się błyszczy. Z daleka i na zdjęciu chrom z allegro może wyglądać całkiem całkiem: ale podchodzisz bliżej i jest
-
[B5 ADR] Moje A4 - foto
Klon mojego kiedyś. Ale chrom z allegro to trochę obciach Szkoda, że alufelgi 16 i bez lekkiej gleby. Poza tym
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Odpowiadaj na pytanie!
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
to jeszcze stary zawias seryjny, jutro jade przekłądki dokonać mam nadzieje że sie wyrówna do poziomu tyłu Ile kosztuje przekładka, tam gdzie jedziesz?