Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Kozackie kołpaki, w sam raz do wywalenia do kosza tak samo jak chrom wokół okien i ten z grilla i pod nim. Weź to wywal bo to straszna wioska. Takie ładne auto i super kolor lakieru a tak spaskudzony chromem na metry i ledami za 10zł. I te światła jakoś podejrzanie białe, mam nadzieję, że to nie hidy
  2. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    To tak jak ja ale usłyszałem na cb, że na 75km stoją więc się uspokoiłem.
  3. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    profil 50 Kurcze tak mnie 17 kuszą ale w tamtym roku po takich lasach się przedzieraliśmy, że sam teraz nie wiem. Spot o 18, prawda?
  4. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Na rajd mazowiecki nikt oprócz mnie pewnie się nie wybiera :gwizdanie: ? Tak się zastanawiam czy jechać tam na 15 czy na 17
  5. To akurat najmniejszy problem bo jak zdemontujesz reflektor to od razu widać co trzeba wyciąć. Właściwie to trzeba odciąć kawałek blaszki. Rozumiem ale chodzi mi głównie o późniejszą np. korozję w tym miejscu, tego chciałbym uniknąć. Skąd ten pomysł? Wystarczy dobrze przeczyścić, odtłuścić i pomalować czymś odpornym na rdzę. Audi to nie opel
  6. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Dawaj pewnie i tak zrobimy wypad na garwolińskie maryny [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 14:06_________________________________________________Eeee lipa Topor jednak nie ogarnie sie dzisiaj na ziemiach lubelskich Wiec spontan dalej aktualny ale na 100% w Rykach Trochę szkoda to pewnie dlatego, że chciałem mu nakopać za zgarnięcie "mojej" klapy usa A tak na serio to szkoda szkoda szkoda.
  7. To akurat najmniejszy problem bo jak zdemontujesz reflektor to od razu widać co trzeba wyciąć. Właściwie to trzeba odciąć kawałek blaszki.
  8. tu to wygląda lepiej: fotki kiepstie bo telefonem robione Sorry, ale nie wygląda... straszne te fele ale jeśli Tobie się podobają to Potwierdzam, kiepskie
  9. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Wracam z pracy i alusy przykręcam jak taki gość ma być Godzina chyba zależy od powrotu Roberta. Ja za 2h godziny kończę pracę, jadę zmienić opony i mogę być w każdej chwili.
  10. Taki też robi robotę:
  11. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Parking przy szkole ale możemy wyjechać po Ciebie np na Orlen przed Rykami. Vag hmm ja mam, janjazda, Kowi chyba tez :gwizdanie:
  12. Nie doradzajcie mu już, bo jeszcze kupi moje ulubione alufelgi
  13. czy ja wiem czy usuwanie znaczka z klapy to dobry pomysł pokaż no jaką fote Dobry dobry, też mi się to nie podobało ale teraz uważam, że bez znaczka jest lepiej.
  14. W ASO auto viva trzeba było parę dni poczekać, dlatego najpierw lepiej zadzwonić i później przyjechać.
  15. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Moze następny piatek był by lepszy Też tak myślę ale w razie czego i w ten mogę podjechać. Dobra idę czyścić alufelgi
  16. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jeśli chodzi o wzór to drugie. Coś w stylu bbs ch :gwizdanie:
  17. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Nie nie nie, pietnastki na zimę mają być takie jak ma Robert tzn janjazda. Albo czarna stal albo "słoneczka".
  18. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Skoro rozmowy ze spotów LRY przeniosły się do LPU. Pragnę poinformować, że nie szukam już klapy USA. Przeczytałem parę wypowiedzi na wątku Dibo, popatrzyłem na zdjęcia i potwierdzam, że wąska i długa rejestracja powoduje optyczne podniesienie tyłu. A ma być nisko i szeroko, w końcu nie po to mam gładką klapę. Zamiast klapy USA kupię chyba 15' na zimę. Takie: Tylko nie mogę znaleźć w przyzwoitej cenie i bez opon. Ale w sumie do zimy jeszcze dużo czasu. Kowi, a Ty gdzie szukasz tych alufelg? Nie rzuciły Ci się w oczy "słoneczka" ze zdjęcia ?[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 14:09_________________________________________________A właśnie może by połączyć wątki spotów LRY I LPU
  19. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jutro mam wolne i jeśli uda mi się naprawić regulację lamp to w piątek przyjadę. Bez tego jazda nocą to męka.
  20. Całkiem ciekawe plany, podobne do moich na początku. Jak masz już alufelgi to reszta pójdzie z górki. A i warto zdemontować hak.
  21. Miałem w planach klapę USA (min. tę którą sprzątnął mi sprzed nosa topor) ale po przeczytaniu Waszej rozmowy powoli zmieniam zdanie Mi znaczek OOOO odpadł sam i rzeczywiście zrobiło się szeroko. Jak klapa USA miała by mi to popsuć to dziękuję.
  22. http://allegro.pl/item959764511_nowe_lampy_audi_a4_98_01_komplet.html Te są depo na 100%. Sam kupowałem u tego sprzedawcy.
  23. 359zł http://www.xenonowe.pl/index.php?MENU=oferta&id=20[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 19:13_________________________________________________Wiosna się zbiża, mody czas zacząć. Moje małe zmiany: 1) ksenony (żarniki Philips, japońskie przetwornice) 2) zerwanie chromu z allegro (co za syf ) 3) czarna ramka grilla 4) Białe postojówki led 5) Żółta folia do halogenów Zdjęcia po montażu w pierwszym poście
  24. Według mnie dużo ładniejsze byłby seryjne 15, o takie: Na tym zdjęciu są w kiepskim stanie i bez opon ale generalnie chodzi o wzór.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.