Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 ALL] Wytarta kierownica
Na pewno nie można jak się porównuje zużycie wyłącznie kierownicy i to golfa do kierownicy audi. Fakt, że wnętrze w audi zużywa się dużo wolniej niż w innych autach wykorzystują handlarze. Oni wiedzą że ciężko będzie rozpoznać po wnętrzu czy jest 180k km czy 250k km. Ale jak widzę wytartą i zmęczoną kierownicę, sfatygowane pedały, przełączniki, starte boczki i podłokietnik i 180/200k km na liczniku to wiadomo, że przebieg jest skręcony i to sporo.
-
[ALL] Jakie felgi
To stereotypy. Mieszkam w miejscu gdzie drogi są fatalne i mam siedemnastki. Nie mieszkam w mieście i często jeżdżę po drogach gruntowych. Pisałem już na tym forum, że nie ma kolosalnej różnicy między 15 a 17, jeśli chodzi o komfort. Zawieszenie? Więcej wahaczy wymieniłem jeżdżąc na piętnastkach niż na siedemnastkach. Trzeba spróbować żeby się przekonać. Zanim nie pojeździłem na siedemnastkach, też byłem zdania że polskie drogi są w zbyt złym stanie nawet na 16.
-
Spoty LRY - odwołane
Mówił, że śledzi to co się u nas dzieje (chodzi o wątek spotów LRY)
-
Spoty LRY - odwołane
było go na spoty do nas zaciagnąć Rozmawialiśmy o tym i mam nadzieję, że na kolejnym spocie się pojawi.
-
Moja zielona niunia
Skoro o gustach się nie dyskutuje to co to auto robi w dziale moja b5? O gustach się dyskutuje, od tego są fora dyskusyjne. To auto łamie granice dobrego smaku, niestety. I tak, rzeczywiście się wyróżnia. Ale większość osób skrzywi się albo zacznie się śmiać jak zobaczy to auto. Chociaż, znajdą się też ludzie, którzy się nim zachwycą, tak samo jak zachwycają się calibrami i bmw po laminiatowym tunningu. _________________________________________________ Btw, czasem trzeba ostro skrytykować, żeby ktoś się nawrócił, żeby zobaczył to co widzą inni. Także, nie bierz krytyki osobiście bo ona dotyczy auta, nie Ciebie. Poza tym, jestem pewien, że krytyka ma być konstruktywna, mobilizacja do zmian. To taki klub. Gdybyś poszedł na .eu czy polskajazdę to miałbyś większość pozytywnych opinii. Ale czy byłby szczere i czy nie byłyby standardową formułką pisaną każdemu, kto prezentuje swoje auto? Wątpię. Tak w ogóle wielu zaczynało agro tunningiem a później zrozumiało, że to jednak nie jest fajne. Np. ja miałem 4 naklejki na klapie bagażnika, podobało mi się to. Ale po krytyce na forum, spojrzałem jeszcze raz i zobaczyłem to co mówili inni. I już dawno nie mam tych naklejek. Takich przykładów na forum jest bardzo dużo. Popatrz np. na auto Somesa. On też na początku był krytykowany a teraz jest czołowym rezaczem.
-
Spoty LRY - odwołane
Ja byłem kierowcą ale i tak zabawa była Zauważyliśmy klubowego avanta b5 na WKZ a później zamieniliśmy parę słów z jego właścicielem. Pozdrowienia
-
Moja zielona niunia
bad look Wstyd do takiego wsiąść a co dopiero jeździć. Chyba, że masz coś takiego jak jedziesz .
-
Przekladka Anglika
Dokładnie moj sasiad cały czas przywozi passaty b5FL i robi przekładki, rejestruje i goni na giełdzie, wiec w innych regionach kraju mozna rejestrowac a w innych nie?? A później mówią, że passaty tak kradną. W końcu trzeba skądś mieć części do przekładki. Jak to zwykle w Polsce bywa, nie ważne, że dla mojej przekładki komuś za***ią samochód. Ważne, że ja będę mieć auto 5-10k zł taniej.
-
Spoty LRY - odwołane
Kowi, jak Ci znajdzie nieszczelność to jadę i ja
-
[B5 AFN] Nieszczelność czy coś więcej? (filmik)
Somes, Kowi a słychać było u was że jest nieszczelność? Czy zauważyliście to tylko po obrotach? Muszę dziś popatrzeć czy mojemu sykowi też się cofają obroty
-
[ALL] Jakie felgi
Widać, że nie jeździłeś na 18' :gwizdanie:
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych 16-stkach? Oryginał czy podróba?
Ale 16 Na 16' żadna b5 dobrze nie wygląda. Bierz 17.
-
[ALL B5] Jakie lampy tyl do bialłgo auta
Według mnie to pierwsze albo ostatnie. Pierwsze, wyglądają zaje#&$ na srebrnym aucie, lepiej niż poliftowe:
-
[ALL B5] Proszę o pomoc :) Poszukuje halogenów do Audi A4 B5 przed II liftem :)
Skyliner, nie baw się w półśrodku, zmieniaj zderzak na poliftowy i rezaj halogeny. Wtedy to wygląda :kox:Ja za swoje halo dałem 200zł. Te z aukcji wyglądają "plastikowo"
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Nie ma znaczenia rozmiar felg. Ma być 39 cm.
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
Przeglądaj sobie dział moja b5. Na pewno trafisz na jakieś felgi, które Ci się spodobają.
-
Na tych stacjach nie tankuj! - Stacje ze złym paliwem
Dokładnie, tak pomyślałem
-
Na tych stacjach nie tankuj! - Stacje ze złym paliwem
Uff, to dobrze bo już się wkurzałem. Myślałem, że to spis stacji na których nie warto tankować. Chociaż to i tak nie zmienia faktu, że orlen w Dęblinie jest bardzo drogi.
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Trzeba było wyrwać brewki przy okazji, prezentowałaby się jeszcze lepiej
-
[ALL B5] Spasowanie zderzaka i maski. Pomożecie??
Ja bym po prostu takiego samochodu po wymianie rozrządu nie przyjął. A temu mechanikowi, który popsuł zderzak kazał go naprawić. Nie wiem jak tak można się cackać. Płacisz wymagasz.
-
Na tych stacjach nie tankuj! - Stacje ze złym paliwem
Dębliński Orlen no ku*U&^. Jedzie człowiek zatankować teoretycznie najlepsze paliwo, płaci najdrożej w okolicy (nawet w warszawskich orlenach jest taniej) i jeszcze ch%^#& oszukują.
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Czyli teraz rozumiem dlaczego halogeny z polifta USA nie pasowały do zderzaka poliftowego :gwizdanie:
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
A jak wygląda sprawa z zaczepami, są identyczne? Halogeny to ciekawa sprawa, raz przypadkowo kupiłem halogeny do a4 /miały też pasować do a6 i nie pasowały, trzeba było przerabiać uchwyty. Jak się później okazało były z amerykańskiej a4. Niestety, muszę napisać najlepiej kup ori i dodatkowo uważaj żeby nie kupić tych z USA bo nie pasują.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Californication zrobił się już nudny i oklepany. Pierwsze dwa sezony były całkiem całkiem ale trzeci nuuuda.
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Zmierz odległość od środka piasty do rantu błotnika (prześwit). Standardowo jest to 39 cm. U Ciebie będzie mniej. O tyle o ile mniej o tyle cm masz obniżone auto.