Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Zastanawialiście się kiedyś w jakich filmach wystąpiła "A4"? Tu jest odpowiedź: http://imcdb.org/vehicles_make-Audi_model-A4.html
  2. Przecież jest gwarancja, to w czym problem?
  3. Czyli masz jedna z pierwszych wersji. Następne miały ładowarki które emitowały zakłócenia na CB. Dziwne, mam larka 35.7 i nie ma żadnych zakłóceń.
  4. Oglądałem ostatnio tvn turbo, program warsztat chyba. Gość z wadą wymowy pokazywał jak zamontować ledy, do golfa II Co prawda jego lampy miały homologację itd ale i tak
  5. Policjantowi pewnie się z golfem albo innym autem. Gdzie żeby zobaczyć vin wystarczy popatrzeć w któryś z dolnych rogów szyby.
  6. Wolałbym kupić nowe siedzenia, które wbrew pozorom nie są takie drogie niż bawić się w pokrowce. Nawet jakby moja a4 jeździła jako taksówka.
  7. Dokup jeszcze do niej kartę pamięci. A później prześlę Ci przepis na odblokowanie :gwizdanie:
  8. Podobają mi się Twoje aludekle Jakbyś potrzebował zapasowe to uderzaj do mnie, też mam takie ale na sprzedaż. Dobra tak na serio to czekam na mody :gwizdanie: _________________________________________________ A i zgadzam się z Rafalekx
  9. Larka 35.7 dostałem z neozarazą. Ale jestem zadowolony. Rozmiar wyświetlacza jest w sam raz, szybko wyszukuje satelity itd. Btw wiem jak go odblokować
  10. Vanish jest za słaby do niektórych plam. Za to Merida Tapis poradzi sobie ze wszystkim.
  11. Dzięki za odpowiedź Niby przegazowywałem i próbowałem wielokrotnie ale spróbuję jeszcze raz.
  12. Uwaga OT Panowie, co powiecie o warsztacie BODEX z Nowej Wsi (http://www.autobodex.waw.pl/strona1.htm)? Szukam dobrego mechanika w Warszawie/okolicach bo przez tych partaczy w moich okolicach chyba osiwieję. Żeby nie zaśmiecać działu spotów Warszawskich, odpowiedź równie dobrze może być wątku http://www.a4-klub.pl/smf/czy_znacie_te_warsztaty_w_okolicach_wawy-t41418.0.html
  13. chodzi mi o linki do zdjęć z logami Chyba http://www.vpx.pl/ padło. Poczekam jeszcze trochę i przeniosę wszystkie zdjęcia na inny serwer _________________________________________________ Spanky, jeśli wszystko jest ok. To skąd mogły się wziąć różnice (napisane na czerwono)? Stat 003 BS 003
  14. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Napisałem post pod pierwszym Twoim na eu. Potwierdziłem to co napisałeś i dodałem trochę od siebie. Post oczywiście zniknął a ja dostałem "przyjemną" wiadomość PW. Mogli mi dać ostrzeżenie ale skasować post tylko dlatego, że napisałem "pisanie, że na .pl dostaje się bany za .eu jest zwyczajnym kłamstwem". Komuś się to nie spodobało :gwizdanie:
  15. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Robert, pamiętasz jak vagowaliśmy mojego parcha. Wychodziły dziwne rzeczy z EGR. Wczoraj coś mnie naszło i na spokojnie przejrzałem wszystkie logi. Teraz jestem pewien, że jest z nim problem. Albo z samym egrem albo z zaworem nim sterującym (n18). http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_zepsuty_egr_czy_adr_n18-t103256.0.html;msg1188808#msg1188808
  16. Sprawdzałem sprawność osprzętu silnika wg http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html Przepływomierz,termostat ok, kierownice w turbo się troszkę zapiekają. Doszedłem do testu EGR: 1. Analiza grupy 003 w próbie statycznej Wartości pozycji 2 i 3 powinny utrzymywać się w granicach 200 jednostek [dla obu pozycji]. U mnie 290 dla 2 i 520 dla 3 pozycji. Pozycja 4 – wysterowanie zaworu - winna utrzymywać się w granicach 40%. U mnie 4,8% 2. Analiza grupy 003 w próbie statycznej Basic Settings Pozycja 3. W przypadku trybu OFF, winna być ona wysoka [400 i więcej] u mnie ponad 500 z kolei w trybie ON, winna być wyraźnie mniejsza – zbliżona do poz. 2 i 3 z próby statycznej zwykłej [ok. 180]. U mnie +/- 250. Pozycja 4 określa wysterowanie zaworu EGR: U mnie EGR OFF 0% a EGR ON 99,6% (nie otwiera się do końca?) Testy przeprowadzałem kilka razy, nie mam zaślepionego EGR. Vag nie wywala żadnego błędu związanego z EGR. Pełne logi tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosze_o_analize_logow-t95713.0.html _________________________________________________ Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi co się dzieje? Co z tym zrobić (zaślepiać EGR, zostawić tak jak jest?)
  17. Kurczę a ja po przesiadce z 205/50/17 na 195/65/15 mam wrażenie, że auto nie stoi już jak "na palcach".
  18. Używam środka firmy Merida i jestem bardzo zadowolony. http://www.merida.com.pl/catalogue.phtml?cat_category_id=799&action=cat_product_show&cat_category_id=799&cat_product_id=3092 Jakiś czas temu wyczyściliśmy razem z dziewczyną tapicerkę 13letniego samochodu, który nigdy nie miał pranych ani czyszczonych siedzeń.
  19. Na forum pojawia się wiele wątków w stylu: jaki barwę żarników wybrać. Odpowiedzi są zwykle takie: mam 6000k i sobie chwalę, ktoś inny pisze 12k to szpan a najlepsze są 4300k itd itp. Znalazłem w internecie następujące zdjęcie: Myślę, że podklejenie go w dziale elektrycznym ułatwi wielu osobom wybór żarników, głównie dlatego, że pokazuje różnicę w barwach przekrojowo od 4300k do 12000k.
  20. Do b6 to pasuje nawet bardziej niż do b5
  21. A nie lepiej wziąć 205/50? Cieńsza opona a profil trochę wyższy.
  22. Może OT ale dziś w programie uwaga pirat złapali gościa właśnie z floridą na dachu. _________________________________________________ Mnie osobiście, krótko-antenowcy wkurzają. Jadą tacy na trasie i tylko jak dróżka tam, jak dróżka tam. A wystarczy chwilę posłuchać. O przepraszam, przecież oni nie słyszą bo mają za krótkie anteny. Ja mam długą, zasięg na radiu na maxa a regulator szumów do połowy i jest elegancko. Polecałbym trochę dłuższą antenę bo to się opłaca pod względem praktycznym, pod wizualnym trochę mniej ale co kto lubi.
  23. Czyli dokładny opis i zdjęcia oraz wątek w dziale warsztat, będzie? August, jestem pod wrażeniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.