Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Czyli jednym słowem jak się ma CB to lepiej się w HIDy nie bawić? Bardzo trzeszczy? Nie ukrywam, że przez Ciebie Solar napaliłem się na HIDy
  2. Kupiłem Goodyear Ultra Grip 6 - mam nadzieję, że nie będę żałował. Jedyne co zauważyłem to fakt, iż trochę szumią ale podobno prowadzenie na śniegu i błocie pośniegowym ma mi zreflektować ten szum.
  3. Akurat ze szkody całkowitej to ja się nie cieszę i wiem o przekrętach ubezpieczalni. Nie pamiętasz, kto oprócz Ciebie próbował to uświadomić koledze mireko, któremu ubezpieczalnia chciała wcisnąć szkodę całkowitą (miał "tylko" rozcięty bok auta) ? _________________________________________________ Teraz już wszystko rozumiem. OLO_GDA, dzięki takim ludziom jak Ty można zrozumieć jak bardzo firmy ubezpieczeniowe żerują na naszej nieświadomości. Jak bardzo powszechne są ich przekręty.
  4. jaka konkurencja ?? to tylko nędzna podróba Nawet gorzej ale nie chciałem rozkręcać OT w tym wątku.
  5. Może ja czegoś nie rozumiem ale jakim prawem samochód po szkodzie całkowitej może być naprawiony i ponownie zarejestrowany? Myślałem, że szkoda całkowita to tak jakby gwarancja, że dane auto nie wyjedzie więcej na drogę. _________________________________________________ Fachowcom z giełdy i tekstom wypadek był ale podłużnice nie ruszone (bo wspawane nowe) jestem zdecydowanie przeciwny. W ogóle jestem przeciwny naprawianiu aut po konkretnych dzwonach bo taki samochód nigdy nie będzie taki jak przed wypadkiem. http://tylik.motogrono.pl/auta-powypadkowe-bezpieczne-czy-nie/
  6. Bo to konkurencja. Jest też parę innych czynników ale z tym to nie do mnie.
  7. A czujniki od poduszek nie przy podłużnicach? _________________________________________________ Szkoda całkowita a bezpieczeństwo (pisałem odnośnie auta kolegi cinol135), nie zgodzenie się na szkodę całkowitą w jego przypadku to naprawa auta. A czym naprawa poważnie uszkodzonego auta grozi? Wystarczy obejrzeć filmik bezwypadkowy ford focus vs ford focus naprawiony po wypadku. Chyba, że jest jeszcze jakieś inne wyjście. Żeby auta nie naprawiać a dostać spore odszkodowanie.
  8. Plaga jakaś
  9. Rzeczywiście zjawiskowe, zjawiskowo wiejskie. Nie dość, że ten przód kompletnie nie pasuje to jeszcze kolor jest beznadziejny. Ten samochód wygląda za plastikowo
  10. Kaszana, nie dość że dzielone to jeszcze angel eyes. Zespolone wyjdą taniej i nie będą tak szpetnie wyglądać'
  11. Ładnie wyglądają na srebrnym aucie :gwizdanie: A dlaczego sprzedajesz te lampy? Kupiłbym ale najpierw musiałbym sprzedać moje.
  12. Za karę dostają ode mnie długimi. Dziś miałem taką sytuację, jadę za pajacem z niebieskimi xenonami w lampie bez soczewki i ledami, mijamy policję. Kto jest zatrzymany? Ja. Policjant sapie, że powinienem dostać mandat 500zł za brak jednej żarówki (postojówki). A temu z xenonami i ledami nie robi nic. Brak słów na zachowanie policjantów, nie wspominałem im już o gościu z ledami bo bałem się zemsty psa tj. mandatu zamiast pouczenia.
  13. Jak odpaliły poduchy (mam na myśli, że poszły podłużnice) to dla Twojego bezpieczeństwa powinna być szkoda całkowita. _________________________________________________ Loco, jak chcesz mieć dobrze zrobione auto i nie chcesz zarobić to nic innego jak naprawa bezgotówkowa w ASO.
  14. Tylko te widoczne wkręty Myślałem, że lepiej to wygląda. Chyba lepiej zostać przy ramkach, klubowych oczywiście.
  15. Mnie to też trochę bawi. Oni są tacy podjarani tymi ledami
  16. Szkoda całkowita to najgorsze wyjście dla Ciebie a najlepsze dla ubezpieczalni. Przyjdzie OLO_GDA i wszystko Ci wyjaśni. Przeczytaj ten wątek, sporo się dowiesz: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_prosba_o_sugestie_z_wycena_szkody-t97241.0.html;all=
  17. Sprawdzałem już chyba z 10 razy. Nie tylko ja. Mechanicy też sprawdzali. Wymieniłem już kilka węży podciśnienia, wymieniłem przewody paliwowe (to nie to). W tygodniu wymienię filtr powietrza ale wątpię, żeby to było to. Żeby ten dziad chociaż na mocy stracił a tu nic. Pięknie jedzie tylko ten syk. Prawie jak zawór blow off pssssyt pssyt :polew: Jestem bardziej niż podłamany bo już się sam z siebie śmieje.
  18. moze to jest zloty srodek na lepszy komfort na 17"-kach Tylko że przy takim rozmiarze bardziej ginie sama 17" Trochę ginie ale wiadomo coś za coś. Jest wygląd, lepsze prowadzenie i komfort. Tak na serio to siedemnastki przy tym profilu wyglądają na 16 i pół. Ale mam nadzieję, że jak dojdzie gleba to będzie widać, że te kółka są spore.
  19. Dobrze by było :gwizdanie: Widziałem dziś łebka z bananem na gębie w nexi z ledami. W pierwszej chwili pomyślałem, k**wa koniec świata polonez i ledy ale na szczęście(nieszczęście) to była nexia.
  20. O kurde, LCQ - pamiętam jak się na widok jego ibizy :gwizdanie: Dezent V dark i angel eyes to było moje marzenie Topor, sorry za OT. _________________________________________________ Wy zaczynaliście od Ibizy, ja chciałem mieć Ibizę ale kupiłem A4.
  21. To nie to Ile się odmuchałem, odłączałem te wężyki i nic. Syczy dalej.
  22. Kowi, u kogo chcesz przyciemniać szyby? Gdzieś koło Puław podobno przyciemniają dobrą folią i są dosyć tani 400-450zł za sedana z przednimi. Jak chcesz to się popytam o dokładny adres.
  23. Armi odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Teraz nawet w wojsku nie jest tak różowo
  24. Cięcie błotników to najmniejszy problem. Wg mnie najwięcej problemów było z wtyczkami, do moich lamp nie pasował schemat podany przez endriuu. Później będziesz się sam z siebie śmiał, że tak się "bałeś" wycinania błotników. To tylko groźnie wygląda. _________________________________________________ Po zamontowaniu lamp zespolonych, pojechałem do pracy. Słuchajcie, nikt nie chciał uwierzyć, że zrobiłem to sam
  25. Żebyś wiedział Ciągle na myjnię muszę jeździć. Tym bardziej, że to nie jest taki czarny czarny tylko czerń wulkaniczna. Więc jak jest brudny to wygląda tak jakby go ktoś obsypał popiołem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.