Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Mily, nie da się ukryć, że masz dosyć tradycyjne podejście do kobiet. Odwrotnie niż ja. Mnie dziewczyny w typie księżniczki tylko irytują i odrzucają swoim brakiem zaradności. Btw. smaruję ręce kremem i nie widzę w tym nic złego
  2. Lampy są bardzo ładne. Tylko ta tak jakby ich otoczka jest bordowa chyba Są dużo lepsze niż te stare
  3. Możesz wstawić do działu warsztat :oklaski:
  4. Przenieś do wątku, jaka antena do cb-radia. Poza tym było
  5. Może rzeczywiście lepiej bez kołpaków Sprzedałbym te 3, które mam. Pomyślę. Chodzą za mną te LEDy _________________________________________________ Przemyślałem sprawę kołpaków - założyłem zimówki na stalówkach. Kołpaki idą na sprzedaż. Chcę już wiosnę i 17'
  6. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Jakby ktoś nie wiedział to zima idzie. Zmiana opon na zimówki, często z kołpakami i takie tam. Teraz zadanie: proszę dobrze się rozglądać czy na jakimś płocie nie wisi albo na parkingu nie leży taki oto kołpak: Za odnalezienie
  7. O wiem, pierwszy i ostatni zimowy mod. Kołpak muszę kupić z Niemcowni samochód przyjechał na zimówkach z trzema kołpakami. O taki:
  8. Spoko loko. Byle do wiosny. W końcu marca będzie gleba, później ciemne szyby i grill z polifta.
  9. Będzie dym. Pierwsza wycena zawsze jest zaniżona ale teraz to przesadzili
  10. Myślę, że czujesz się trochę zagrożony Nie bój się faceci zawsze będą kobietom potrzebni.
  11. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Na razie to tylko plany ale intensywnie myślę. Generalnie to ledy nie podobają mi się za bardzo. Ale te są ładne.
  12. Światła mcm00-ma widziałem na żywo. Ładne ale chciałbym zobaczyć jak wyglądają te których zdjęcie umieściłem w pierwszym poście. Na zdjęciach z allegro wyglądają świetnie, kosztują 500zł więc nie jest tak źle. Ale muszę je zobaczyć na aucie, zanim kupię.
  13. Jasne, możesz wkleić zdjęcie.
  14. Uniden 520xl+ sirio ml145 to idealny zestaw. A jak ktoś nie lubi długich anten to florida
  15. Sam nie wiem Przyzwyczaiłem się w sumie do tego.
  16. Tylko ślizgi. Mówię o przednim zderzaku.
  17. Z klejeniem bywa różnie. Ułamałem ten bolec, kleiłem na różne sposoby (i ja i później lakiernik/mechanik). Mimo, że bolec jest doklejony, lampa dalej delikatnie się trzęsie A i pewnie przez to przepala mi się ciągle jedna żarówka.
  18. Chyba powinnaś poznać moją dziewczynę :gwizdanie: Wie o motoryzacji duuużo więcej niż ja.
  19. Szukałem i nie znalazłem. Chodzi konkretnie o te (żadne inne) światła zamontowane w aucie. Szczególnie mile widziane są zdjęcia w dzień.
  20. Był tu już taki jeden, któremu napisałem że przynosi wstyd klubowi naklejając na swoje "cudo" naszą naklejkę. Podwinął ogon, skasował zdjęcia i pewnie uciekł na eu. Ciekawe jak będzie tym razem
  21. i co z tym fantem?? :cool1: widze że ucichło....gdzie znalesc pewne dane przód/tył ?? Nie mogę tego znaleźć teraz Ale tych 39 centymetrów jestem pewien. Moje auto ma w miarę nowe seryjne sprężyny, które jeszcze nie siadły. Z przodu i z tyłu jest 39 centymetrów. _________________________________________________ Mam http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t17365.0.html;highlight=dzis+zmierze+jeszcze+odleg%C5%82o%C5%9B%C4%87+od+piasty+do+rantu+b%C5%82otnika+i
  22. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Gelo, dzięki Mi chodzi o to żeby te światła dobrze wyglądały w dzień. W nocy wiadomo, że będą wyglądać dobrze
  23. Też tak słyszałem, w tvn turbo mówili ale nie pamiętam jaki to był program.
  24. Przód jest lepszy od tyłu bo tył :sick3: Chłopak młody jest, ma jeszcze czas żeby zrozumieć, że to co zrobił z autem to agro - tunning. Tylko naklejki klubowej nie przyklejaj.
  25. Zmierzę też przód. Ja te informacje, że jest 39 znalazłem na naszym forum, już jakiś czas temu. Skopiowałem sobie i zostawiłem bo mam w garażu sprężyny obniżające o nie wiadomo ile. Chciałem je zamontować w aucie i sprawdzić o ile mi siadło.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.