Treść opublikowana przez Armi
-
[ALL] Zimówki na alu czy stal ?
Dokładnie, jak bym miał drugi komplet alufelg to bym na nich w zimę jeździł a że nie mam. No cóż, zostają stalówki.
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
A nie chcesz kupić zderzaka poliftowego i halogenów do niego? Ja właśnie tak zrobiłem.
-
[B5 AJM] Zawieszenie gwintowane AP
Nie mam co prawda gwintu ale mam za to sprężyny AP. Helmut w niemcowni założył. Na równej drodze prowadzenie fantastyczne na nie równościach fatalnie ale to dlatego, że miałem seryjne amortyzatory. Na wiosnę wracam do sprężyn AP. Są wytrzymałe i twarde w sensie (po załadowniu i zatankownaiu auta) nic mi nie obcierało.
-
[B5 ALL] Problem z elektryką, samoczynne zamykanie sie drzwi w czasie rozruchu
A lampki na desce rozdzielczej gasną?
-
[B5 ADR] Prośba o sugestie z wyceną szkody
A i bardzo ważne. Jeśli chodzi o naprawę z OC, aby szkodę uznać za całkowitą, koszt naprawy musi przekroczyć 100% wartości auta, a nie 70 czy 80%!
-
[ALL] Zimówki na alu czy stal ?
a dlaczego nie? właśnie? U mnie? Mieszkam w miejscu w którym czarny lakier jest brudny po 15 minutach od wyjechania z myjni, tak samo alufelgi zaraz się robią brudne (mówię o zimie). Musiałbym codziennie na myjkę jeździć, żeby jakoś to wyglądało.
-
[A4 ADR] Mój nowy nabytek- Bi-xenony+św. dzienne str.1
Zamiana pomarańczowych kierunków na białe to nie jest agro-tunning
-
[B5 AFN] Wymiana kierownicy
Tak, kierownica+poduszka. Zresztą spójrz na sam początek wątku.
-
[B5 ADP] mój szarak pospolity :)
Gdzie ksenony do starych lamp :doh1: To bardzo samolubne, tylko oślepiasz innych kierowców. Nie powinieneś być zdziwiony jak ktoś Ci będzie świecił długimi albo jak będą Cię na cb wyzywać od idiotów. Poza tym ładne auto, dobra podstawa do modów. Przede wszystkim kup lampy soczewkowe
-
Spotkania na drodze
Trasa lubelska, godzina 13-14 granatowe b5 na LC (ramka+2 naklejki). To chyba kolega Solar
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Koledzy, pomóżcie w podjęciu decyzji. Kupuję unidena 520, podoba mi się antena president florida (na dach) ale rozsądek podpowiada sirio 145ml (klapa bagażnika). Co wy byście wybrali jeżdżąc głównie nadwiślanką (801) i po niewielkim mieście? Byłem zdecydowany na sirio ale zobaczyłem u Solara floridę i teraz nie wiem. _________________________________________________ Zwyciężył rozsądek. Kupiłem sirio ml145
-
[B5 ADR] Prośba o sugestie z wyceną szkody
Kolega ma całkowitą rację. Najgorsze co może być to szkoda całkowita. Czekaj na pierwszą wycenę, pisz odwołanie. Oddasz do warsztatu na wymianę części a jak się uda to jeszcze zarobisz. Na szkodzie całkowitej bez kombinowania (sprzedaży rzeczy z wraku) tylko się traci.
-
[ALL B6] Zawieszenie S-line jakieś za wysokie
Na pewno skoro przód siadł a tył nie.
-
Audi A4 1,9Tdi Quattro Czarna !!!
Trochę mało Ja bym widział zderzak od esy, ciemne szyby i ładną felgę min. 17.
-
[B5 AFN] Wymiana kierownicy
A nie lepiej na trójramienną od eski? Poliftowa nie będzie pasować plug and play.
-
[B5 1Z] moja nowa i pierwsza włoszka :D NOWE FOTY
Grill bez znaczka Poza tym ok, dużo lepiej będzie wyglądał po zmianie tylnych świateł. A i kierunki boczne na białe zmień. Mała rzecz a cieszy.
-
[ALL] Zimówki na alu czy stal ?
Ja jeżdżę na stalówkach. Z prostej przyczyny, na zimę musiałbym sobie kupić drugi komplet alufelg bo szkoda mi moich letnich 17. Tak jak koledzy napisali: zima to nie pora na lans.
-
[B5 ACK] Nowo Nabyte A4 2.8 V6 Avant QUATTRO
Jedna lampa soczewkowa a druga zwykła czy mnie oczy mylą?
-
[ALL B5] [ALL B5] Sliwka ;p bedzie kozak ;)
Kierunki boczne na białe szybko
-
[B5 AEB] Dylemat przed zakupem AC - wycena Audi
Chory kraj. W ogóle jest problem żeby kupić AC jak auto ma więcej niż 10 lat. U mnie najpierw wycenili później oglądali i też mi zaniżyli wartość. Wkurzyłem się i powiedziałem parę słów. Usłyszałem, że jak chce większą wartość auta to muszę płacić wyższą składkę. Pajac, wmawiał mi, że w moim interesie wartość auta jest zaniżona bo będę mniej płacił. Generalnie szukają pretekstu żeby zaniżyć wartość. Mi próbował zaniżyć bo moja a4 to sedan :ranting1: Mówił, że avanty mają większą wartość. Przebieg był wyższy niż 200k km ale nic na ten temat nie wspominał. A jak zauważą, że auto malowane to też mają pretekst żeby zaniżyć wartość (u mnie a4 była świeżo po polerce) Zawsze możesz iść do konkurencji. Ja zgodziłem się na wyższą składkę.
-
[B5 AFN] Wymiana kierownicy
To zależy czy w 98 miałeś już kierownicę z polifta bo tak zwykle było, wtedy teoretycznie kierownica z 99 podchodzi bez problemu.
-
[B5 AFN] Nie działa ustawianie lusterek
Tak to ta sama książka. Na stronie 352 jest rozmieszczenie sterowników i zespołów elektrycznych.
-
[ALL B5] Problem z ogrzewaniem
Podłączę się. U mnie czasem występuje taki problem: włączam climatronic na HI i leci cieplutkie powietrze ale po pewnym czasie leci zimne. Powietrze zassysane jest z zewnątrz, tryb auto jest wyłączony. Sprawdzałem kody climatronica, nie ma błędów. Co robić? Zima idzie
-
[B5 AFN] Nie działa ustawianie lusterek
W spisie bezpieczników nie widzę odrębnego dla lusterek. Sprawdź czy któryś nie jest przepalony. Ściągawka:
-
[ALL B5] Skóra do czerwonego auta - jaki kolor ?
Żadne bordo, albo czarna albo kremowa.