Treść opublikowana przez Armi
-
[ALL] CB RADIO + ANTENKA - Jakiś niedrogi zestaw. Co polecacie ?
Dziwne bo właśnie kupiłem 520xl i mam homologację.
-
Spotkania na drodze
W Warszawie i to dziś więc to na pewno nie ta sama.
-
[ALL B6] Spoiler
Zgadzam się z kolegami, wioska Jeśli upierasz się na spojler to szukaj takiej delikatnej dokładki. http://allegro.pl/item747108238_audi_a4_8e_b6_spojler_s_look_na_klape_x_tuning.html Nie podoba mi się ale i tak jest lepsze niż to co pokazałeś.
-
[B5 1Z] Dzwięki spod maski przypominajace jadące, rozpędzony pociąg na torach
Łożysko to takie łuu łuuu łuuu. Zresztą łożyska słychać tym bardziej im szybciej się jedzie. Ja bym odrzucił, że to one.
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Zgadzam się. Ten gadżet wygląda za tanio, może nadaje się do lansu ale chyba pod remizą. Może gdyby te listwy były dłuższe, te są zdecydowanie za krótkie.
-
Spotkania na drodze
Niebieski avancior B6 z chromowanymi relingami na WN. Naklejka na klapie bagażnika. Felgi s-line. Dziś o 08:55 na ul. Rosoła :gwizdanie: Podobno stał później pod centrum likwidacji szkód PZU. Może to ten z poprzedniego postu Mam spostrzegawczą dziewczynę
-
[B5 ADR] Prośba o sugestie z wyceną szkody
OLO_GDA, ma 100% racji. Nic dodać nic ująć.
-
[B5 ALL] Gdzie dostać pokrowce na kubełki
Gdzie kupowałeś te kubełki? Sprzedawca zapewniał Cię, że do Twojego auta będą pasować? To jedź i mu oddaj.
-
[B5 AEB] Dylemat przed zakupem AC - wycena Audi
A mi się wydaje, że realna wycena wartości pojazdu przydaje się w momencie kiedy nam samochód ukradną. Wtedy podstawą do wypłaty odszkodowanie będzie wartość na jaką ubezpieczyliśmy auto. Oczywiście pełnej kwoty i tak nam nie wypłacą. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
-
[B5 ADP] mój szarak pospolity :)
:oklaski: Wtedy xenon jak najbardziej.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Mój na siedemnastach wygląda podobnie a może jeszcze gorzej.
-
Felgi stalowe 14" Pasują do A4?
Kolego, kup normalne 15' nie cuduj.
-
Spoty LRY - odwołane
Czasu nie mam kompletnie. W pracy do późna siedzę A jak nie w pracy to do Warszawy jadę.
-
[ALL B5] Wyrwana kartka z kodem radia
Nie ma innej metody??? Kontakt z poprzednim właścicielem, o ile jest możliwy
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Dla mnie tak samo, ledy (oprócz tych Somesowych) to wiocha. A jak są niebieskie to w ogóle Powtórzę się, taka choinka (światła+zapalone ledy) w nocy dostaje ode mnie długimi. Aaa wypalanie trawy to głupota i powinno to wszystkim przeszkadzać. Niestety u nas w kraju panuje w tej kwestii ciemnota. Na szczęście coraz mniejsza.
-
[ALL B5] Ledy w angel eyes
No FK chciał kolega Byle nie czarne. http://www.allegro.pl/item758980434_lampy_reflektory_fk_audi_a4_b5_99_01_angel_eyes.html Te są w miarę, ringi najbardziej zbliżone do oryginalnych lamp zespolonych. O ile w ogóle można tak powiedzieć. To jedyne ringi, które ewentualnie mogą być.
-
Spoty LRY - odwołane
To samo co zwykle czyli syczy po lewej stronie (stojąc przodem do samochodu). Ale wiem już, że ten syk wcale nie musi być z węża gumowego a np. z wężyka, który wygląda jak sznurówka.
-
Spoty LRY - odwołane
Agnieszka w domu już Cie chyba prześwięciła na temat tego dużego prawego lusterka Za każdym razem słyszę, że ona nic nie widzi przez to małe lusterko. A w ogóle pierwszy tekst jaki usłyszałem jak kupiłem auto i ona je zobaczyła był taki: a to lusterko to jest od jakiegoś innego samochodu chyba. Nie chciała uwierzyć, że tak było seryjnie.
-
[B5 AFN] Notlauf, syczenie, przepływka...
O ładnie. Ale przynajmniej nic już nie syczy. A u mnie mechanicy dalej nie mogą znaleźć przyczyny syku, zresztą ja też nie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Off top. Cieszę się, że podjechałem na spot. Nie wiem kto był ale i tak dziękuję, że spróbowaliście mi pomóc zlokalizować ssssssssss syk. PIXI, chyba tylko Ciebie skojarzyłem (osoba do nicku).
-
Spoty LRY - odwołane
Ja biorę lusterko prawe i kratki nawiewów :gwizdanie:
-
[ALL B5] Podświetlenie schowka
Na pewno nie świeci bo jest do nie podłączona? Sprawdź bezpiecznik, żarówkę a i sprawdzaj na włączonych światłach bo tylko wtedy lampka w schowku się zapala. Wiem, bo to ostatnio przerabiałem.
-
[B5 AEB] Dylemat przed zakupem AC - wycena Audi
Chodzi o to, że facet sam mi wciska niższą składkę (tj. zaniża wartość auta podobno dla mojego dobra). Od razu mu mówiłem, że chcę większą kwotę wyceny i automatycznie większą składkę. A ten, że to sedan i wartość będzie niższa i tak w kółko.
-
[ALL B5] Ledy w angel eyes
Takiego motywu to jeszcze nie słyszałem Jak Cię ktoś uderzy na parkingu i uszkodzi całą lampę to dostaniesz więcej kasy z ubezpieczenia niż za sam kierunek. Trzeba myśleć ekonomicznie
-
[B5 AVG] Moja pierwsza A 4
Sprzedaj mi te fotele A tak na serio to bardzo ładne auto tylko aż się prosi o większą felgę.