Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Dziwne bo właśnie kupiłem 520xl i mam homologację.
  2. W Warszawie i to dziś więc to na pewno nie ta sama.
  3. Armi odpowiedział(a) na michur79 temat w Audi A4 B6
    Zgadzam się z kolegami, wioska Jeśli upierasz się na spojler to szukaj takiej delikatnej dokładki. http://allegro.pl/item747108238_audi_a4_8e_b6_spojler_s_look_na_klape_x_tuning.html Nie podoba mi się ale i tak jest lepsze niż to co pokazałeś.
  4. Łożysko to takie łuu łuuu łuuu. Zresztą łożyska słychać tym bardziej im szybciej się jedzie. Ja bym odrzucił, że to one.
  5. Zgadzam się. Ten gadżet wygląda za tanio, może nadaje się do lansu ale chyba pod remizą. Może gdyby te listwy były dłuższe, te są zdecydowanie za krótkie.
  6. Niebieski avancior B6 z chromowanymi relingami na WN. Naklejka na klapie bagażnika. Felgi s-line. Dziś o 08:55 na ul. Rosoła :gwizdanie: Podobno stał później pod centrum likwidacji szkód PZU. Może to ten z poprzedniego postu Mam spostrzegawczą dziewczynę
  7. OLO_GDA, ma 100% racji. Nic dodać nic ująć.
  8. Gdzie kupowałeś te kubełki? Sprzedawca zapewniał Cię, że do Twojego auta będą pasować? To jedź i mu oddaj.
  9. A mi się wydaje, że realna wycena wartości pojazdu przydaje się w momencie kiedy nam samochód ukradną. Wtedy podstawą do wypłaty odszkodowanie będzie wartość na jaką ubezpieczyliśmy auto. Oczywiście pełnej kwoty i tak nam nie wypłacą. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
  10. :oklaski: Wtedy xenon jak najbardziej.
  11. Mój na siedemnastach wygląda podobnie a może jeszcze gorzej.
  12. Kolego, kup normalne 15' nie cuduj.
  13. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Czasu nie mam kompletnie. W pracy do późna siedzę A jak nie w pracy to do Warszawy jadę.
  14. Nie ma innej metody??? Kontakt z poprzednim właścicielem, o ile jest możliwy
  15. Dla mnie tak samo, ledy (oprócz tych Somesowych) to wiocha. A jak są niebieskie to w ogóle Powtórzę się, taka choinka (światła+zapalone ledy) w nocy dostaje ode mnie długimi. Aaa wypalanie trawy to głupota i powinno to wszystkim przeszkadzać. Niestety u nas w kraju panuje w tej kwestii ciemnota. Na szczęście coraz mniejsza.
  16. No FK chciał kolega Byle nie czarne. http://www.allegro.pl/item758980434_lampy_reflektory_fk_audi_a4_b5_99_01_angel_eyes.html Te są w miarę, ringi najbardziej zbliżone do oryginalnych lamp zespolonych. O ile w ogóle można tak powiedzieć. To jedyne ringi, które ewentualnie mogą być.
  17. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    To samo co zwykle czyli syczy po lewej stronie (stojąc przodem do samochodu). Ale wiem już, że ten syk wcale nie musi być z węża gumowego a np. z wężyka, który wygląda jak sznurówka.
  18. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Agnieszka w domu już Cie chyba prześwięciła na temat tego dużego prawego lusterka Za każdym razem słyszę, że ona nic nie widzi przez to małe lusterko. A w ogóle pierwszy tekst jaki usłyszałem jak kupiłem auto i ona je zobaczyła był taki: a to lusterko to jest od jakiegoś innego samochodu chyba. Nie chciała uwierzyć, że tak było seryjnie.
  19. O ładnie. Ale przynajmniej nic już nie syczy. A u mnie mechanicy dalej nie mogą znaleźć przyczyny syku, zresztą ja też nie.
  20. Off top. Cieszę się, że podjechałem na spot. Nie wiem kto był ale i tak dziękuję, że spróbowaliście mi pomóc zlokalizować ssssssssss syk. PIXI, chyba tylko Ciebie skojarzyłem (osoba do nicku).
  21. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Ja biorę lusterko prawe i kratki nawiewów :gwizdanie:
  22. Na pewno nie świeci bo jest do nie podłączona? Sprawdź bezpiecznik, żarówkę a i sprawdzaj na włączonych światłach bo tylko wtedy lampka w schowku się zapala. Wiem, bo to ostatnio przerabiałem.
  23. Chodzi o to, że facet sam mi wciska niższą składkę (tj. zaniża wartość auta podobno dla mojego dobra). Od razu mu mówiłem, że chcę większą kwotę wyceny i automatycznie większą składkę. A ten, że to sedan i wartość będzie niższa i tak w kółko.
  24. Takiego motywu to jeszcze nie słyszałem Jak Cię ktoś uderzy na parkingu i uszkodzi całą lampę to dostaniesz więcej kasy z ubezpieczenia niż za sam kierunek. Trzeba myśleć ekonomicznie
  25. Sprzedaj mi te fotele A tak na serio to bardzo ładne auto tylko aż się prosi o większą felgę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.