Treść opublikowana przez Armi
-
[B6 ALL] Czy da sie jakoś zlikwidować te przetarcia na zderzaku
Odpryski można malować samemu. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zestaw_naprawczy_do_lakieru_jak_uzyc-t94033.0.html
-
[ALL B6] Licznik kłamie o około 30 km/h
Hmm jakoś mnie to nie dziwi. hebda, sprawdź tarcze i zegar. Chyba nie może być innej przyczyny(skoro odpada przekłamanie przez opony).
-
[ALL] Jakie felgi
Jak nigdy, zgadzam się z Tobą. Ale jak 18 to i gleba. Inaczej pasować nie będzie.
-
[B5 AFN] Miska olejowa- koszty
Zmień mechanika. To zwykły naciągacz a nie mechanik. Albo powiedz mu, że jeszcze jeden taki numer to zrobisz mu taką reklamę, że się wszyscy w okolicy dowiedzą jakie wałki wkręca.
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Ja też czasem żałuję. Teraz widzę różnicę między oryginalnymi a tymi na metry. Żeby było śmieszniej dostałem te chromy ale wiem, że były kupowane na allegro za 100zł
-
[B5 ADP] Kołysanie na wybojach
Potwierdzam. Jak wozi tyłem i tylko na nierównej drodze to na pewno amortyzatory.
-
Spoty LRY - odwołane
Robert a możesz powiedzieć jaki kabelek kupiłeś? Link byłby mile widziany. Zastanawiam się czy sobie vaga nie sprawić
-
Kto miał pierwszeństwo?
Nawet na rondzie obowiązuje "żelazna zasada prawej ręki". Jak się nie jest pewnym jak jechać lepiej jest ustąpić osobom po swojej prawej stronie. W tym przypadku też tak było. Skoro zamierzałeś zjechać z ronda pierwszym zjazdem to powinieneś wjechać na zewnętrzny pas i z niego zjechać. Pas wewnętrzny jest dla skręcających w lewo i zawracających na takim rondzie (w ten sposób nie "przeszkadzasz wjeżdżającym na rondo i osobom, które zjeżdżają pierwszym zjazdem)
-
Spoty LRY - odwołane
Ok, to ja wezmę laptopa.
-
Muzyka w naszych autkach
Stare ale jare http://www.youtube.com/watch?v=ctr-t0LxD9w
-
Spoty LRY - odwołane
Dęblin/ Piła to pewnie jakiś trep albo przyszły trep Mój kolega Koozi, dostał naklejkę, jest na forum ale się nie przywitał :bicz3: Muszę go pogonić.
-
[ALL B5] halogeny LED w zderzaku
Świetnie to wygląda. Prawie tak samo dobrze jak oryginalne halogeny.
-
Spoty LRY - odwołane
Ja też jestem chętny na spot w następny weekend _________________________________________________ Kowi, a Conti z a4.clubu to jeździ białym avantem B5 na WM? Nie przyczepił sobie jakiś ledów w miejsce halogenów? Już 2 razy widziałem w Dęblinie taki samochód. I tak się zastanawiam czy to nie jego.
-
[ALL B5] halogeny LED w zderzaku
Jeśli halogeny to oryginał. LED to wioska, trochę. Parę aut na forum się znajdzie. Szukaj w dziale moja B5. Kolega f-16mysliwiec ma takie na pewno.
-
[ALL B5] Zestaw naprawczy do lakieru - jak użyć?
Nie wiem czy to coś pomoże ale wrzucam skan z magazynu motor o malowaniu odprysków.
-
[B5 AVG] Dziwny dźwięk pracującego silnika
To nie fotka.pl tylko dział techniczny.
-
[ALL B5] [ALL B5] Sliwka ;p bedzie kozak ;)
Oj nie, nie psuj sobie auta ringami Powiększ sobie zdjęcie: Ładna poliftowa A4, alufelgi, oryginalny chrom a wszystko popsute tymi światłami Też byłem napalony na ringi ale na szczęście zobaczyłem jak to na żywo wygląda i mi przeszło. Zrobiłem zdjęcie "jako przestrogę"
-
[B5 AFN] Zaciski na sprężyny
Zaciski do sprężyn Czego to ludzie nie wymyślą, żeby zarobić. Chociaż amatorzy taniego tuningu zaraz się znajdą i kupią. W ten sposób "tanio i bezpiecznie" się obniża calibry albo golfy.
-
[B6 AWX] Prośba o opinię felg 17"
Wzór jest za mały na 17. Szukaj innych, najlepiej oryginalnych.
-
[ALL B5] [ALL B5] Sliwka ;p bedzie kozak ;)
Świetny kolor Ja bym w do planów dołożył: białe kierunki boczne i światła zespolone. Bardzo ładne auto.
-
[B5 AFN] Audi A4 1,9tdi :))
Duże? Dziwne podejście. 17' to a4 to minimum.
-
[B5 ADP] Tylne zawieszenie - trzeszczy sprężyna?
Mi osobiście sprężyna nie pękła ale moim dwóm kolegom tak. U obu dobiegały z bagażnika dźwięki latających gratów (turlanie, zderzanie się ze sobą). Pierwszy wymienił sprężyny dopiero jak mu auto siadło. A drugi jeździ z pękniętą dalej
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Felgi same w sobie nie są złe, tylko trochę za małe. Wyglądają jak 15 ale pasują do lamp przednich.
-
Moja opinia o A4!
Gówniany egzemplarz i przebieg pewnie też kosmiczny. Ja zapłaciłem za auto sporo i poza wymianą wahaczy (2 w ciągu roku użytkowania w tym jeden od razu po kupnie), filtrów, oleju nie robię nic. Kupujcie diesle za 15k to też będziecie mówić, że audi się psuje. Moich dwóch kolegów z pracy też kupiło okazyjnie a4 i narzekają, że się psują.
-
[ALL] Pęknięta szyba
Zrób zdjęcie przed wymianą. Żeby w przyszłości nadgorliwy kupujący nie rzucał tekstami, jak Twój kolega.