Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Miałem napisać, że jak Kowiego nie ma to cisza na forum
  2. Kolega pyta o wycenę, a nie o radę gdzie ma umieścić ogłoszenie o sprzedaży. Myślę, że za 2650 mógłbyś próbować wystawić.
  3. Również jestem za 2 Tylko ja bym starej nie oddał.
  4. Mam ten sam "problem" ale myślę, że jak dasz utwardzone amortyzatory to będzie żadna różnica czy -20mm czy -30mm. Przy czym -20mm trudniej jest wyrwać. Spójrz sobie jak wygląda 1BE+17' np. u kolegi o nicku topor. I kogoś kto ma -30mm. Porównaj wizulanie i zdecyduj.
  5. Mi ściągali mechanicy przy wymienianiu przedniej szyby. Zawsze można się do takiego zakładu przejechać i spytać.
  6. Zgadzam się, do starych i w dodatku białych lamp. Wioska Szukaj zespolonych
  7. Beznadziejny ten grill :sick3: lampy, wloty. Paskudny tuning . Jedyne co mi się podoba to światła tylne.
  8. Ograniczenie z 60 do 50 w mieście wprowadzono dla BEZPIECZEŃSTWA pieszych. Ma to o ileś tam podnieść szanse pieszego na przeżycie. Rozumiem że skoro wszystko co dla bezpieczeństwa Ci nie przeszkadza, to obniżenie prędkości w mieście do powiedzmy 5km/h jest ok? Wtedy pieszy jest ponad 90% bezpieczny. Nie cierpię absurdu, a w ogromnym żyjemy. Przepisy nie służą nam (użytkownikom dróg), tylko władzy by nas wydoić. Nie inaczej jest ze światłami. Nakaz służy temu by miliony aut spalały odrobinkę więcej paliwa, bo każdy litr to przeszło 2zł dla państwa, z których można ukraść połowę. Temu samemu służą ograniczenia prędkości, foto-radary i rejestratory, światła montowane co kawałek i czerwone które pali się nieznośnie długo. Nie wszystko jest albo czarne albo białe ale zgadzam się z Tobą, że są to absurdy. Ja miałem na myśli bezpieczeństwo moje i moich pasażerów. I dlatego zamiast myśleć o wyzysku przez państwo zapalam światła i zapinam pasy. Robię to dla siebie i nawet gdyby nie było nakazu to też bym tak robił.
  9. Armi odpowiedział(a) na myniek temat w 1.9TDI
    Czasem turbiny sobie pogwizdują. Ja ostatnio świrowałem, że turbo robi papa bo coś mi zaczęło gwizdać. Okazało się, że wszystko jest w porządku - turbina trzyma parametry a gwiżdze. http://www.youtube.com/watch?v=a2-YOySxRtI U mnie jest mniej więcej taki dźwięk a wszystko Nie ma się czym przejmować.
  10. Niby avant/tourning to tylko większy bagażnik, więc opiszę swoje wrażenia z sedanów: B5 i e-46 są bardzo podobne jeśli chodzi o przestronność. Przy czym w bmw miejsca z tyłu jest trochę mniej (wiadomo wał) i mniej miejsca na głową bo siedzi się wyżej. Nie będę pisać o prowadzeniu, zawieszeniu bo to zupełnie inny temat.
  11. Mi również jazda na światłach nie przeszkadza. Wszystko co ma pozytywny wpływ na nasze bezpieczeństwo mi nie przeszkadza. Tak samo jest z pasami bezpieczeństwa. Dla mnie ludzie, którzy krzyczą, że jazda na światłach przez cały rok jest bee, tak jak i ci, którzy nie zapinają pasów są po prostu hmm śmieszni i jednocześnie głupi.
  12. Pisałeś, że chcesz zachować komfort dlatego wspomniałem o profilu 50 i tej szerokości. Odchylenie od kalkulatora jest na prawdę niewielkie. Prędkość licznikowa w porównaniu z gps różni się tyle co nic tj. jest niezauważalna. A licznik i tak zawsze przekłamuje. Ten rozmiar polecił mi specjalista po tym jak mu powiedziałem, że chciałbym zachować komfort. Wg mnie 205/50 wygląda śmiesznie. _________________________________________________ Jak już kupisz felgi, to porozmawiaj ze sprzedawcą opon, powiedz czego oczekujesz i on Ci pomoże. Przymierzy do auta, zobaczysz czy Ci się podoba etc. Chyba, że opony będziesz kupował na allegro. Tam sobie nie pogadasz.
  13. 205 205/50 to jak dla mnie trochę dziwny rozmiar.Kompromis to 215/50/17. Mam taki rozmiar i śmiało mogę polecić
  14. To trochę ryzykowne bo tych granatowych podobnych kolorów było trochę. Daj foto wlepki, może kod lakieru jest cały.
  15. Chodzi pewnie o zestaw naprawczy lakieru. Podajesz kod lakieru i dostajesz buteleczkę z pędzelkiem +/- 40 złotych. Kod lakieru masz we wlepce w książce serwisowej albo we wnęce koła zapasowego.
  16. Z własnego doświadczenia - zaniżonego kosztorysu powiem Ci, że odwołać się jest warto ale nie można tego robić więcej niż np. 2 razy bo towarzystwa ubezpieczeniowe robią się upierdliwe i np. mogą Ci wytoczyć proces o wyłudzenie. Mi również liczyli zamienniki i śmieszne ceny za lakierowanie elementu np. malowanie zderzaka 200 zł.
  17. Różowy jesteś a ja mam status początkujący. Zgłaszałem to w dziale propozycje. Hmm 96, w sumie u mnie też jest produkcja grudzień 96 ale model 97.
  18. Popieram kolegę, albo bi-xenon albo oryginał. Te światła to chwilowa moda, było angel eyes, teraz pseudo b8 a za rok będzie jeszcze coś innego.
  19. Od 97 roku była możliwość zamówienia pakietu sportowego. Nie wiem co wchodziło w jego skład bo nie znam niemieckiego aż tak dobrze. Informacje pochodzą ze strony der-b5.de. Wydaje mi się, że pakiet sportowy jest mylnie nazywany s-line. Też mnie to zastanawia bo mam kierownicę od eski, podłokietnik, obniżone zawieszenie. I nie wiem czy to nie były elementy pakietu sport. Pisałem w propozycjach, żeby przetłumaczyć część informacji ze strony der-b5.de ale moderator to olał. _________________________________________________ http://der-b5.de/Audi_A4_/_S4_Limousine_-_Typ_B5/8D2.html dokładna rozpiska co,kiedy, i od kiedy wychodziło. Moskal, Ty masz "układy" zasugeruj moderatorowi, żeby ten link podwiesić.
  20. Armi odpowiedział(a) na arass temat w Inne marki
    :kox: Felgi i światła z tyłu Bardzo mi się podoba. Widać, że o nią dbasz.
  21. Armi odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    troche nie tak , wystarczy spojrzeć na wykończenie lamp Depo (chrom na brzegach postrzępiony :gwizdanie: ) i rodzaj plastiku (chociażby uszy) ale depo jest najlepszym zamiennikiem , ja wole kilku letnie valeo Wiadomo, oryginał jest zawsze oryginałem. Tylko, że dobrą używkę valeo wcale nie jest aż tak łatwo wyrwać, a nowe depo zamawiasz i masz.
  22. Armi odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Depo są przede wszystkim tańsze. A jak to mówią: gdy nie widać różnicy to po co przepłacać.
  23. Bierz, 9mm jest ok do przyklejenia na dolną uszczelkę.
  24. Może mu się rocznik pomylił, to model 98 jak nic. Pierwszą rzeczą jaką bym zrobił to oddał go do lakiernika, żeby coś zrobił z tymi drzwiami. Później lampy zespolone+ xenon.
  25. Goodyear Eagle F1 205/55/16 Również polecam , mam te opony tylko trochę w innym rozmiarze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.