Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Nie ma sprawy, cieszę się, że mogłem pomóc
  2. nie czytałem :gwizdanie: wytrzymałem 40 min tego filmu, zdecydowanie nie polecam Zgadzam się, ten film to dno. Dobrze, że nie byłem na tym w kinie
  3. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    A o której zwykle kończysz Różnie. Zwykle 18-20 plus powrót z Radomia. Nie oglądajcie się na mnie, postaram się wyrwać ale nie mogę nic obiecać. Laborki mam
  4. Nie ten dział. Napisz post w dziale "kupię" Myślałem, że pomogę bo wczoraj przykręcałem osłonę, też mi odpadła.
  5. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    No ładnie a ja mam zjazd Ale zobaczę, może się wyrwę wcześniej albo się spóźnię.
  6. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w 1.9TDI
    Sam sobie odpowiem. Winny był zapocony wąż z pierwszego zdjęcia. Nie wiem czy miał dziurę czy guma się za bardzo rozbiła. Po prostu wymieniłem na nowy i teraz rozkoszuję się dźwiękiem turbo bez zbędnych syków :gwizdanie:
  7. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    3 miesiące męczył mnie ten syk. Najlepsze jest to, że przyczyną była dziura w wężu o którym myślałem na samym początku. Zapocenie nie wzięło się znikąd.
  8. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Koniec z sykiem :dance: Zapłaciłem 5zł za kawałek zbrojonego węża i nastała cisza _________________________________________________ Najlepsze jest to, że sprawdzałem go wiele razy, podmieniałem z wężykami z aut kolegów i syczało. Kupiłem od traktora i nie syczy
  9. Ja też nie jestem zwolennikiem druciarstwa. Stojąc przed wyborem kupić wężyk za 120zł czy za 5 zł wybrałem drugą opcję bo tak naprawdę to nie wiedziałem czy to przez dziurę akurat w tym wężu syczy. Okazało się, że tak. Trochę bym się zdenerwował gdybym kupił wąż za 120zł. wymienił i dalej słyszał syk. Zresztą jak popatrzyłem na ten oryginalny to pomyślałem "kiepsko wygląda". Wąż który kupiłem jest grubszy i bardziej zbrojony niż ten oryginalny. _________________________________________________ Wężyki ciśnieniowe "sznurówki" też pozmieniałem na mocniejsze. Ale się cieszę Dziękuję wszystkim, którzy próbowali mi pomóc
  10. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Właśnie ja też tak myślałem. Już się napalałem na progi A gość do mnie, że jest robiona na sprzedaż.
  11. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Jest już praktycznie zrobiona. Wymieniana była maska, chłodnica, obie lampy itd. A brakuje zderzaka. Przedliftowa i nie anglik. Zrobią ją i pójdzie w świat.
  12. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Tak, szukałem sklepu z częściami do traktorów. Ta s4 stoi po lewej stronie tuż za Rykami jak się na Warszawę jedzie. To nie jest żaden komis tylko "auto naprawa". Taka szopa stoi i kilka samochodów na placu.
  13. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Jeździłem dziś trochę po szrotach. Wypatrzyłem na jednym a4. Idę pytam czy na części jest. A gość do mnie, że to s4 na sprzedaż. Pomyliłem się bo nie miała rozwalony przód. Już niedługo na nasze ulice wyjedzie zielona s4 z czarnymi endzel ajsami . Czekam kiedy pojawi się na allegro jako bezwypadek 200k km przebiegu. _________________________________________________ Najlepszy był tekst: to s4 2,6 biturbo a Agnieszka: raczej 2,7 biturbo. Nie nie proszę pani to 2,6 bi turbo Gość nawet nie wie co sprzedaje.
  14. Dobra akcja, stwierdziłem że wymienię gumowy wąż (ten ze zdjęcia sokol22), poszedłem do sklepu a gość mówi 120zł oryginał. Podziękowałem. Pojechałem do sklepu z częściami do maszyn rolniczych i kupiłem taki wąż (UWAGA) 5 zł! Teraz pozostało mi sprawdzenie czy to on jest przyczyną syczenia.
  15. Sprawdź teraz jaką masz odległość od piasty do rantu błotnika. A po zmianie sprężyn zmierz jeszcze raz. Będziesz wiedział o ile Ci obniżyło.
  16. Może podepnij tak jak koledzy piszą żeby cb podpiąc: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_cbradio_podpiete_pod_radio_i_wylaczane_z_kluczyka-t73674.0.html O to CI chodziło??
  17. Jeśli chodzi o podpięcie radia cb to niektórzy podpinali pod radio, może dodatkowe gniazda też się da... I działałoby po przekręceniu kluczyka w stacyjce.
  18. http://www.pitstop.waw.pl/index.html Ta firma jest przedstawicielem AP na Polskę. Może zadzwoń i spytaj o ile dany model obniża. _________________________________________________ Też mam sprężyny tej firmy tyle, że symbol 2VA a nie 1VA jak u Ciebie.
  19. Za ile te od skody można dostać, no i czy faktycznie pasują? Pasują idealnie :gwizdanie: mam takie u siebie. Do 20zł z przesyłką spokojnie kupisz.
  20. Pozdrowienia dla kierowcy czerwonego avanta b5 WH32XXX Dziś 16:30 ul. Sobieskiego w Warszawie. Ramki i klubowa naklejka oraz zderzak sklejony taśmą
  21. a widziales zdjecia w pierwszym poscie? A jest Przeczytałem plany i to mnie zmyliło:embarrassed:
  22. No nie wiem :gwizdanie: Dziwnie to trochę wyszło zegary i nogi podświetlane na biało, reszta na czerwono. Bardzo ładny kolor auta Zmień na razie chociaż kierunki boczne na białe a później lampy na zespolone. Fajnie zrobiłeś lampy tylne.
  23. Mi się nie podobają naklejki na tylnej klapie i grill. Poza tym dobra baza do modów
  24. Dajesz odpowiedz i pod emotikonkami masz . z napisem dodaj zdjęcie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.