Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AFN] Szukam orginalnego spojlera
Nie ma sprawy, cieszę się, że mogłem pomóc
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
nie czytałem :gwizdanie: wytrzymałem 40 min tego filmu, zdecydowanie nie polecam Zgadzam się, ten film to dno. Dobrze, że nie byłem na tym w kinie
-
Spoty LRY - odwołane
A o której zwykle kończysz Różnie. Zwykle 18-20 plus powrót z Radomia. Nie oglądajcie się na mnie, postaram się wyrwać ale nie mogę nic obiecać. Laborki mam
-
[B5 AFN] Osłona silnika i skrzyni
Nie ten dział. Napisz post w dziale "kupię" Myślałem, że pomogę bo wczoraj przykręcałem osłonę, też mi odpadła.
-
Spoty LRY - odwołane
No ładnie a ja mam zjazd Ale zobaczę, może się wyrwę wcześniej albo się spóźnię.
-
[B5 AFN] Czy to turbina ?
Sam sobie odpowiem. Winny był zapocony wąż z pierwszego zdjęcia. Nie wiem czy miał dziurę czy guma się za bardzo rozbiła. Po prostu wymieniłem na nowy i teraz rozkoszuję się dźwiękiem turbo bez zbędnych syków :gwizdanie:
-
Spoty LRY - odwołane
3 miesiące męczył mnie ten syk. Najlepsze jest to, że przyczyną była dziura w wężu o którym myślałem na samym początku. Zapocenie nie wzięło się znikąd.
-
Spoty LRY - odwołane
Koniec z sykiem :dance: Zapłaciłem 5zł za kawałek zbrojonego węża i nastała cisza _________________________________________________ Najlepsze jest to, że sprawdzałem go wiele razy, podmieniałem z wężykami z aut kolegów i syczało. Kupiłem od traktora i nie syczy
-
[B5 AFN] Dziwny szum podczas przyśpieszania , wewnątrz i na zewnątrz
Ja też nie jestem zwolennikiem druciarstwa. Stojąc przed wyborem kupić wężyk za 120zł czy za 5 zł wybrałem drugą opcję bo tak naprawdę to nie wiedziałem czy to przez dziurę akurat w tym wężu syczy. Okazało się, że tak. Trochę bym się zdenerwował gdybym kupił wąż za 120zł. wymienił i dalej słyszał syk. Zresztą jak popatrzyłem na ten oryginalny to pomyślałem "kiepsko wygląda". Wąż który kupiłem jest grubszy i bardziej zbrojony niż ten oryginalny. _________________________________________________ Wężyki ciśnieniowe "sznurówki" też pozmieniałem na mocniejsze. Ale się cieszę Dziękuję wszystkim, którzy próbowali mi pomóc
-
Spoty LRY - odwołane
Właśnie ja też tak myślałem. Już się napalałem na progi A gość do mnie, że jest robiona na sprzedaż.
-
[ALL B5] Czarny mat czy połysk?
Polerka
-
Spoty LRY - odwołane
Jest już praktycznie zrobiona. Wymieniana była maska, chłodnica, obie lampy itd. A brakuje zderzaka. Przedliftowa i nie anglik. Zrobią ją i pójdzie w świat.
-
Spoty LRY - odwołane
Tak, szukałem sklepu z częściami do traktorów. Ta s4 stoi po lewej stronie tuż za Rykami jak się na Warszawę jedzie. To nie jest żaden komis tylko "auto naprawa". Taka szopa stoi i kilka samochodów na placu.
-
Spoty LRY - odwołane
Jeździłem dziś trochę po szrotach. Wypatrzyłem na jednym a4. Idę pytam czy na części jest. A gość do mnie, że to s4 na sprzedaż. Pomyliłem się bo nie miała rozwalony przód. Już niedługo na nasze ulice wyjedzie zielona s4 z czarnymi endzel ajsami . Czekam kiedy pojawi się na allegro jako bezwypadek 200k km przebiegu. _________________________________________________ Najlepszy był tekst: to s4 2,6 biturbo a Agnieszka: raczej 2,7 biturbo. Nie nie proszę pani to 2,6 bi turbo Gość nawet nie wie co sprzedaje.
-
[B5 AFN] Dziwny szum podczas przyśpieszania , wewnątrz i na zewnątrz
Dobra akcja, stwierdziłem że wymienię gumowy wąż (ten ze zdjęcia sokol22), poszedłem do sklepu a gość mówi 120zł oryginał. Podziękowałem. Pojechałem do sklepu z częściami do maszyn rolniczych i kupiłem taki wąż (UWAGA) 5 zł! Teraz pozostało mi sprawdzenie czy to on jest przyczyną syczenia.
-
[ALL B5] Sprężyny zawieszenia AP A4/1 VA i HA
Sprawdź teraz jaką masz odległość od piasty do rantu błotnika. A po zmianie sprężyn zmierz jeszcze raz. Będziesz wiedział o ile Ci obniżyło.
-
[ALL B5] Dodatkowe gniazda zapalniczki - gdzie się wpiąć?
Może podepnij tak jak koledzy piszą żeby cb podpiąc: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_cbradio_podpiete_pod_radio_i_wylaczane_z_kluczyka-t73674.0.html O to CI chodziło??
-
[ALL B5] Dodatkowe gniazda zapalniczki - gdzie się wpiąć?
Jeśli chodzi o podpięcie radia cb to niektórzy podpinali pod radio, może dodatkowe gniazda też się da... I działałoby po przekręceniu kluczyka w stacyjce.
-
[ALL B5] Sprężyny zawieszenia AP A4/1 VA i HA
http://www.pitstop.waw.pl/index.html Ta firma jest przedstawicielem AP na Polskę. Może zadzwoń i spytaj o ile dany model obniża. _________________________________________________ Też mam sprężyny tej firmy tyle, że symbol 2VA a nie 1VA jak u Ciebie.
-
[ALL B5] Wybór bocznych kierunków
Za ile te od skody można dostać, no i czy faktycznie pasują? Pasują idealnie :gwizdanie: mam takie u siebie. Do 20zł z przesyłką spokojnie kupisz.
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierowcy czerwonego avanta b5 WH32XXX Dziś 16:30 ul. Sobieskiego w Warszawie. Ramki i klubowa naklejka oraz zderzak sklejony taśmą
-
[B5 AHU] Meine kleine A4 ;)
a widziales zdjecia w pierwszym poscie? A jest Przeczytałem plany i to mnie zmyliło:embarrassed:
-
[B5 AHU] Meine kleine A4 ;)
No nie wiem :gwizdanie: Dziwnie to trochę wyszło zegary i nogi podświetlane na biało, reszta na czerwono. Bardzo ładny kolor auta Zmień na razie chociaż kierunki boczne na białe a później lampy na zespolone. Fajnie zrobiłeś lampy tylne.
-
[ALL B5] Moja A4 1.9 TDI Audi przekazane tacie... :]
Mi się nie podobają naklejki na tylnej klapie i grill. Poza tym dobra baza do modów
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Dajesz odpowiedz i pod emotikonkami masz . z napisem dodaj zdjęcie.