Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. To prawda. Samochód z seryjnymi amortyzatorami i sprężynami obniżającymi skacze jak głupi na dołkach. To nie jest bezpieczne. Po takiej jeździe mam przytarte całe podwozie. Już nie mówię o tym, że bardzo szybko można stracić osłonę pod silnikiem. Szybko wrócisz do seryjnych sprężyn.
  2. Chcesz jeździć na seryjnych amortyzatorach i tych sprężynach?
  3. Wzór RS. Bardzo mi się podoba sam w sobie a przy Twoim kolorze auta wygląda Ewentualnie można je maznąć na grafit.
  4. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W Ułężu a dokładnie to w Podlodowie bo tam jest lotnisko.
  5. Ogólnie projekt ciekawy ale popsuli go tym kolorem. Nie chce mówić z czym się kojarzy.
  6. Jeszcze sekundkę. Ten wątek to nie reklama, to rekomendacja. A jeśli ktoś nie odróżnia jednego od drugiego to jego problem. Tyle w temacie. Jak już kupię MTS-y to z pewnością opiszę swoje wrażenia.
  7. Prywatna wiadomość Podaj mi maila to Ci prześlę, sposób jak nawigację odblokować. Karty jeszcze nie kupiłem więc nie pomogę. Automapa może być ściągnięta np. z torrentów :gwizdanie:
  8. Pulpit ma rację, to radio nie ma cd. http://www.audiosklep.pl/alpine-ida-x301rr-p-2558.html
  9. Brzmi groźnie. Chyba poczekam na fotostory w dziale warsztat. Gdyby pasowały bez kombinowania to już bym je kupil
  10. Do siedemnaste 55 to trochę za dużo. 50 jest idealne jeśli nie chcesz 45. Szerokość to 205 lub 215. U siebie mam 205/50/17 i jest
  11. A pamiętasz kto? Chętnie się dowiem bo może bym ori założył
  12. Może pasują ale po przeróbkach. Nie wiem, nie znam nikogo z forum, kto kupił ori i zamontował. OT: Służba fajna sprawa
  13. Jest u nas taki jeden :gwizdanie: poka poka W dziale moja B5 jest. Poszukam.
  14. A są Na płycie przekaźników za pokrywą podnóżka i jeszcze jeden w skrzynce w tylnej części przedziału silnika. a to sie nie liczy <mega_foch> Nie foc**j musiałem się czepić
  15. Żeby jeszcze pasowały P&P A dlaczego maja nie pasowac bo nie jestem w temacie? Jest taki problem z ponownym montazem ori? Nieoryginalne listwy górne są wciskane na rynnienkę a oryginalne przyklejane. Jeśli samochód miał chromowane ori listwy to tej metalowej rynienki chyba nie ma(?), w każdym razie wygląda inaczej. Nie wiem jak to jest z montażem, może wystarczy oderwać oryginalną rynienkę i przykleić na to chromowaną listwę, tylko jak _________________________________________________ Może na obrazku będzie lepiej widać
  16. A są Na płycie przekaźników za pokrywą podnóżka i jeszcze jeden w skrzynce w tylnej części przedziału silnika.
  17. Firma Ta Technix ma tanie gwinty. Jest o nich temat na forum.
  18. Takiej odpowiedzi oczekiwałem :> :> :> A jeszcze jedna kwestia: zmieniając fele na 18'' musze robic glebe? ;( ;( ;( bo jeśli to ma hu..jowo wyglądać to rzeźnie będę miał z glebą bo mam teraz założone zimówki z nieco niższym profilem i już hacze wszędzie Do 17 gleba jest wskazana a co dopiero do 18 :gwizdanie: Powiem tak, jak chcesz mieć osiemnastki bez gleby to może lepiej pomyśleć o 16, efekt będzie podobny. Gleba straszna nie jest straszna jak się ma amortyzatory o skróconym skoku. Wiem co mówię, mój brat ma focusa na 18'(i glebę), ja mam 17' i seryjny zawias i jak mam jechać drogą z dołkami to wolę jego focusa i osiemnastki bo jedzie się jak czołgiem.
  19. Podoba mi się rozwiązanie połączenia wydechu ze zderzakiem. Nie ma dziury w siatce na wydech, tylko wydech elegancko pod zderzakiem (jak w ori). Poza tym progi
  20. Jest u nas taki jeden :gwizdanie:
  21. Wiem, sam to VT zrobiłem. Widziałem też na żywo. Odnośnie kolegi Baddy, to na 100% widziałem je w dziale moja B5 i to na ciemnym aucie. Tylko nie mogę sobie przypomnieć u kogo
  22. Z tego co pamiętam to ktoś na forum ma takie alufelgi w B5 i wygląda to całkiem całkiem. Przy czym auto nie jest typową serią z ładnymi felgami. _________________________________________________ Trochę OT. Ostatnio widziałem takie cudo: Właściciel myślał, że ma kozackie alufelgi i wydał na nie sporo kasy. A w połączeniu z samochodem wyszła kupa Typowy przykład: oklepane nadwozie i futurystyczne felgi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.