Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 ADR] 4 wheel by seb2sjc ,nowe foty 2 str.
Gałka i nakładki na pedały Kierownica też jest nie bardzo, ciekawe czy zmieniana po dzwonie. Czy takie było widzi mi się poprzedniego właściciela. Ogólnie kupienie auta tej klasy bez poduszki powietrznej kierowcy to głupota. Kiedyś rozbijesz sobie głowę to się przekonasz albo nawet nie przekonasz. Już w audi 80 montowano system procon-ten, który zapewniał, że w czasie kolizji kierownica się cofa. 20 lat temu :gwizdanie: A Ty 20 lat później nie masz nawet kierownicy z poduszką tylko pseudosportową kierownicę. Głupota
-
[ALL] Jakie felgi
Podejdą, sam mam felgi od b6 :gwizdanie:
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nosb, czym malowałeś ramkę?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
mi sie podoba ale ja tak w swoje kasy ladowac nie bede wole miec serie... no moze jakies rezania zrobie ale nie wielkie Zobaczymy :gwizdanie: jak się zacznie to nie można przestać. Ja na początku to nawet o alufelgach nie myślałem. Podobały mi się moje kołpaki
-
Spoty LRY - odwołane
Ja tam wolę parking pod tesco w Puławach :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Po co ma rezać jak i tak zaraz sprzeda.
-
[ALL B5] Może być? 17"?
Może być. Trochę zalatują b4 ale zobaczymy jak się będą prezentować na aucie. W końcu to 17'
-
Spoty LRY - odwołane
Tak tak właśnie w tej zintegrowanej rurze była dziura. W życiu bym na to nie wpadł.
-
[B5 AFN] Dziwny szum podczas przyśpieszania , wewnątrz i na zewnątrz
Oddałem samochód do mechanika. Znalazł dziurę, zespawał i wszystko pięknie działa. A najlepsze jest to, że dziurę zrobi najprawdopodobniej inny mechanik przy montowaniu osłony pod silnikiem.
-
Spoty LRY - odwołane
Już nie syczy Ale radość Byłem u Damiana w Bazanowie. Dziura w metalowej rurze przy IC. Jak ta rura się nazywa, bo zapomniałem?
-
[B5 AFN] Dziwny szum podczas przyśpieszania , wewnątrz i na zewnątrz
Problem rozwiązany. Okazało się, że jest dziura ale nie w gumowym wężu tylko w metalowej rurze przy IC.
-
Spoty LRY - odwołane
W niedziele też. W dodatku mam zaliczenia
-
Spoty LRY - odwołane
Jak spot to mam zjazd
-
Spoty LRY - odwołane
Dobrze, że Ci się nic nie stało :gwizdanie: Moja dziewczyna z koleżanką tak przecięła trasę lubelską w Moszczance. Jechały na Kock. Facet któremu śmignęły przed maską gonił je z 16 km. A one bały się zatrzymać.
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
I za każdym razem płacić za rejestrację, przeglądy, ubezpieczenie czasem też. Bez sens.
-
[ALL B6] Szwedzka wersja A4 2003....hm???
Nie pamiętam już dokładnie ale ta stronka pokazuje liczbę właścicieli/ubezpieczycieli czyli np. właściciel i współwłaściciel to 2. Przepisanie auta na kogoś 3. Coś w tym stylu. Dlatego wychodzi często wychodzi, że np. auto miało 8 czy 12 właścicieli a ma 12 lat.
-
[ALL B6] Szwedzka wersja A4 2003....hm???
Nie wiem jak w przypadku b6 ale b5 często miały spryski w zderzaku mimo, że nie miały ksenonów.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
No co ty Somes, nie wiesz, że o gustach się nie dyskutuje? Nie wiesz, że auto ma się podobać właścicielowi? Uwielbiam te teksty
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Brewki mogą dodać charakteru gdy samochód jest wyrezany na maxa np. u Hawaja. Seryjne auto z brewkami wygląda śmiesznie. Nie mam na alufelgi, ale chce tunningować auto to kupię brewki. Tak to wygląda.
-
[ALL] Jakie felgi
Ale nie psują się wszystkie na raz. Także nie jest źle. Zresztą wahacze wcale się szybko nie wybijają, jak się kupuje dobrej firmy. Warto poczytać sobie tematy: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_wytrzymalosc_przedniego_zawieszenia-t3088.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_ranking_wahaczy-t11963.0.html
-
[ALL B5] Parówa
Moskal, nie tylko Ty lubisz żartować Już pisałem kiedyś, że gdybym nie miał diesla to jeździłbym autem na gaz.
-
[ALL B5] Parówa
stereotyp auta z lpg w umysłach polaków wygląda tak : Polonez Caro z instalacja I gen od którego jebie gazem na kilometr a czasy sie zmieniają :gwizdanie: A gaz śmierdzi dalej :gwizdanie:
-
[ALL B5] Reflektory przednie firmy TYC + HID-y
Depo parują? Pierwsze słyszę :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Nie zamienił bym a4 na passata przeciez to krok w tył.
-
[ALL] Jakie felgi
Tylko, że ja jeżdżę na profilu 50 przy siedemnastkach i dlatego dalej będę twierdził, że straty w komforcie nie ma właściwie żadnej. Chyba, że ktoś się uprze żeby ją poczuć to wtedy wiadomo, że będzie narzekał. Kolego A-rek, nie oszczędzam na częściach, wymieniam wahacze jak tylko coś zacznie skrzypieć. Śmieszy mnie Twoja ocena. Odnośnie siadania zawieszenia po jeździe na 17, prędzej po zimie coś się zawieszeniu wymienia niż po sezonie letnim na 17. Aha, i piszę to z własnego doświadczenia a nie z zasłyszanych opinii albo własnych usprawiedliwień w stylu jeżdżę na 16' albo15' bo 17' są nie na polskie drogi. Dziwne, że w ogóle macie a4 bo przecież tak w nich zawieszenie siada i ciągle trzeba wymieniać aluminiowe wahacze :gwizdanie: