Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Gałka i nakładki na pedały Kierownica też jest nie bardzo, ciekawe czy zmieniana po dzwonie. Czy takie było widzi mi się poprzedniego właściciela. Ogólnie kupienie auta tej klasy bez poduszki powietrznej kierowcy to głupota. Kiedyś rozbijesz sobie głowę to się przekonasz albo nawet nie przekonasz. Już w audi 80 montowano system procon-ten, który zapewniał, że w czasie kolizji kierownica się cofa. 20 lat temu :gwizdanie: A Ty 20 lat później nie masz nawet kierownicy z poduszką tylko pseudosportową kierownicę. Głupota
  2. Podejdą, sam mam felgi od b6 :gwizdanie:
  3. mi sie podoba ale ja tak w swoje kasy ladowac nie bede wole miec serie... no moze jakies rezania zrobie ale nie wielkie Zobaczymy :gwizdanie: jak się zacznie to nie można przestać. Ja na początku to nawet o alufelgach nie myślałem. Podobały mi się moje kołpaki
  4. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Ja tam wolę parking pod tesco w Puławach :gwizdanie:
  5. Po co ma rezać jak i tak zaraz sprzeda.
  6. Może być. Trochę zalatują b4 ale zobaczymy jak się będą prezentować na aucie. W końcu to 17'
  7. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Tak tak właśnie w tej zintegrowanej rurze była dziura. W życiu bym na to nie wpadł.
  8. Oddałem samochód do mechanika. Znalazł dziurę, zespawał i wszystko pięknie działa. A najlepsze jest to, że dziurę zrobi najprawdopodobniej inny mechanik przy montowaniu osłony pod silnikiem.
  9. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Już nie syczy Ale radość Byłem u Damiana w Bazanowie. Dziura w metalowej rurze przy IC. Jak ta rura się nazywa, bo zapomniałem?
  10. Problem rozwiązany. Okazało się, że jest dziura ale nie w gumowym wężu tylko w metalowej rurze przy IC.
  11. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    W niedziele też. W dodatku mam zaliczenia
  12. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Jak spot to mam zjazd
  13. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Dobrze, że Ci się nic nie stało :gwizdanie: Moja dziewczyna z koleżanką tak przecięła trasę lubelską w Moszczance. Jechały na Kock. Facet któremu śmignęły przed maską gonił je z 16 km. A one bały się zatrzymać.
  14. I za każdym razem płacić za rejestrację, przeglądy, ubezpieczenie czasem też. Bez sens.
  15. Nie pamiętam już dokładnie ale ta stronka pokazuje liczbę właścicieli/ubezpieczycieli czyli np. właściciel i współwłaściciel to 2. Przepisanie auta na kogoś 3. Coś w tym stylu. Dlatego wychodzi często wychodzi, że np. auto miało 8 czy 12 właścicieli a ma 12 lat.
  16. Nie wiem jak w przypadku b6 ale b5 często miały spryski w zderzaku mimo, że nie miały ksenonów.
  17. No co ty Somes, nie wiesz, że o gustach się nie dyskutuje? Nie wiesz, że auto ma się podobać właścicielowi? Uwielbiam te teksty
  18. Brewki mogą dodać charakteru gdy samochód jest wyrezany na maxa np. u Hawaja. Seryjne auto z brewkami wygląda śmiesznie. Nie mam na alufelgi, ale chce tunningować auto to kupię brewki. Tak to wygląda.
  19. Ale nie psują się wszystkie na raz. Także nie jest źle. Zresztą wahacze wcale się szybko nie wybijają, jak się kupuje dobrej firmy. Warto poczytać sobie tematy: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_wytrzymalosc_przedniego_zawieszenia-t3088.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_ranking_wahaczy-t11963.0.html
  20. Moskal, nie tylko Ty lubisz żartować Już pisałem kiedyś, że gdybym nie miał diesla to jeździłbym autem na gaz.
  21. stereotyp auta z lpg w umysłach polaków wygląda tak : Polonez Caro z instalacja I gen od którego jebie gazem na kilometr a czasy sie zmieniają :gwizdanie: A gaz śmierdzi dalej :gwizdanie:
  22. Depo parują? Pierwsze słyszę :gwizdanie:
  23. Nie zamienił bym a4 na passata przeciez to krok w tył.
  24. Tylko, że ja jeżdżę na profilu 50 przy siedemnastkach i dlatego dalej będę twierdził, że straty w komforcie nie ma właściwie żadnej. Chyba, że ktoś się uprze żeby ją poczuć to wtedy wiadomo, że będzie narzekał. Kolego A-rek, nie oszczędzam na częściach, wymieniam wahacze jak tylko coś zacznie skrzypieć. Śmieszy mnie Twoja ocena. Odnośnie siadania zawieszenia po jeździe na 17, prędzej po zimie coś się zawieszeniu wymienia niż po sezonie letnim na 17. Aha, i piszę to z własnego doświadczenia a nie z zasłyszanych opinii albo własnych usprawiedliwień w stylu jeżdżę na 16' albo15' bo 17' są nie na polskie drogi. Dziwne, że w ogóle macie a4 bo przecież tak w nich zawieszenie siada i ciągle trzeba wymieniać aluminiowe wahacze :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.