Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Te przycięte to też tandeta. To dokładnie to samo tylko, że przycięte i podpisane gdzie, która przykleić. Beznadzieja.
  2. Zgadzam się. Wieśniactwo, a po postach widać na forum są też fani agro-tuningu
  3. Super Ciekawe co to za zderzak
  4. Do B5 te alufelgi są zbyt "futurystyczne" i nie pasują do opatrzonego nadwozia B5. Szczególnie jeśli jest to typowa seria. Szukałbym czegoś ori i w bardziej klasycznym stylu.
  5. Armi odpowiedział(a) na miki_sc temat w Audi A4 B5
    Oczywiście, że tak.
  6. Pamiętaj, że wszystko zależy od dostrojenia. Jeśli antenę masz na stałe i w dodatku dostrojoną to lepiej niż jak miałbyś ją stawiać np. na dach.
  7. Nie kupuj tego. Te listwy są niby gotowo przycięte a tak naprawdę są za krótkie. Wklejałem już w tym wątku zdjęcie. Lepiej kupić na metry niż wydać 100zł na to g...
  8. Ja bym wywalił znaczek Q, bo i tak go nie ma i chrom ze zderzaka Ogólnie ładna seria, z ciekawym silnikiem.
  9. To naładuj baterię wcześniej bo rzeczywiście kabel może być za krótki.
  10. Jeśli się na nią zdecydujesz to napisz mi PW. Wyślę Ci przepis jak ją odblokować.
  11. Super Nie wiedziałem, że jest aż taka różnica. I nie ma tego wieśniackiego niebieskiego
  12. Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest lewy dolny róg szyby. To kompromis pomiędzy dawaniem po oczach a odwracaniem uwagi od drogi. Ale co kto lubi.
  13. Jeśli zamiast 2 jest Z to masz ten lakier: http://der-b5.de/Bild:LZ9U_-_Vulkanschwarz.jpg.html czyli czarny perłowy.
  14. Chyba powielę to co napisali koledzy, brewki i chrom z grilla, niebieskie postojówki, lampy tylne = festyn Plus dla Ciebie za to, że chcesz to zmienić. Po modach będzie
  15. Po L.. w kodzie to na pewno jest dwójka? Może to Z? Jaki masz kolor tego samochodu? Czarno-grafitowy(coś w tym stylu)?
  16. A co rozumiesz przez wymodzone auto?? Bo ja w wygladzie zewnetrznym nie lubie dużo zmian. Obenie mam fele RS6 18" i zaiwche -20mm. Chce zmienic zderzaki przedni i tylny na Caractere i jeszcze minimalnie obniżyc auto. To by było na tyle jesli chodzi o wyglad zewnetrzny, wiecej modyfikacji mam zrobionych poprawiajacych przjemność z jazdy czyli silnik, hamulce itp.. Chodzi mi właśnie o to co opisałeś. Gdyby ktoś miał felgi 15 czy kołpaki to taki zderzak nie pasuje. U Ciebie jest dokładnie odwrotnie
  17. Ładny, do wymodzonego auta. Do serii średnio.
  18. Zgodzę się z Matiusem, zamiast serwować szumofony. Dołóż 100zł i kup zestaw uniden 520xl+dobra antena (krótka np. Florida dłuższa np. Sirio ml145). Nie będziesz narzekać
  19. Ja już pisałem o larku 35.7. Za tę cenę, śmiało mogę polecić
  20. Szkoda, że nie ma zdania odnośnie siedemnastek. Po przeczytaniu postu chyba zdecyduję się na MTSy. _________________________________________________ Solar, montuj te sprężyny i amory, przejadę się i ocenię :gwizdanie:
  21. Zgadzam się z Tobą, i odradzam każdemu. Wytrzymałem tydzień na -40+seryjne amortyzatory.
  22. Tyle, że wielkość wyświetlacza też jest sprawą jakiś osobistych preferencji. Np. dla mnie w ogóle nawigacja na środku szyby zbyt absorbuje uwagę. Z tego powodu montuję w lewym dolnym rogu. A jeszcze jak bym miał większy wyświetlacz to bym na nim skupiał uwagę.
  23. Ja mam podobny problem. Mechanik mi polecił żebym złapał reflektor za pomocą drucika. Ja złapałem szpagatem i podniosłem do góry, bo bez tego nie dało się jechać:/ Widoczność 4 metry. Jutro wstawię zdjęcie. Jest to tymczasowe dopóki nie wpadnę na pomysł jak to zrobić... Też nie chciałbym rozklejać lampy:( Wiem że są zakłady które się tym zajmują...
  24. Jest dokładnie tak jak napisałeś. Na każdej chromowanej listwie jest naklejka ochronna (jak na wyświetlaczu nowego telefonu). Górną wciskasz na ryniennkę a dolną normalnie przyklejasz. Nie kupuj tych już przyciętych bo są za krótkie. Ale muszę Cię przestrzec bo oryginalne wyglądają o niebo lepiej. Szczególnie górna listwa.
  25. Dlaczego wszyscy omineli QAP? Cena atrakcyjna Szukałem na forum, klika osób odradziło ale gwarancja jest na 2 lata bez limitu kilometrów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.