Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AFN] Dziwne syczenie turbiny
Spróbować nie zaszkodzi. Tym bardziej, że koszt jest właściwie żaden. Możliwe, że syczy przez dziurę w tej gumie.
-
[B5 AFN] Dziwne syczenie turbiny
Koszt wymiany tej gumy to 80zł (ori) lub 5zł za kawałek gumy w sklepie z rzeczami do traktorów. Po roku użytkowania polecam drugą opcję.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
omijaj ich z daleka :polew: :polew: Ja w ten sposób sprawdzam mechaników, tak mimochodem wspominam o zmianie oleju z półsyntetyka na syntetyk i jeśli mechanik gada coś o rozszczelnieniu albo innych cudach niewidach to tylko się uśmiecham i nigdy więcej u niego nie pojawiam.
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Jak zejdzie to psiknę sprejem jeszcze raz. Kilka osób na forum tak jeździ i nie narzeka. 5 warstw robi swoje. Zresztą co to za filozofia poprawić, tym bardziej, że spreju wystarczy na wiele takich poprawek. Sprej kosztuje raptem 20zł. Dziwi mnie to narzekanie, że sprej zejdzie u osoby która nie ma czarnej ramki grilla.
-
Konto w banku
Wal do mBank'u Ja też polecam mbank
-
[B5 AFN] Dziwne syczenie turbiny
Od siebie dodam żebyś sprawdził metalowe rury idące do IC. Ja miałem tam dziurę i syczało mi właśnie przy dodawaniu gazu z prawej strony,nie było żadnego dymienia czy straty mocy.
-
[ALL B5] Pomóżcie z doborem zawiechy
Jeśli chcesz zestaw,który jest kompromisem pomiędzy ceną i jakością bierz amortyzatory mts technik plus sprężyny obniżające (firma nie jest aż tak istotna). Jeśli chcesz wydać więcej to jednak polecam gwint ale to kwota minimum 1200zł - za ta technix. A i sprężyny najlepiej kupować np. 20/30, 40/60mm bo obniżenie 40/40 zwykle powoduje efekt d... w górze. Z przodu jest silnik więc przód siada bardziej a lżejszy tył sterczy w górze.
-
[ALL B5] [B5 AHU] Audi A4 - Skarb!!! Zapraszam!
A4 są ładne same w sobie, Twoja też. Fajnie, że załapałeś się już na cały pierwszy lift. Ja też mam 97 ale mam tylko niektóre elementy I liftu. Nie dziwię się, że nazywasz ją skarbem Ja jak dawno temu stworzyłem wątek mojej, totalnie seryjnej na kołpakach + plus jakieś badziewne naklejki to byłem bardzo zdziwiony że mało kto potrafi dostrzec jej piękno Wrzuć białe kierunki w błotniki, tani mod a cieszy oko. Później lampy zespolone na przód + xenon i będzie
-
[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
Bardzo ładna ta Twoja a4. Czarny grill Kolor chyba jak mój więc tak sobie mniej więcej patrzę jak spryski będą u mnie wyglądać Brakuje tylko większej felgi i dużego lusterka (prawego).
-
[ALL] A oto moje polerowane felgi :)
Serio? Chodzi mi po głowie żeby spolerować moje 17 ale chciałem najpierw przetestować jak w ogóle będą wyglądać chromowane felgi na moim aucie. Dlatego pomyślałem: spoleruje 15 i zobaczymy. Jeśli będzie ok to pomęczę się z 17. Tym bardziej, że nikt na forum nie ma takich w chromie.
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Paput, Tobie ktoś się na konto włamał czy co? Najpierw proponujesz jakieś grille bez znaczka ( ). A teraz sugerujesz że sprej ramki z grilla zejdzie po pojechaniu na myjkę. Co wcale nie jest prawdą. Myję auto tylko na myjniach bezdotykowych i jeszcze nic mi nie zeszło. Dawno spotu nie było, trzeba Cię nawrócić na słuszną drogę.
-
[ALL B5] Nowe zawieszenie czy regenerowane?
Razem z wymianą zawieszenia tj zmiany seryjnego na obniżone i utwardzone wymieniałem wahacze. Napisałem na nich korektorem aktualny przebieg. Robię test, czy wytrzymają więcej czy mniej niż na seryjnym zawieszeniu.
-
[ALL] A oto moje polerowane felgi :)
Super Ci to wyszło, jak kupię takie 15 (na zimę) to pewnie też je wypoleruję Twoim sposobem
-
Spoty Puławskie
No właśnie. Ja dziś nie mogę - imieniny i rodzina w domu.
-
[ALL B5] Moja niunia
był letko puknięty przód bo jak sciagnalem zderzak w widziałem ze plastiki są poklejone, ale poduszka kierwocy jest wiec chyba nie bylo az tak bardzo rozwalone Taaaa "letko". Wygląda okropnie, Twoje auto wygląda jakby było na coś chore i miało ochotę zwymiotować Ze starymi, zszarzałymi lampami wyglądała lepiej niż teraz.
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
:bicz3: miały być mody w dobrym kierunku Ja bym dodał białe diodowe oświetlenie wnętrza.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Przelutowałem. W ten sposób zmieniłem bieguny Niedługo wstawię fotostory.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Nierówno na podwórku jest i to dlatego _________________________________________________ Moje nowe dzieło: Było: Jest:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Nakleiłem żółtą folię [br]Dopisany: 02 Maj 2010, 09:46_________________________________________________Muszę coś z zrobić z tymi amortyzatorami, żeby posadzić tył auta. Taka gleba za mną chodzi (worki z cementem w bagażniku ):
-
[B5 AJL] Silnik drży, kopci na biało, turbina w oleju 1,8T FILM, FOTKI
Sprawdź węże w okolicach turbiny. Mi tak dymiło po tym jak pękł wąż przy turbinie. Zarzygało silnik olejem. Suszarka pracowała ale nie pompowała (nie słychać było gwizdów). Na pierwszy rzut oka wszyscy sugerowali, że poszło turbo a skończyło się tylko na wymianie węża.
-
[ALL B5] Regulacja amortyzatorów MTS Technik
no ale ja mam oponki 205/55/16 Edmondo ma 18 i też mu też nic nie trze.
-
[ALL B5] Regulacja amortyzatorów MTS Technik
Na fotce są 17 ale opona w rozmiarze 215/50. Obecnie mam opony 225/45 i wreszcie ta alufelga wygląda jak 17.
-
[ALL B5] Regulacja amortyzatorów MTS Technik
Na środkowym położeniu, opona nie dotyka do talerzyka ale jest może z 0,5cm odstępu i po przygodzie z przeciętymi oponami wolę nie ryzykować. Chociaż bardzo mnie kusi bo tył siedział pięknie. ;(
-
[ALL B5] Nowe zawieszenie czy regenerowane?
Właśnie to jest problem wielu Polaków, kupują samochód na który ich nie stać a potem płacz, że trzeba amortyzatory/wahacze/rozrząd wymienić. I tak oszczędzają na czym się da: regenerowane zawieszenie, regenerowane wahacze etc. A poźniej: "auto z nieznanych przyczyn zjechało na przeciwny pas jezdni". Tak się kończy oszczędzanie na zawieszeniu.
-
[ALL B5] Regulacja amortyzatorów MTS Technik
Jesteś pewny tych 6 rówków (położeń)? Mi mechanik wmawiał, że są 3. _________________________________________________ Rzeczywiście jest ich sporo. Może bym pokombinował, z położeniem żeby tył mi bardziej siadł.