Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AFN] Moje nowe cacko
Ładna Wrzuć welurowe dywaniki do środka.
-
[ALL B5] Szukam progów pomocy
Pewnie to laminat z allegro, tak jak i zderzaki. Ogólnie ten samochód to trochę wioska ale szał pod remizą pewnie jest .
-
[ALL B5] Eibach pro kit -30 a amortyzatory
MTS-y nie są złe i mają gwarancję na dwa lata bez limitu kilometrów. Ja jestem bardzo zadowolony a mam obniżenie 40/60mm.
-
[ALL B5] Wymiana foteli
Przecież to fotele z b7 "AUDI A4 B7 2005-2008"
-
Przeszukanie samochodu przez Policję
Czepianie się słówek :gwizdanie: Jak ktoś chce się czepić to zawsze powód znajdzie i to się tyczy nie tylko policjantów. Wiadomo, że chodzi o kontrolę auta.
-
Nowy nabytek w stajni domowej :)
Rzeczywiście, Twoje Audi jest dużo ładniejsze od passata
-
[A4 ADR] Mój nowy nabytek- Bi-xenony+św. dzienne str.1
Olej samopoziomowanie (poczekaj aż będzie tańsze - kwestia czasu) i zrób coś z tą kierownicą bo aż żal patrzeć
-
Audi a4
:oklaski: za głos rozsądku
-
Audi a4
Jedyne DOBRE ledy do b5 Jest super! Ale mam nadzieję, że to nie koniec zmian
-
cztery 18stki ;)
Nie, do wszystkich fanów chromu na metry i ledów na kilometry (jak pięknie topor napisał) czyli lubiących modzić ale bez gustu i poczucia dobrego smaku. Wielu na forum zaczynało od schematu: szpecenie auta (brewki, lusterka m3, chrom na metry, solary itd)->krytyka-> powrót do serii/modzenie czegoś nowego. Ja też tak miałem, mówili do mnie: nie montuj chromów. E tam, nikogo nie słuchałem a teraz wstyd mi się przyznać, że miałem to na aucie. Tak samo było z angel eyesami, bardzo mi się podobały ale na szczęście mnie skrytykowano. Ale nie do każdego krytyka trafia. Myślę, że w przypadku karolka61, będzie inaczej bo sam pisał, żeby napisać też to co się nie podoba. To nie .eu gdzie każdy każdemu przyklaskuje
-
cztery 18stki ;)
To tylko konstruktywna krytyka, którą nie każdy umie docenić. Ale myślę, że w przypadku kolegi karolek61 będzie inaczej
-
[B5 AHU] A4 97r AVANT
Beznadziejny ten chrom, zalatuje wioską na kilometr Miałem to g... na aucie. Sprzedają gotowo docięty a i tak jest za krótki. Na tym zdjęciu to widać: OT to off topic. Zejście z tematu.
-
[ALL] CB Radio z katalogu Orlen
Posiadam sirio ml-145 i mogę śmiało polecić. Dużo lepszy zasięg niż president florida czy georgia, które są antenami typu: "jak Cię widzę to Cię słyszę".
-
[ALL B5] Moja A-czworeczka
Ramki wokół szyb i chromowane lusterka to fajny zestaw ALE: a) dla ciemnego lakieru gdy chrom wokół szyb jest ori a nie z allegro
-
Prośba o oddanie głosu. Ważna sprawa :)
- cztery 18stki ;)
Ale koza i lampy przednie okropne. Sam kiedyś chciałem angel eyes, na szczęście zobaczyłem jak wyglądają na żywo i dałem spokój. Ładne auto ale trochę do zrobienia jeszcze jest.- [ALL B5] Łożyska wyją
Wszystko jest możliwe, poza tym nie musisz krzyczeć - CAPS LOCK.- [B5 AFN] Pompa się kończy (uszkodzona sekcja)? Proszę o ocenę logów
Podkowiński Bogdan ul.Pruszkowska 32G tel: 022 729 89 50 0-606-820-768 Bardzo ciężko się dodzwonić. I mają odległe terminy ale myślę, że warto czekać.- [B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Oj bita bita i zardzewiała ale lepsza taka a4 niż np. golf3 Ja też moją a4 kupiłem obniżoną na seryjnych amorkach - masakra :gwizdanie: ale jak dasz amortyzatory o skróconym skoku to zrobi się naprawdę fajnie. Dobre plany- [ALL B5] Łożyska wyją
W ciągu 8 miesięcy to można sporo przejechać :gwizdanie: Jak sporo nalatałeś, po dziurawych drogach to niedziwne, że łożysko wyje. Zgaduję, pewnie lewe.- W co kto gra (X360 & PS3) ?
A ja czekam na DUKE NUKEM FOREVER Od 13 lat- Bezsenność - pomocy
Wiem, że nie lubisz łykać tabletek ale zmuś się jakoś do łykania magnezu. Pomaga- [ALL B5] Przejeżdzę sezon, na amorkach które mają 46% skutecznośći?
Zwykłe seryjne amortyzatory do audi a4. "Nie chce się pakować w koszty" - ja za komplet amorków o skróconym skoku zapłaciłem 550zł (2 lata gwarancji) więc to chyba nie jest tak dużo. Na skrzypiących wahaczach i z huczącym łożyskiem też jeździsz? Samochód to nie tylko ubezpieczenie i paliwo. Ale dobrze, że trafiłeś na forum Aukcja np ta: http://allegro.pl/item1031142688_zestaw_4_amortyzatory_audi_a4_orginal_qap_prom.html Firma nie jest szałowa ale 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów, robi swoje.- [ALL B5] Przejeżdzę sezon, na amorkach które mają 46% skutecznośći?
Jak dużo nie jeździsz to kup sobie skuter albo rower. Koszty ekspolatacji są dużo mniejsze. Po co kupować samochód skoro nie ma się kasy na wymianę amortyzatorów? No wiem A4 ładnie wygląda, można się pochwalić, że ma się audi.- [B5 AFN] Pompa się kończy (uszkodzona sekcja)? Proszę o ocenę logów
Zmieniłem kąt wtrysku - nic nie pomogło. Coraz gorzej zaczął odpalać, nawet przy odpiętym czujniku temperatury. Co gorsza spotkało mnie parę nieprzyjemnych sytuacji, że auto zgasło w trakcie jazdy. A później nie chciało odpalić. Nie będę się bawił w zmianę mapy wtrysku. Jadę do Nadarzyna na regenerację bo mam zamiar tym autem jeszcze pojeździć. 1200zł za regeneracje a 1500zł wymiana pompy na 11. Chyba wybiorę tą drugą opcję bo w przyszłości chcę podnieść moc. - cztery 18stki ;)