Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Ładna Wrzuć welurowe dywaniki do środka.
  2. Pewnie to laminat z allegro, tak jak i zderzaki. Ogólnie ten samochód to trochę wioska ale szał pod remizą pewnie jest .
  3. MTS-y nie są złe i mają gwarancję na dwa lata bez limitu kilometrów. Ja jestem bardzo zadowolony a mam obniżenie 40/60mm.
  4. Armi odpowiedział(a) na lookas temat w Audi A4 B5
    Przecież to fotele z b7 "AUDI A4 B7 2005-2008"
  5. Czepianie się słówek :gwizdanie: Jak ktoś chce się czepić to zawsze powód znajdzie i to się tyczy nie tylko policjantów. Wiadomo, że chodzi o kontrolę auta.
  6. Rzeczywiście, Twoje Audi jest dużo ładniejsze od passata
  7. Olej samopoziomowanie (poczekaj aż będzie tańsze - kwestia czasu) i zrób coś z tą kierownicą bo aż żal patrzeć
  8. Armi odpowiedział(a) na Miszka82 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :oklaski: za głos rozsądku
  9. Armi odpowiedział(a) na Miszka82 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jedyne DOBRE ledy do b5 Jest super! Ale mam nadzieję, że to nie koniec zmian
  10. Nie, do wszystkich fanów chromu na metry i ledów na kilometry (jak pięknie topor napisał) czyli lubiących modzić ale bez gustu i poczucia dobrego smaku. Wielu na forum zaczynało od schematu: szpecenie auta (brewki, lusterka m3, chrom na metry, solary itd)->krytyka-> powrót do serii/modzenie czegoś nowego. Ja też tak miałem, mówili do mnie: nie montuj chromów. E tam, nikogo nie słuchałem a teraz wstyd mi się przyznać, że miałem to na aucie. Tak samo było z angel eyesami, bardzo mi się podobały ale na szczęście mnie skrytykowano. Ale nie do każdego krytyka trafia. Myślę, że w przypadku karolka61, będzie inaczej bo sam pisał, żeby napisać też to co się nie podoba. To nie .eu gdzie każdy każdemu przyklaskuje
  11. To tylko konstruktywna krytyka, którą nie każdy umie docenić. Ale myślę, że w przypadku kolegi karolek61 będzie inaczej
  12. Beznadziejny ten chrom, zalatuje wioską na kilometr Miałem to g... na aucie. Sprzedają gotowo docięty a i tak jest za krótki. Na tym zdjęciu to widać: OT to off topic. Zejście z tematu.
  13. Posiadam sirio ml-145 i mogę śmiało polecić. Dużo lepszy zasięg niż president florida czy georgia, które są antenami typu: "jak Cię widzę to Cię słyszę".
  14. Ramki wokół szyb i chromowane lusterka to fajny zestaw ALE: a) dla ciemnego lakieru gdy chrom wokół szyb jest ori a nie z allegro
  15. Ale koza i lampy przednie okropne. Sam kiedyś chciałem angel eyes, na szczęście zobaczyłem jak wyglądają na żywo i dałem spokój. Ładne auto ale trochę do zrobienia jeszcze jest.
  16. Wszystko jest możliwe, poza tym nie musisz krzyczeć - CAPS LOCK.
  17. Podkowiński Bogdan ul.Pruszkowska 32G tel: 022 729 89 50 0-606-820-768 Bardzo ciężko się dodzwonić. I mają odległe terminy ale myślę, że warto czekać.
  18. Oj bita bita i zardzewiała ale lepsza taka a4 niż np. golf3 Ja też moją a4 kupiłem obniżoną na seryjnych amorkach - masakra :gwizdanie: ale jak dasz amortyzatory o skróconym skoku to zrobi się naprawdę fajnie. Dobre plany
  19. W ciągu 8 miesięcy to można sporo przejechać :gwizdanie: Jak sporo nalatałeś, po dziurawych drogach to niedziwne, że łożysko wyje. Zgaduję, pewnie lewe.
  20. A ja czekam na DUKE NUKEM FOREVER Od 13 lat
  21. Wiem, że nie lubisz łykać tabletek ale zmuś się jakoś do łykania magnezu. Pomaga
  22. Zwykłe seryjne amortyzatory do audi a4. "Nie chce się pakować w koszty" - ja za komplet amorków o skróconym skoku zapłaciłem 550zł (2 lata gwarancji) więc to chyba nie jest tak dużo. Na skrzypiących wahaczach i z huczącym łożyskiem też jeździsz? Samochód to nie tylko ubezpieczenie i paliwo. Ale dobrze, że trafiłeś na forum Aukcja np ta: http://allegro.pl/item1031142688_zestaw_4_amortyzatory_audi_a4_orginal_qap_prom.html Firma nie jest szałowa ale 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów, robi swoje.
  23. Jak dużo nie jeździsz to kup sobie skuter albo rower. Koszty ekspolatacji są dużo mniejsze. Po co kupować samochód skoro nie ma się kasy na wymianę amortyzatorów? No wiem A4 ładnie wygląda, można się pochwalić, że ma się audi.
  24. Zmieniłem kąt wtrysku - nic nie pomogło. Coraz gorzej zaczął odpalać, nawet przy odpiętym czujniku temperatury. Co gorsza spotkało mnie parę nieprzyjemnych sytuacji, że auto zgasło w trakcie jazdy. A później nie chciało odpalić. Nie będę się bawił w zmianę mapy wtrysku. Jadę do Nadarzyna na regenerację bo mam zamiar tym autem jeszcze pojeździć. 1200zł za regeneracje a 1500zł wymiana pompy na 11. Chyba wybiorę tą drugą opcję bo w przyszłości chcę podnieść moc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.