Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Czy ja wiem chyba nie widziałem jeszcze fajnych ledów do avanta.
  2. Szkoda, że to zwykły polift bo gdyby tam stała s4 to chyba całą wypłatę bym na części wydał [br]Dopisany: 05 Maj 2010, 20:01_________________________________________________Wyrezałem podświetlane kratki nawiewów . Dobre zdjęcia będą później bo nie umiem (na razie) dobrych zrobić ;(
  3. Diagnosta może się nie czepi. Ale ten układ nie robi takiego bajeru - lampy aut wyposażonych w seryjny układ samopoziomowania po uruchomieniu opadają maksymalnie w dół a później się podnoszą do odpowiedniej wysokości.
  4. Armi odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ślepy a co Ty takie długie paznokcie miałeś, że tak porysowałeś tę starą lamkę A tak na serio to fajny mod
  5. Nie płacz tylko się ogarnij
  6. nie chce mi się dyskutować, ale radzę poczytać co oznacza 195, co 45, bo co 15 chyba już wiesz... :gwizdanie: E 45 profil opony 195 szerokość nie jestem takie głupi A jaki jest wniosek? Tego właśnie nie wiesz :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:16_________________________________________________Podpowiem, na zdjęciu 15 jest profil 45. A Ty masz 16 z profilem 55.
  7. W porównaniu do golfa czy innej popierdółki to krowa - szczególnie avanty :> Hanson, wyjaśnij koledze że najładniejsze 16 do a4 to oryginały - takie jak Twoje
  8. 15 CALI kolego nie mów że głupio wygląda Mówiłem o górnym zdjęciu. Każda felga z rantem wydaje się być optycznie mniejsza niż jest w rzeczywistości. A im rozmiar felgi mniejszy typu 15,16 i tym ta felga wydaje się jeszcze mniejsza. Felga z rantem dobrze wygląda jak ma 18-19 cali. Poza tym felga, która ładnie wygląda na małym golfie nie zawsze (a raczej zwykle) wygląda źle na dużej kobyle typu a4 a w szczególności kombi. Chociaż nie powiem, wzór sam w sobie jest ładny.
  9. Gdzie felgi z rantem do opon 16 Przecież to będzie wyglądać jak 14. ET35 jest równo z nadkolem. Ostatnia felga może i ładna tylko, że to 19.
  10. Kojarzyło mi się, że nawet wstawiałeś filmik jak te spryski działają ale nie jestem pewien. Zapłaciłem za zbiorniczek 40zł na szrocie , spryski już zamówione. Więc jak dojdą to biorę się za montaż.
  11. Te pierwsze są w sam raz do starego golfa. Drugie - plastelina i wzór za mały na 16.
  12. Chodzi o to, że sąd nie może orzec kary w postaci punktów karnych. Punkty karne daje tylko policja. Jeśli nie dostaniesz punktów od policji to na pewno w czasie sprawy sądowej ich nie dostaniesz. Ale i tak chyba najlepszym wyjściem jest pojechanie do gościa po numer jego polisy i zaświadczenie o współwinie. Tylko ciekawe czy on na to pójdzie.
  13. Możesz mówić, że byłeś w szoku. I tyle. Wiadomo, że po wypadku/kolizji człowiek może nie myśleć racjonalnie. Ja właśnie dlatego zwykle wzywam policję, żeby nie mieć później sytuacji że ktoś mówi że będąc w szoku podpisał oświadczenie. Winę orzeknie sąd ale wiadomo, że notatka policji ma duże znaczenie przy wyroku. A i jak będzie sąd to nie będzie punktów.
  14. Ciężko powiedzieć. Facet kierujący drugim autem mógł Ci wmówić winę, wiadomo jak to jest w nerwach. Z Twojego opisu wynika, że rzeczywiście wina leży po obu stronach. Szkoda, że nie wzywałeś policji tym bardziej jeśli były uszkodzenia auta. On sobie z Twojego ubezpieczenia naprawi auto a Ty musisz z własnej kieszeni.
  15. Tylko zaślepki masz? Ja planuję mieć działające, dziś nawet zbiorniczek pod spryski kupiłem.
  16. Sprężyny obniżające dostałem razem z autem, gdyby tak nie było też bym kupował gwint. Wiadomo, coś za coś. Masz gwint, jest twardo i sztywno ale jest super wygląd i trakcja. Można przecierpieć, tym bardziej że po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów można się przyzwyczaić i zapomnieć. Musiałbyś się popytać ludzi, którzy mają doświadczenie z gwintami - jakie gwinty (chodzi o firmę) są bardziej miękkie. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_b5_battalion-t102027.8520.html -> na dole zaczyna się dyskusja o miękkości gwintów. Popytaj, pewnie ktoś pomoże.
  17. Ja mam -40/60mm - sprężyny AP i amortyzatory MTS Technik. Wcześniej miałem do tych sprężyn seryjne amortyzatory i wszędzie zaczepiałem przodem a teraz żaden śpiący policjant nie jest dla mnie zagrożeniem
  18. Mogą ale jak się na tym jeździ :gwizdanie: Szkoda gadać. Już do 1be (-20mm) audi montuje seryjnie amortyzatory o skróconym skoku. To o czymś świadczy.
  19. ;-) Ja tak zrobiłem, ponad rok temu. Wyjmujesz ten kawałek gumy z samochodu i zanosisz do sklepu z częściami do maszyn rolniczych lub do samochodów ciężarowych. Docinają taką samą długość i średnicę. Koszt 5zł
  20. Armi odpowiedział(a) na baczes temat w 1.9TDI
    Od AFN chyba powinna. Sprawdź numer przepływomierza, jeśli się numer zgadza to śmiało można próbować. http://allegro.pl/item1028709918_przeplywomierz_vw_audi_seat_0281002216_1_9tdi.html Według tabelki - pasuje.
  21. Armi odpowiedział(a) na baczes temat w 1.9TDI
    Też tam miałem dziurę, trzeba pospawać. Myślę, że samo odpięcie przepływki nic nie popsuło. Może to tylko głupi zbieg okoliczności. Jak byś zrobił logi wszystko by wyszło. Dziura w metalowej rurze przy IC nie jest "widoczna" w logach. Jeśli padła przepływka, wyjdzie w logach. Albo spróbuj podmienić z kimś przepływomierz, przejechać się i sprawdzić czy to jego wina.
  22. W tylnym też się bawiłem w lutowanie. Wszystko będzie w fotostory Idę do audika bo drażni mnie mrygająca dioda podświetlająca tablicę rejestracyjną. Muszę to poprawić bo zrobił się festyn - jedna lampka świeci, druga mryga [br]Dopisany: 02 Maj 2010, 13:14_________________________________________________Dzisiejsze zakupy - podświetlane kratki nawiewów (od europejczyka ) - czerwone lampki oświetlenia drzwi - białe lampki oświetlenia bagażnika - zbiornik pod spryskiwacze reflektorów Pojechałem kupić tylko żarówki ale że stała poliftowa A4 na części to wybrałem sobie parę rzeczy :gwizdanie:
  23. Armi odpowiedział(a) na baczes temat w 1.9TDI
    Syczenie po wycięciu kata jest zupełnie inne od syczenia spowodowanego dziurą w dolocie. Po wycięciu katalizatora turbina ładnie pogwizduje przy dodawaniu gazu, a jak jest dziura słychać syk uciekającego powietrza. Gwizd a syk to dwa różne dźwięki. Jeśli syczy Ci po wycięciu katalizatora to poszukaj dziury w dolocie.
  24. I dobrze, że wygrzebał Bardzo ładne auto, zazdroszczę ori xenonu. Jeszcze gleba i będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.