Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lampy tył --- co sądzicie o tych..?


pesik87

Rekomendowane odpowiedzi

witam.. chciałem się spytać co sadzicie o tych lampach..?

http://moto.allegro.pl/item937764733_lampy_audi_a4_96_99_kombi_black_design_in_pro.html

warte uwagi..? poszukuje jakiś lampek do mojego avancika.. i nie wiem co wybrać... może coś pomożecie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sam tez poszukuje tylnych lamp dymionych do avanta ale myślę jednak o innych niż ty tu przedstawiłeś ale niestety nic nie mogę znaleźć i coraz to bardziej zastanawiam sie nad folią :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zmienić na poliftowe? W przypadku avantów ciężko jest znaleźć jakieś ciekawe lampy tylne (oprócz ori).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się one jakoś nie widzą, sam mam w swoim avancie ciemne lampy ale one są przyciemnione po całości i jakoś tak inaczej wyglądają niż te co podałeś w aukcji. oczywiście z czasem będą poliftowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja widziałem kiedyś avanta z takimi ładnymi dymionymi lampkami i to mnie urzekło ale nie mogę nigdzie takich znaleźć może były by gdzieś na niemieckich str. tylko po pierwsze nie znam niemieckiego a po drugie nie znam adresów... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze poprostu dać lakiernikowi zeby je przemalował lakierem bezbarwnym z lekka domieszką czarnej bazy?? wtedy jest super efekt bo lampy mają połysk i są przydymione a z pod spodu nadal przebijaja ori kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu dać lakiernikowi zeby je przemalował lakierem bezbarwnym z lekka domieszką czarnej bazy?? wtedy jest super efekt bo lampy mają połysk i są przydymione a z pod spodu nadal przebijaja ori kolory.

a probowałeś tego kiedyś?? na pewno wyszło by takie coś bo ja jestem lakiernikiem tylko nie chciał bym sobie zniszczyć lamp bo np folie zedrę i będą z powrotem takie jak powinny a pod malowanie to jednak trzeba sobie przygotować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że lepiej będą wyglądały ori poliftowe :gwizdanie:

w tym wątku masz te ciemne i poliftowe na czarnym avancie: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_avancik_p_kilka_gadzetow_atrapa_lampy_lift_tyl_roleta_bagaznika-t97884.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wygląda to tak:

koDHr.jpg

koIGJ.jpg

jakoś bardziej widzą mi one widzą niż te co podałeś w aukcji. dodam jeszcze że nie mają one połysku tylko są zrobione na matowo

może bardziej coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena troszkę spora, też bym się chylił ku poliftom :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wygląda to tak:

koDHr.jpg

koIGJ.jpg

jakoś bardziej widzą mi one widzą niż te co podałeś w aukcji. dodam jeszcze że nie mają one połysku tylko są zrobione na matowo

może bardziej coś takiego?

Wszystko to rzecz gustu. Jak dla mnie te z linku są ok i pewnie takie bym założył mając avanta. Co do tych które przedstawił szymon88-16 mam skojarzenia z autem 30-letnim który zaraz trafi na złom. Nie podobają mi się lampy malowane sprejem ponieważ w moim mniemaniu postarzają auto.. itp. Fabrycznie przyciemniane to co innego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba skusze się na poliftowe.. dzieki wielkie za opinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem te fabryczne przyciemnienie wygląda badziewnie chodzi mi oczywiście o te które przedstawił kolega na samym początku skłaniał bym sie bardziej ku tych malowanych i nie sądzę że nie postarzają one auta ale to oczywiście rzecz gustu... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do avanta jak narazie nie ma nic ladniejszego od poliftowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...