Treść opublikowana przez edward.6
- Jaki olej
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
moja ma na 243000 7 lat w kraju oleju nie bierze jest mocna a przebieg faktyczny ?????? i tak z ciekawosci weszlem na strone mobile.de i niemcy to dopiero kreca liczniki np.96r przebieg 182000 lub 201000 w kazdej dziedzinie musza sie wyrozniac
-
rozgrzewanie disela
witam czy rozgrzewacie silnik po uruchomnieniu czy odrazu ruszacie co lepiej
-
kontrolka recznego i abs swieci
witam moj pierwszy post pewnie ze duzo jest o tym na forum moze pobielam ale niemoge nic podobnego znalezc kupilem z tym problemem sprzedajacy zapewnial ze wystarczy kupic modul i bedzie ok zakupilem caly komplet pompke ze sterownikiem o tym samym numerze zamontowalem hamulce odpowietrzylem i podjechalem do elktryka jednego pozniej drugiego i zaden nie mogl sie poloczyc z abesem diagnozuja ze prawdopodobnie problemem sa kable ktore ida pod podloga mogly byc zalane i jest gdzies zwarcie.No i od 2 dni zaczela mi swiecic kontrolka od airbag po podlacaeniu do kompa tez jej nie czyta inne odczyty normalnie bez problemow tylko abs i airbag nie czyta niewiem co z tym zrobic da ktos jakas podpowiedz moze mial podobny przypadek mala korekta kontrolka od hamulcow ta czerwona swieci trybem przerywanym nie ta od recznego pomaranczowa mala korekta kontrolka od hamulcow ta czerwona swieci trybem przerywanym nie ta od recznego pomaranczowa kontrolka od poduszek zgasla sama ale abs sie swieci mala korekta kontrolka od hamulcow ta czerwona swieci trybem przerywanym nie ta od recznego pomaranczowa mala korekta kontrolka od hamulcow ta czerwona swieci trybem przerywanym nie ta od recznego pomaranczowa kontrolka od poduszek zgasla sama ale abs sie swieci dobra nikt i tak nie napisal temat mozna zamknac
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
moze ktos bardziej obstukany w tych sprawach sie wypowie u mnie w miasteczku jest kilku elektrmech ale zaden nie wie o co chodzi z tymi sterownikami a wprowadzenie EDSu jak kolega opisal to jakas magia witam podepne tutaj poprostu wiecej klubowiczow odwiedza ten temat czy orietuje sie ktos z forumowiczow czy jak dla sprawdzenia podlacze pod kostke od abs na chwile inna pompke ze sterownikiem bez montazu to czy kontrolka abs po wlaczeniu zaplonu ta pomaranczowa zgasnie czy nie
-
pompa hamucowa abs
sprobowalem i nic pierw przelozylem sam modul zero reakcji wyjalem zamontowalem do tej pompy z kon. AB zalozyem odpowietrzylem hamuje ok ale abs swieci nie dziala a komp niechce sie polaczyc z absem oczywiscie sie przejechalem i aku odlaczalem nic nie pomoglo widocznie w aucie musi byc pompka z kon B witam czy orietuje sie ktos z forumowiczow czy jak dla sprawdzenia podlacze pod kostke od abs na chwile inna pompke ze sterownikiem bez montazu to czy kontrolka abs po wlaczeniu zaplonu ta pomaranczowa zgasnie czy nie
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
to po co czujniki w kolach od absu? i pompka z modulem?
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
tez nie mam niema nawet miejasca gdzie mogly by byc kabli gruba wiazka idzie przez calosc siedzenia zadnej wolnej kostki ani sterownika moze nie wszystki a4 mialy ten sterownik moj jest kombi awant
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
a masz pod tylna kanapa sterownik abs
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
w ktorym miejscu jest umieszczony pod kanapa nie widze jest gdzies wcisniety
-
[B5 AJM] Zmiana oleju 1.9TDI
http://www.pro-choice.pl tu masz jego sklep
-
Problem z hamulcami
probowalem spryskac wd i nic jak przyspawany srubokretem? sprubuje ale tam nie idzie szpilki wcisnac
-
Problem z hamulcami
sory ale tam niema zadnej srubki sprawdzalem na zadnym czujniku niema sa wciskane i chyba dlatego sie zapiekly sprawdzalem w sklepie nowy i tez tam niema srubek teraz wiem o czympiszesz twoj rocznik ma inne czujniki ze srubkami jak w pasacie
-
Problem z hamulcami
wepne sie w temat probowalem ruszyc czujnik w przednim lewym kole i chyba sie wtopil bo psikanie wd i innymi nic nie daje wiec jak go przesunac?
-
pompa hamucowa abs
witam mam pytanie moja ma nr 8E0614111B czy moge ja zastapic 8E0614111AB bo w mojej wysiadl modul albo czy moge wymienic ten modul z AB do mojej B
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
u mnie nie da rady tego zrobic? zdjalem tylna kanape kabli duzo ale sterownika niema a pompe abs mam z nr 8E0614111B moze ten typ nie mial sterownika pod kanapa?zreszta abs mi sie swieci i nie dziala
-
bledy abs
witam jak odczytac bledy w abs jak swieci kontrolka pomaranczowa i czerwona pulsacyjnie jak nie chce sie polaczyc abs z komputerem zeby ustaic co nawalilo jakies pomysly pompa z modulem ok wymieniona o dalej nie laczy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam jestem z brodnicy mam od kilku dni a4 b5 97r 1.9 tdi kombi jak na ropniaczka to jestem pozytywnie zaskoczony komfort ok i przyspieszenie super same pozytywy byle tak dalej