Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edward.6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edward.6

  1. edward.6 odpowiedział(a) na jacus851 temat w 1.9TDI
    tu masz caly temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/9150-all-tdi-jaki-olej-do-tdi/
  2. moja ma na 243000 7 lat w kraju oleju nie bierze jest mocna a przebieg faktyczny ?????? i tak z ciekawosci weszlem na strone mobile.de i niemcy to dopiero kreca liczniki np.96r przebieg 182000 lub 201000 w kazdej dziedzinie musza sie wyrozniac
  3. edward.6 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam czy rozgrzewacie silnik po uruchomnieniu czy odrazu ruszacie co lepiej
  4. witam moj pierwszy post pewnie ze duzo jest o tym na forum moze pobielam ale niemoge nic podobnego znalezc kupilem z tym problemem sprzedajacy zapewnial ze wystarczy kupic modul i bedzie ok zakupilem caly komplet pompke ze sterownikiem o tym samym numerze zamontowalem hamulce odpowietrzylem i podjechalem do elktryka jednego pozniej drugiego i zaden nie mogl sie poloczyc z abesem diagnozuja ze prawdopodobnie problemem sa kable ktore ida pod podloga mogly byc zalane i jest gdzies zwarcie.No i od 2 dni zaczela mi swiecic kontrolka od airbag po podlacaeniu do kompa tez jej nie czyta inne odczyty normalnie bez problemow tylko abs i airbag nie czyta niewiem co z tym zrobic da ktos jakas podpowiedz moze mial podobny przypadek mala korekta kontrolka od hamulcow ta czerwona swieci trybem przerywanym nie ta od recznego pomaranczowa mala korekta kontrolka od hamulcow ta czerwona swieci trybem przerywanym nie ta od recznego pomaranczowa kontrolka od poduszek zgasla sama ale abs sie swieci mala korekta kontrolka od hamulcow ta czerwona swieci trybem przerywanym nie ta od recznego pomaranczowa mala korekta kontrolka od hamulcow ta czerwona swieci trybem przerywanym nie ta od recznego pomaranczowa kontrolka od poduszek zgasla sama ale abs sie swieci dobra nikt i tak nie napisal temat mozna zamknac
  5. moze ktos bardziej obstukany w tych sprawach sie wypowie u mnie w miasteczku jest kilku elektrmech ale zaden nie wie o co chodzi z tymi sterownikami a wprowadzenie EDSu jak kolega opisal to jakas magia witam podepne tutaj poprostu wiecej klubowiczow odwiedza ten temat czy orietuje sie ktos z forumowiczow czy jak dla sprawdzenia podlacze pod kostke od abs na chwile inna pompke ze sterownikiem bez montazu to czy kontrolka abs po wlaczeniu zaplonu ta pomaranczowa zgasnie czy nie
  6. edward.6 odpowiedział(a) na edward.6 temat w Audi A4 B5
    sprobowalem i nic pierw przelozylem sam modul zero reakcji wyjalem zamontowalem do tej pompy z kon. AB zalozyem odpowietrzylem hamuje ok ale abs swieci nie dziala a komp niechce sie polaczyc z absem oczywiscie sie przejechalem i aku odlaczalem nic nie pomoglo widocznie w aucie musi byc pompka z kon B witam czy orietuje sie ktos z forumowiczow czy jak dla sprawdzenia podlacze pod kostke od abs na chwile inna pompke ze sterownikiem bez montazu to czy kontrolka abs po wlaczeniu zaplonu ta pomaranczowa zgasnie czy nie
  7. to po co czujniki w kolach od absu? i pompka z modulem?
  8. tez nie mam niema nawet miejasca gdzie mogly by byc kabli gruba wiazka idzie przez calosc siedzenia zadnej wolnej kostki ani sterownika moze nie wszystki a4 mialy ten sterownik moj jest kombi awant
  9. a masz pod tylna kanapa sterownik abs
  10. w ktorym miejscu jest umieszczony pod kanapa nie widze jest gdzies wcisniety
  11. edward.6 odpowiedział(a) na radek_w temat w 1.9TDI
    http://www.pro-choice.pl tu masz jego sklep
  12. edward.6 odpowiedział(a) na jotek1 temat w Audi A4 B5
    probowalem spryskac wd i nic jak przyspawany srubokretem? sprubuje ale tam nie idzie szpilki wcisnac
  13. edward.6 odpowiedział(a) na jotek1 temat w Audi A4 B5
    sory ale tam niema zadnej srubki sprawdzalem na zadnym czujniku niema sa wciskane i chyba dlatego sie zapiekly sprawdzalem w sklepie nowy i tez tam niema srubek teraz wiem o czympiszesz twoj rocznik ma inne czujniki ze srubkami jak w pasacie
  14. edward.6 odpowiedział(a) na jotek1 temat w Audi A4 B5
    wepne sie w temat probowalem ruszyc czujnik w przednim lewym kole i chyba sie wtopil bo psikanie wd i innymi nic nie daje wiec jak go przesunac?
  15. edward.6 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam mam pytanie moja ma nr 8E0614111B czy moge ja zastapic 8E0614111AB bo w mojej wysiadl modul albo czy moge wymienic ten modul z AB do mojej B
  16. u mnie nie da rady tego zrobic? zdjalem tylna kanape kabli duzo ale sterownika niema a pompe abs mam z nr 8E0614111B moze ten typ nie mial sterownika pod kanapa?zreszta abs mi sie swieci i nie dziala
  17. witam jak odczytac bledy w abs jak swieci kontrolka pomaranczowa i czerwona pulsacyjnie jak nie chce sie polaczyc abs z komputerem zeby ustaic co nawalilo jakies pomysly pompa z modulem ok wymieniona o dalej nie laczy
  18. witam jestem z brodnicy mam od kilku dni a4 b5 97r 1.9 tdi kombi jak na ropniaczka to jestem pozytywnie zaskoczony komfort ok i przyspieszenie super same pozytywy byle tak dalej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.