Treść opublikowana przez Bednar1991
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Bednar1991 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWA1AAAFY2M2056949
-
Jakie ładne felgi do a4 b7?
Ja posiadam AUDI 8E0071495 i bardzo mi się podobają ;D (zdjęcie zapożyczone z neta jakby co)
-
DRL, podświetlanie tablicy
Witam Miał może ktoś do czynienia z http://allegro.pl/zarowka-led-p21w-ba15s-cree-30w-canbus-soczewka-i5929533263.htmli czy faktycznie nie wywala błędu? oraz z http://allegro.pl/podswietlenie-led-tablicy-audi-a3-8p-a4-b6-b7-a6-i5013143782.htmllub podobnymi? Ewentualnie jeśli macie jakieś alternatywy to będę wdzięczny.
-
Rodzaj opony na zapasie
Nie koniecznie. Jak tą felę założysz na lewą stronę to też po zewnętrznej stronie będzie Outside. Czyż nie ? Ale jeśli dobrze rozumiem wtedy będzie miał "zły" kierunek jazdy opony, więc na zapasie powinna być opona która nie ma wyszczególnionego kierunku jazdy. Przynajmniej ja tak to rozumiem.
-
Lakier LZ9Y a UNI.
Ja mam u siebie taki lakier to powiem Ci ze według mnie to na tym lakierze widać każdą rysę tak ze oczy bolą( i serce).
-
Spalanie Oleju
Własnie z tego 1200 km 1100 km to na autostradzie było zrobione.
-
Spalanie Oleju
Witam. Mam do Was panowie pytanie odnośnie spalania oleju w moim silniku, Samochód przejechał około 1200 km i ze stanu oleju na zdjęciu pierwszym zastałem stan oleju na zdjęciu drugim. Czy mam się czym martwic czy to normalne? Czy jesteście mi w stanie powiedzieć ile jest to mniej więcej oleju. Czarną linią zaznaczyłem stan oleju. Zdjęcia Zdjęcia
-
Wskaźnik temperatury wody - nieduże wahania
U mnie jest to samo, nawet wątek też miałem zakładać żeby się zapytać czy to normalne.
-
Jakie zegarki nosicie?
Nie znalazłem takiego mechanizmu w innych zegarkach tej marki, może za słabo szukałem. Na samym mechanizmie nie znalazłem żadnych oznaczeń manufaktury możliwe, że to pasówka. Żeby się więcej dowiedzieć musisz iść do zegarmistrza albo zapytać się na jakimś forum zegarkowym np. http://zegarkiclub.pl/forum/forum/175-pytania-o-stary-zegarek/
-
Jakie zegarki nosicie?
jak jest złoty to musi mieć punce na deklu od wew strony. Zrób zdjęcie mechanizmu to Ci powiem z jakich lat jest ten zegarek.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Znalazłem w necie test olejów silnikowych popularnych marek. Jaki waszym zdaniem będzie top3 według tego testu http://bmwservice.livejournal.com/27699.html ?
-
Blokada Opuszczania tylnych szyb
Mam w sumie jeszcze jedno pytanko, bo w sumie nie zależny mi na tej blokadzie a nie chce mi się póki co bawić w rozbieranie tapicerki drzwi i jeśli dobrze rozumiem to jeśli ten przycisk dobrze działa to po wciśnięciu powinien zostać w pozycji wciśniętej ( sorki za takie masło maślane ale chyba wiecie o co mi chodzi) a u mnie wraca do wyciśniętej, To jak myślicie jakbym go jakoś podkleił czy jakoś zablokował w tej wciśniętej pozycji to dałoby to rade? ps. sorka za język ale nie wiedziałem jak to napisać żebyście zrozumieli o co mi chodzi.
-
Blokada Opuszczania tylnych szyb
ok dzięki za pomoc.
-
Blokada Opuszczania tylnych szyb
Cieżko się do niego dobrać bo nigdy nie bawiłem się w taka wymianę?
-
Blokada Opuszczania tylnych szyb
Witam.Mam taki problem ze tylne szyby mogą zostać opuszczone przez pasażerów z tyłu tylko gdy kierowca przytrzymuje ową blokadę. Jak zrobić żeby każdy pasażer mógł sam opuszczać szyby? próbowałem jakoś tą blokadę wyłączyć przez klikanie,przytrzymywanie ale bez skutku. Macie jakies proste rozwiązanie na to?
-
Wymiana żarnika XENON B7
1. U mnie jest D1S 2. Philips albo Osram 3. Barwa źródła światła nie zależy od mocy a temperatury barwowej: 2800 K – barwa bardzo ciepłobiała 4000 K – barwa biała 5000 K – barwa chłodnobiała 6500 K – barwa dzienna – zimna
-
mam maske orginał czy zamiennik ?
Dołączę się do kolegi u mnie jest podobnie i nie wiem dlaczego. Przeglądając aukcje na portalach zauważyłem ze w niektórych przypadkach również występuje ten "problem".
-
Sprawdzenie silnika.
Dzięki wielkie za odpowiedz. Na pewno dam znać
-
Sprawdzenie silnika.
Witam. Mam do was takie nietypowe pytanie - może nawet głupie , mianowicie oddaje w poniedziałek samochód do mechanika bo świeci mi się kontrolka check engine a spowodowane jest to jakimś problemem z wałkiem rozrządu( numeru błędu nie pamiętam ale wiem ze coś z G40). I teraz za jednym razem chciałbym żeby mechanik sprawdził inne podzespoły, które mogą się zepsuć/zużyć. Co powinienem mu powiedzieć żeby sprawdził? przebieg mam potwierdzony 134kkm. ps. jeśli napisałem w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie wątku.
-
Jakie zegarki nosicie?
To i ja się pochwale( choć nie wiem czy jest czym). W zależności od okazji: Longines Admiral HF, Omega Seamaster, JL, Atlantic Worldmaster Super.
-
Bicie kierowncy
Witam. Mój problem polega na tym, że przy lekkim hamowaniu czuć bicie kierownicy. Byłem sprawdzić stan tarcz i klocków i okazuje się, że są nowe. W czym może tkwić problem?
-
[sedan] Nie dziala otwieranie bagaznika z kluczyka
U mnie po naciśnięciu klapa też się nie unosi tylko mogę ją otworzyć przyciskiem.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam. Mam do was takie pytanko, mianowicie którego mechanika polecacie w okolicach Słupcy/Strzałkowa? Jeśli w złym miejscu napisałem to sorka ale jestem nowy na forum.