Treść opublikowana przez Bartas
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a w polsce tak jak w rosjii...nie wazne ile ludzi bedzie glosowac euro bedzie ... tak jak PO
-
Spociki Łódzkie
hahahaha nie wiem czy mam szansę
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
wyczes praca - moze jeszcze handlowiec
-
Spociki Łódzkie
lol .... nie ma jeszcze jednego miejsca ;p
-
Spociki Łódzkie
to wczoraj bylo
-
Spociki Łódzkie
Klysiu to kiedy się zbierasz ?? i ile można zarobić bo to też ważne
-
Spociki Łódzkie
a masz co robic to pojade z toba
-
Spociki Łódzkie
a zmywaki w anglii juz obsadzone
-
Spociki Łódzkie
w poniedzialek wiec moze to 1500 to na reke bylo....i tak malo
-
Spociki Łódzkie
haha ja bylem na rozmowie 1500 brutto + % od marzy..... odpowiedzialem ze nawet jak sie spodobam prosze do mnie nie oddzwaniac
-
Spociki Łódzkie
a mi chyba zamarzl silniczek spryskiwacza bo nie slychac go
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Fat exercise - YouTube Seba robisz to źle :grin:
-
Spociki Łódzkie
no proszę Cię nie mów że nie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Seba Twoja wina też byłeś miętki- Spociki Łódzkie
buuuu a ja po 12 dniach wypilem 4 piwka :/ wstyd- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
to ja może rumianek wezmę- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie