Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
to w strykowie jest miasto ale to walimy tam czy nie ?
-
Spociki Łódzkie
uu to juz do mnie niech nie dzwoni
-
Spociki Łódzkie
tzn ?? robimy mu nalot ?? :>
-
Spociki Łódzkie
o ale chociaz zasieg ma ale odebrac ni kuta
-
Spociki Łódzkie
dla mnie to niewidoczne :} jesli sobie walne to na tylnej szybie zebym byl widoczny
-
Spociki Łódzkie
i jeszcze mnie z pracy ludzie obudzili ehh a maly pewnie nie odbierze
-
Spociki Łódzkie
no ale cena nie bedzie tak konkurencyjna
-
Spociki Łódzkie
nooo to duzy zlot sie nie szykuje w najblizszym czasie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
hahah myslalem ze teraz.... wibra by sie drzewu zalaczyla to by chlopa poczula
-
Spociki Łódzkie
too czekam na wiadomosc :>
-
Spociki Łódzkie
jestem ciekawy czy zaprosi jak juz sie zdecydujemy trzeba bedzie po jakies grilowe zarlo skoczyc ;p
-
Spociki Łódzkie
ja sie drzewkiem zajme a ty nim :gwizdanie: zrozum to jak chcesz :gwizdanie: poza tym o ile bedzie chcial nas widziec
-
Spociki Łódzkie
to dzwon jutro do niego a potem pisz albo dzwon do mnie i sie spikniemy gdzies :}
-
Spociki Łódzkie
to co kolo 12 czy wczesniej ??
-
Spociki Łódzkie
ale to 2 autami ? a maly wie ??
-
Spociki Łódzkie
u mnie pod firma stoja 2 renie master ;] ostatnio laski krzyczaly ze jakas kuna biega. wsiadam do pierwszego auta swiezo po przegladzie... a tam kontrolka swiec i service swieci. Otoz pani kuna przegryzla kable w aucie
-
Spociki Łódzkie
hahahah Bart mozemy do 17 jestem wolny od drzew
-
Spociki Łódzkie
oddychaj juz zawsze mozesz cos ze mna chlapnac :> teraz mam urlopik wiec jestem otwarty na propozycje
-
Spociki Łódzkie
ale ten widok po prostu poplakalem sie ze smiechu
-
Spociki Łódzkie
dla rozluznienia dzis po ogromnej ulewie, ktora nas dopadla w stajni otwieram maske a tam akumulator do polowy w wodzie stoi. stad moje pytanie.... kanaliki odplywowe gdzie sa bo nawet jakos przez polke do srodka mi polecialo
-
Spociki Łódzkie
no lodziaki tylko nabijaja strony .... i nic poza tym
-
Spociki Łódzkie
opierdzielaj wszystkich co mieli byc a my sie pouczymy, wymieniaj po kolei
-
Spociki Łódzkie
to ja je przygarne, jakby mi znowu za.....ali ;P ale przeciez mowilem na zlocie, ze do tego czasu kupie :*:*:*:*
-
Spociki Łódzkie
ajjjj no super ze przywiozles kochany :* ale kupilem sobie jedna i nie moge sie zebrac zeby zalozyc ale bardzo dziekuje za pamiec. dalem 13 zl na obywatelskiej
-
Spociki Łódzkie
nie denerwuj sie