Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
dj pakuj sie na irca
-
Spociki Łódzkie
tylko ze chetnych bedzie brak ;p do miskow na picie sie wbic
-
Spociki Łódzkie
Klysiu jak to jest ze Cie na gorze nie widac Marat... Ciebie widzialem jak dygales w czwartek radwanska z plecaczkiem ?
-
Spociki Łódzkie
ale zima na tym forum
-
Spociki Łódzkie
omijam tematy, ktore mnie nie interesuja
-
Spociki Łódzkie
w zeszlym tyg mialy byc :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
luzik,a gratisy przywiezione
-
Spociki Łódzkie
tak mi sie jakos przypomnialo zeby zapytac ;p najwazniejsze ze jest
-
Spociki Łódzkie
doszla fv w koncu ?
-
Spociki Łódzkie
ja juz chcialem wczoraj ale aska mowila ze dzis bedzie padal snieg....i jak tu wierzyc kobiecie
-
Spociki Łódzkie
u ktos chce letnie zalozyc
-
Spociki Łódzkie
loooool slyszalem ze jak pada zarowka w swiatlach to nie widac nic w nocy
-
Spociki Łódzkie
ahahha najs ;p to teraz niedziela 18 real i flaszka
-
Spociki Łódzkie
Kanu z cannabio ??
-
Spociki Łódzkie
chriss po 2 tygoodniach nieobecnosci bedziesz traktowany jako nowicjusz
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
za 6 ziko wezme to od razu
-
Spociki Łódzkie
bede w niedziele ... chyba leci program na discovery o piwach akurat o 18 i dlatego nie moge sie zebrac ostatnio. moze mloda wysle
-
Spociki Łódzkie
Dj to wez rozkmin przejsciowke z unl na usb
-
Spociki Łódzkie
kierwa ale jak ma byc 6 osob to ja dziekuje ekipa lodz kufa..... wszyscy odpadaja
-
Spociki Łódzkie
Luk ale jakas zbabawa dla duzych Panow musi byc, poza tym idzie na gieldzie przezyc wiec... bawmy sie ;D
-
Spociki Łódzkie
ide w kime, jutro ciezki dzien w lagrach :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
BART !!!! daje 11 pkt na 10 :kox:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nie duzo topie 2x to kupilem za pierwszym zarobilem. najgorsza wtope zrobilem na optimusie na razie