Treść opublikowana przez Gribsem
-
Spoty wrocławskie
Dzięki wielkie za info. Jeszcze jedno pytanko do społeczności. Kolorowy FIS odmówił współpracy i potrzebuję się nim zająć - pozostaje mi tylko Aceef w zielonej górze, czy ogarnie to ktoś na miejscu?
-
Spoty wrocławskie
Spoko, dzięki za info. Już wiem że mam żarniki d1s. Ktoś przerabiał temat adapterów z d1s na d2s? Polecano mi taki zabieg...
-
Spoty wrocławskie
Cześć, Po długiej nieobecności. Muszę wymienić żarniki w swoich xenonach, mam przerobione na bixy, ale żarnik został stary z ori xenonu przetwornica też... Coś ktoś mi mówił że mam taki żarnik, że nie można kupować zamienników, bo niby palą przetwornice. Teraz pytanie do was, jaki ja mam ten żarnik? D1S czy D2S? Bo z tego co czytam to obydwa były montowane w a4b6. P.S. Zna ktoś miejsce we Wrocławiu, gdzie kupie takowe żarniki w normalnej/dobrej papie. Temat trochę pilny bo powienienem załatwić to jutro...
-
Spoty wrocławskie
Niedługo chyba skorzystam z tej opcji Postaram się być w sobotę, ale zobaczymy jak wyjdzie bo leżę w szpitalu.
-
Spoty wrocławskie
Ktoś dzisiaj rano/w nocy przytulił moja ramkę/grill z dokładki zderzaka (ta mniejsza z Chromem) pod tablica rejestracyjna
-
Prośba o analizę logów. Turbo/Korekty wtryskiwaczy
Logi: DYNAMICZNE/BASIC: Grupa 011: <a href="http://vaglog.pl/log_200349.html">http://vaglog.pl/log_200349.html</a><br/> STATYCZNE: Grupa 023: <a href="http://vaglog.pl/log_200348.html">http://vaglog.pl/log_200348.html</a><br/> Grupa 013, 004, 003: <a href="http://vaglog.pl/log_200350.html">http://vaglog.pl/log_200350.html</a><br/> Grupa 013: <a href="http://vaglog.pl/log_200347.html">http://vaglog.pl/log_200347.html</a><br/> Grupa 003: <a href="http://vaglog.pl/log_200346.html">http://vaglog.pl/log_200346.html</a><br/> Zdaję sobie sprawę, że mam problem z podciśnieniem i dlatego nie zmienia się geometria. Jeżeli i to chodzi - nie wiem gdzie znajduje się czujnik. Szukać winy w pompie vacum, czy bardziej w przewodach? Czy przy tak dużych korektach samochód powinien dymić, jeżeli byłaby to wina samych pompek? P.S. Wiem, że mam kąt do poprawy, dopiero co wymieniłem rozrząd - mechanik się nie postarał - więc szukam nowego. Korekty na pompkach były takie same przed wymianą rozrządu - a wtedy kąt był na -0,5 Naprawdę nikt nie pomoże? Diagnoza Brak podciśnienia i sztangi ciągle na dole. Rozrząd poprawiony na 0. Będziemy szukać dlaczego takie korekty na pompkach.
-
Spoty wrocławskie
siemka.
-
Spoty wrocławskie
Ja dzisiaj tez nie mialem jak - praca. A szkoda. Mam kilka tematów obgadania. Proszę o dodanie do grupy na Facebooku - Leszkowicz
-
Spoty wrocławskie
Kto chętny pomóc? klik
-
Spoty wrocławskie
To nie był strzał tylko gwałtowniej puscilem. Ale niekoniecznie może mieć to związek. To było tuż po tym jak ruszyłem z pod domu (pierwszy zakręt) wiec mogło nie ładować od startu. Poszedłem na trening i po treningu dalej to samo wiec nie był to chwilowy notlauf - szczególnie ze turbo ladowalo u góry i to zdrowo.
-
Spoty wrocławskie
Coś mnie się spierdaczylo. Turbo ładuje mi tylko na wysokich obrorach. Jak przepialem z jedynki na dwójkę i gwałtownie puscilem sprzęgło nagle przestał ładować z dołu
-
Spoty wrocławskie
Pany... Krótko i na temat: potrzebuje dobrego mechanika we Wrocławiu. Dzisiaj podpialem kompa po wymianie rozrządu. Rozrząd ustawiony - 3.3 / - 3.6 dzwonie do mechanika a on ze ma być od - 6 do +6... Zwróciłem mu uwagę na korekty na wtryskach, zapewnił ze costam poreguluje, ale korekty dalej ledwo w normie a na jednym cylindrze - 2.99. Jedno mnie zastanawia - mówił ze sprawdzał wałek i jest ok - pytanie czy to prawda. Także ratujcie pany.
- Spoty wrocławskie
-
[B6 AVF] Nagłe duże spalanie
Jak z mocą? Ok? Może wałek? Albo rozrząd przestawiony? Wrzuć logi z 1 grupy kanał 4 na wolnych obrotach na ciepłym silniku
-
Spoty wrocławskie
wałek w stanie idealnym. także wymieniłem tylko rozrząd i olej. Hirdonapinacz jakiś jeszcze poszedł - więc też wymieniony.
-
Spoty wrocławskie
Powitał.
-
Jaki dobrać wzmak ?
jak zależy Ci na cenie to szukaj używanego kenwooda ps-150;200 albo 300T - to są chociaż prawdziwe stare waty w dobrej cenie. Nie licz na to że wzmacniacze peyinga będą miały taką moc jak w opisie. Jest jeszcze masę innych opcji ale ta wydaje mi się najtańsza i najlepsza.
-
Spoty wrocławskie
CUD! już piszę pw.
-
Spoty wrocławskie
Pany... jak się nazywa użytkownik który przerabia lampy na bixy (tu z naszej okolicu - milicza?)?
-
Spoty wrocławskie
Brać zabawki dla Ciebie ?Będę wiedział co i jak we wtorek dopiero wiec nie bierz. Pogadamy na Spocie to Ci powiem co i jak.
-
Spoty wrocławskie
Ja też będę.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, Wróciłem do VAG'a po bataliach z BMW. a4B6 jak w profilu. Mam zamiar korzystać z waszej wiedzy jak i czynnie uczestniczyć we wszelkich spotach/zlotach
-
Spoty wrocławskie
Może i tak, ale z tego co widzę to ostatnio na forum 30.05.2014? Ma ktoś jakieś namiary na niego? EDIT: Ma numer w podpisie...
-
Strzał w głosniku tylniej półce
Bzdura. Masz gdzieś przepiecie na radiu/wzmaku lub problem z masą. Musisz szukać po kolei... Najpierw odlacz głośnik i upewnij się ze to ten. Jeśli tak podłącz drugi głośnik w jego miejsce i sprawdź czy jest tak samo. Jeśli nie a zapewne tak będzie - odlacz radio - jeśli będzie występować dalej to znaczy ze dodatkowy wzmak jeśli takowego posiadasz na problem z masą i strzela w głośnikach jak się lądują kondy.
-
Spoty wrocławskie
Panowie, kolejne pytanie Trochę ich będę miał - bo dopiero kupiłem auto. Planuję w sobotę podjechać na spota więc o cześć rzeczy pewnie popytam osobiście . Mam najprawdopodobniej odbłyśnik do poprawy w moich lampach (Xenon) - klosze nie są matowe a świecą gorzej niż zwykłe lampy. Czy da się wyjąć odbyłśnik bez rozklejania lampy? Czy jest ktoś w naszej okolicy kto robi takie rzeczy, czy tylko demontaż lampy i wysyłka?