Treść opublikowana przez bronek_neo
-
Polecane opony zimowe
no to teoria, że z Finlandii już się nie kupi Nokianów upadła
-
Polecane opony zimowe
a tak z ciekawości ile zapłaciłeś za te Nokiany z Finlandii?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a to sorki nie wiedzałem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kup u kolegi Dzika na forum/ Wszyscy polecają
-
Polecane opony zimowe
ja kupiłem Nokiany WR D4 oczywiście Rosja, ale na święta dopiero poważny wyjazd na podlasie, gdzie zawsze śniegu po kolana i będę testował
-
Polecane opony zimowe
Czyli 91H w B7 w zupełności wystarczy? zwykła ośka
-
Polecane opony zimowe
cena jest ok, tylko ja bym szukał opon z indeksem prędkości H
-
Polecane opony zimowe
podziękował i chyba faktycznie wezmę
-
Polecane opony zimowe
205/55 R16 91H na necie są za 297zł/szt. z przesyłka gratis
-
Polecane opony zimowe
jeżeli chodzi o ceny Nokianów WR D4 to na necie jest rozbieżność ok 70zł/szt. (można znaleźć za ok 290zł/szt. z dostawą gratis) brać najtańsze ?
-
Polecane opony zimowe
Witam, się naczytałem troszkę i chyba się zdecyduję na te nowe Nokiany WR D4 205/55 R16 91 i teraz pytanie czy indkes prędkości T czy H? Na peno lepiej H, ale czy koniecznie? Zimą przejadę ok 7-8 tys. km większość to owodnica trójmiasta + 2 wyjazdy do rodziców na podlasie
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
wiem wiem, Niemiec chyba nie dbał bo autko mam od maja...odgrzybiłem i niedawno aplikowałem Clim Atas od strony fitra i jest już o niebo lepiej, ale to jeszcze nie to czego oczekuje teraz właśnie staram się przed wyłączeniem auta podjechać te 5min na econie. zobaczymy jak będzie dalej...muszę jeszcze chyba sprawdzić odpływ bo pod autem jak coś się skrapla to tylko mała plamka, a nie jak w niektóych autach pół wiadra
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
mówi, że nic nie czuje, ale chyba nie chce mi robic przykrości ogólnie na klimie wszystko jest ok tylko właśnie na econ'ie mi coś nie pasuje
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
dzięki, trzeba będzie tak robić, tylko żona krzyczy że wieje
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
u mnie jak włącze ECON to szyby zaczynają parować...coś jest nie tak?
-
Ile czynnika klimy i oleju
Hej, byłem ostatnio na serwisie klimatyzacji, z wydruku wyszło: olej odzyskany: 0ml , czyli nie było w ogóle;/ olej wprowadzony: 18ml. czyli za mało oleju wprowadził koleś? Pozdrawiam
-
[Gdańsk] Serwis klimatyzacji
Witam, czy poleci ktoś dobry, w rozsądnej cenie, seriws klimatyzacji w Gdańsku? Wstępnie upatrzyłęm Norauto, ale słyszałem różne opinie, ale nie dotyczyły klimatyzacji... Pozdrawiam Bronek
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
dzięki za info. tak myślałem, ale wolałem się upewnić
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
Witam, podepneę się pod temat bo mam pytanie, Mam radio 2din i tunel 2 din w aucie i będę chciał wymienić tunel, ponieważ chcę się pozbyć nieszczęsnej słuchawki ;/ kupiłem tunel 1din bez słuchawki (nie mogłem znaleźć 2din grantowego) i teraz moje pytanie, czy będę musiał przyciąć tylko tunel czy klimatronik też?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, troszkę już tu jestem a zapomniałem oficjalnie się przywitać Niedawno nabyłem Audi A4 B7 Avant 2007 Pozrawiam Bronek