Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. a to pojechałbyś po nią do Warszawy? :naughty: Patrox moskal pewnie ją weźmie zawsze się można kulnąć
  2. własnie dobrze mówisz postawiłem stówe w sts ze wygrają z podbeskidziem i popaprańcy trzeba było mnie spytać to bym Ci powiedział że wtopią
  3. wisły... phi oni nawet już z podbeskidziem nie potrafią wygrać :decayed:
  4. niech tu wrzuci :decayed:
  5. siemian odpowiedział(a) na dioniz temat w 2.0TDI
    Wojtekce pół roku temu z 2-3 letniego Passata z niemiec wyciągnął ORI filtr powietrza ze znaczkiem i numerem VW/Audi, a pod tym był właśnie napis filtron. Wklejał nawet fotki na forum
  6. mam te RSy ale najprawdopodobniej na ten sezon zawitają 18' AVUSy
  7. k**wa before nie zrobiłem... After zrobie jutro. Ale wygląda dużo fajniej. A na letnich będzie jeszcze lepiej :kox: [br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:22_________________________________________________Pablo uwierz mi że pewnie więcej osób by kupiło to moje auto niż Twoje...
  8. dzisiaj zawitały dystanse 15mm na tył z H&R :kox:
  9. dlaczego ciężko? JA wychodze z założenia (i znam wiele osób które tak myśli) że jeśli auto jest naprawione z zachowaniem procedur fabrycznych to nic mu się nie dzieje (cóż to troche sprawa tego że w polsce połowa ludzi naprawia auta kładąc 2cm szpachli na blachy...)
  10. przecież jemu nie chodzi o kasę tylko o rezanie to jest hobby dokładnie. To jest nałóg... a dziękuje bardzo. Ale jak bym kupił taką dopasioną wersje to co robiłbym popołudniami?? Poza tym auto by mi się po miesiącu znudziło :decayed:
  11. a ja najbardziej lubie jak wszystko jest na godzine 12 ustawione
  12. no to pewnie że tak :good:
  13. nie nastawiaj się na jakieś fajerwerki po samej wymianie tyłu...
  14. A co zamówiłeś sobie do bagażnika szafke na segregatory z funduszami? :polew: :polew: nie http://img171.imageshack.us/i/dsc00319l.jpg/ teraz wszystkie lampucery z bystrej Twoje... Baaaa... przeniosą wiejskią diskoteke do Ciebie do auta... :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 13:16_________________________________________________będzie hasło: wjazd dycha, fundusz gratis
  15. nie da się. ja jezdziłem rok bez osłon i nic sie nie działo. Pzdr
  16. http://www.sadistic.pl/zyciowa-madrosc-vt72436.htm :polew: :polew:
  17. ja zostawiam pierdolnięcie :kox: :kox: NIECH ŻYJE ELEKTRO!!!!!!!!!!!!!!! :polew: :polew:
  18. A co zamówiłeś sobie do bagażnika szafke na segregatory z funduszami? :polew: :polew:
  19. prawdziwa elllyta planuje w czwartek rano jechać
  20. koszt parenaście zł. Ja wymieniałem plecionke i wywalałem kata u Wojtusia (wojtekce)
  21. tryb awaryjny a kontrolka check engine to całkiem dwie inne sprawy. Druga sprawa że masz jakąs fuszerke zrobioną bo przy poprawnie odłączonym EGRze nic nie świeci... (ja tak mam) Najlepiej podepnij VAGa i zobacz czy ten błąd jest w ogóle od tego...
  22. z tym pstryczkiem na konsoli- nie rób z audi BMW
  23. no to mamy odpowiedz dlaczego (i wiem to od wielu osób, a sam to też zauważyłem) mówi się że dokładane BOSE gra lepiej niż ori BOSE.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.