Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. dzięki za spota. Tak apropos: głosować na fotki do kalendarza: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0
  2. widzisz, o tym własnie mówie... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. Pablo ja jużmam dość tego Twojego kolegi, historyjek o nim i Ciebie więc wybacz ale nie pomoge... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. a drewno????? DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻOOOOOOOOOOOOOO drewna?????????????????????????? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
  5. Panowie kto dziś co bierze? Ja będe miał tacki
  6. bierz. Lotki nie kupisz taniej niż 350-300zł jeśli w ogole się pojawi. Klape sprzedasz albo sobie zostawisz
  7. dzieki BTW.Panowie mam sprzęt do awaryjnego otwierania aut grupy VAG-a.Jakbyście mieli kiedys kłopoty lub byście cos słyszeli dzwonic no ot musimy się do mirona kiedyś w nocy przejechać. Przydałaby mi się tylna kanapa grzana... Daj znać jak będziesz miał czas :decayed:
  8. dzieki BTW.Panowie mam sprzęt do awaryjnego otwierania aut grupy VAG-a.Jakbyście mieli kiedys kłopoty lub byście cos słyszeli dzwonic phi. Też mam sprzęt do awaryjnego owierania i to wszystkich aut, nie tylko grupy VAG...
  9. było już 3 razy na forum...
  10. przecież nie od dziś wiadomo że jest alkoholikiem :decayed: tak w ogóle to :hi: Ja dzisiaj raczej będe także rekordowa frekwencja prawie pewna
  11. no to dobranoc kur.wa
  12. może, nie przeczę, ja tam tyle nie jeżdże
  13. vip
  14. ASO ma napewno na zbyciu :decayed: Pisz do mirona. kiedyś wymieniał blaszki na s4. Dawid_n też
  15. nie pasi to idz czytać na katowickie... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  16. nic, ale tam jest taki zestaw jak w 3.0 tdi wiec na takie tez mozna zmieniac
  17. o Ty gnoju.... A mówiłem nie wsiadaj mi za kierownice...
  18. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:36_________________________________________________godzic bo ja opublikuje zdjęcie auta któe tak naprawde kupiłeś [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:37_________________________________________________aaaa zresztą:
  19. dobra dobra, każdy by tak mówił :decayed: :wink4:
  20. hmmm... ciekawe czemu się nie łączy... Jakiego vag-coma masz?
  21. po tym jak jest zamazana tablica rejestracyjna od razu można się domyślić że Godzic ma coś wspólnego z fotografią i grafiką. Programy graficzne opanował do perfekcji... Ja musiałem z 15 minut patrzeć żeby zauważyć że to auto ma rejestracje tylko jest ona "schowana" :polew: :polew: :polew:
  22. nie pamiętam kiedy gadaliśmy .. ale dodam, że jest to od strony grodzi silnika/kabiny .. czyli trza cały silnik wywlec ... Pepin bo to nie z Tobą gadałem o tym rozrządzie na spocie :polew: Ale dobrze jest... Czujny jesteś :decayed: :polew: :polew: Godzic poka tylną klape pokrzywioną i bez wycieraczki w tym peżocie
  23. nie bójcie się ja czuwam. Śledziłem codziennie gdzie jest. Jakby wypadł na drugą strone to od razu bym w kogoś przyjebał i znowu przez pare dni byłby na samej górze :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.