Treść opublikowana przez siemian
-
[ALL B7] Zbiornik płynu spryskiwaczy i dysze mycia reflektorów
ja miałem zły zbiornik. Musiałem wymieniać. Ale facet był zdziwiony bo wg. etki powinien być dobry.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ło matko. Własnie się obudziłem...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no właśnie czy to do diesla podejdzie...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
mnie to w CS zrobili[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 19:32_________________________________________________znowu urwała się poduszka pod skrzynią biegów... :wallbash: Nie wiecie czy nie ma jakiś odpowiednich odpowiedników bo nie mam ochoty co pół roku wymieniać poduszek...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
impreza... zależy w jakiej wersji sti... wrx... :decayed: :polew: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no i dlatego jest to w fazie testów żeby zobaczyć jak użytkownicy na to zareagują.- [ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
oj Cuber, 3 miesiące go namawiałem bo i tak wymieniał lampy i nic nie dało. Myśle że po przejściach jakie fryzjer miał z przerobieniem instalacji tylnych lamp nie ma zbytnio ochoty nic tam ruszać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sławek nie wystarcza. Sam widzisz że dużo nowych forum powstaje i żeby pozyskać nowych użytkowników, a co za tym idzie, stale się rozwijać potrzebna jest reklama. A chyba nie musze Cie przekonywać że reklamy nigdy za wiele. Puki co te reklamy w postach są w fazie testów. Osobiście uważam że jest to dobre skoro pomoże dotrzeć do nowych użytkowników. Aż tak mi to nie przeszkadza.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a widziałeś kulisy? :decayed: Kulisy nagrywania filmu audi a4 klub Bielsko Biała Fryzjerek,Siemian , Andrew- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nikt Cie nie zmusza do pisania na tym forum proton. Kasa z reklam idzie na reklame na zewnątrz czyli linki sponsorowane w google itepe... Jest dużo innych forum jeśli nie pasuje... Zapewniam Cie że nikt z zarządu na tym nie zarabia ani złotówki jeśli o to chodzi- [ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
fryzjerek filmik z kulisami miód malina :decayed:- [ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
:kox: :kox: chyba nie wiesz co piszesz :decayed: no powiedz ze sie ze mna nie zgadzasz jesli chodzi o pana Siemiana:) Melex z silnikem odrzutowym + siemian - czemu nie? ale multitronic + siemian - tego za bardzo nie widze z Twoim sobie nie dalem rady... ;( ;( ;( Prędzej reszta padła :evil:- [ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
:decayed: oj mysle że Dawid wie jak mało tko :decayed:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:- [ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
wiem coś o tym. Moja skrzynia zaczyna niestety wydobywać powoli niepokojące dzwięki. Lekkie szumy podczas jazdy, i czasem stuknięcie przy puszczaniu sprzęgła i hamowaniu.- [ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
oj uwierz mi że ta skrzynia jest powolna. Jeśli twierdzisz że w trybie S nie jest emerycja to widać że nie jezdzileś z DSG- [ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
a dziękuje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie. Bede w Krk.- [ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
no i wyszło że nie czytasz tylko obrazki oglądasz :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 00:00_________________________________________________Pablo żaden kolega Ci nie powiedział że 2.0 TFSI to nie to samo co 3.0 TDI? :polew: :polew:- [ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
fryzjerek ale przyznać trzeba że ta skrzynia do takiego auta jest troche za wolna. Stwierdziłem to ja i stwierdziłto też Andrzej. Autko ładnie ciągnie do przodu po czym jest stosunkowo dość duża chwila na "zastanowienie się" skrzyni. W tak nowoczesnym autku aż się prosi o coś nowszego- [ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
jechałem tym i jeśli to jest S-Tronic do działą idento tak Tiptronic i jest dość powolny w stosunku np. do DSG. Ale tak jak mówie wydaje mi się że jest t oTiptronic- [ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
2.0 TFSI + quattro był tylko manual lub S-tronic. w Europie tak. Myśle że nie zdradze tajemnicy jeśli zdradze że to auto jest z US- [ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
:polew: :polew: :polew: musiał to napisać Jak się przypatrzysz to zauważysz też że na połowie tego filmiku ja to auto prowadze to jeszcze poradź koledze żeby przeszukał auto czy nic nie znikneło i czy nic nie zepsułem :decayed: [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 23:46_________________________________________________ własnie to raczej nie jest s-tronic- [ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
biorąc pod uwagę że robiłem pól opisu tego auta nie moge napisać nic innego jak "bardzo fajne autko" :decayed: Nie no a tak na poważnie- miałem okazje tym jezdzić i naprawde super- fajny wypas. Jeszcze tylko programik by się przydał.[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 23:40_________________________________________________dodaj jeszcze fotki - [ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek