Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. jak przerobić? PRzecież to dwa oddzielne urządzenia. Obsługiwać BT będzie jeśli dokupisz moduł BT i podłączysz. SDS też będzie działał, zależy od wgranego softu.
  2. :polew: :polew: tia napewno... :decayed:
  3. e tam nie przesadzajcie. wszystko wymieniam na czas i autko jest igiełka. Licznikowo ma 150kkm a realnie 230 kkm.
  4. fryzjer do budy... Ale fakt że skrzynia chyba powoli się zaczyna kończyć. Przy szybkiej zmianie biegów straszne zgrzyty były
  5. dzwięk nie ja podkładałem tylko fryzjerek. Mam klekota i nie zawaham się go urzyć. :decayed: Złociutka mamy jeszcze z 20 minut materiału więc będzie też dłuższy. To jest taki trailerek
  6. hello. Wczoraj nam się nudziło i nagraliśmmy troche materiału z którego fryzjerek pomontował film. Będzie jeszcze dłuższa wersja :)
  7. ja polecam 2.0 tdi. deptajta ile wlezie i zero problemów- tak jak u mnie :decayed:
  8. :polew: :polew: miałem worek na głowie żeby przez przypadek twarzy nie było widać to pewnie dlatego... no 20l to średnia z 50km w trakcie kręcenia tego filmu.. no przecież głupi nie jestem. Specjalnie latałem z workiem na głowie... tak na wszelki wypadek :decayed: :decayed:
  9. hehe. Spostrzegawczy jesteś. :) Ale fakt faktem że w czasie jazdy nie było mi tak do śmiechu. Dość mocno "spadłem" na to podobocze i w aucie zrobiło się dość głośno. Usuwałem się jak najmocniej bo tak jak przypuszczałem fryzjerek, który to kręcił wcale nie wiedział czy nic nie jedzie z przeciwka a Andrzej w becie obok wchodził z gazem w ślepy zakręt, myśląc że fryzjer sprawdził że nic nie jedzie. Wolałem zostawić troche miejsca i przyhamować. Na szczęscie wszystko dobrze się skonczyło. A co do efektów dzwiękowych to fryzjerek poszedł po bandzie :decayed:
  10. miło było gościć :decayed:
  11. ja miałem e52 i bateria trzymała dwa dni a jak na to ile rozmawiam to super wynik (n97 mini raczej dnia nie wytrzymuje). Z e52 byłem mega zadowolony i gdybym jej nie zgubił to pewnie nie prędko bym zmienił... :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. hmmm..jutro może być ciężko ale jakoś w sobote możnaby ewentualnie... jesli wytrzezwieje po piątku
  13. dokładnie. Nie zdąrzyłem dzisiaj bo dłużej mi w pracy zeszlo. Jutro pracujesz? Powinno byc luźniej to podjade
  14. bo Ty Jarko auta nie gasisz. Non stop w użyciu :decayed:
  15. http://www.sadistic.pl/dobry-poslizg-w-dziurze-vt54080.htm
  16. ja ostatnio ścigałem się z dawidem_n na obwodnicy BB i tam gdzie on musiał zwolnić do 200 ja piknie przeszedłem ok.240km/h z gazem w podłodze. i jeszcze zapasik w przyczepności był :kox: bez zawiasu i stabilizatorów przy 200 koła już piszczały...
  17. jestes w pracy dzisiaj? moglbym Ci to rzucić jakbym gdzieś do centrum leciał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.