Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. poza tym widzisz nie każdego stać na samochód z wielkim silnikiem benzynowym... Chociaż gdybym wychodził z założenia że kupuje auto żeby pokazać jaki to jestem kozak to pewnie kupiłbym RS4 a na codzień jak nikt nie widzi zasuwał do pracy cinqłaczento czy innym małym gównem :decayed:
  2. ja przynajmniej nie kupuje pogiętych uszczelek pod głowice na szrocie żeby zaoszczędzić 20zł... :decayed: :polew: :polew: :polew:
  3. O której będziecie kończyć karty :?: a co pare znaczków audi też potrzebujesz?? :decayed:
  4. przeciez to auto fotografa z forum. Cena dużo za wysoka
  5. szkoda bo szczerze to nie ma z kogo polać ale mamy nadzieję że nas odwiedzisz więc coś się humorystycznie ruszy ale zabierz okluraki bo ściemnia się już szybciej i saren tak nie widać a widzę że u ciebie ze wzrokiem i czytaniem coś ostatnio kiepsko gdziem masz u mnie w profilu że mam A6 :gwizdanie: a to jednak poskładałeś tą b7 z tych 8 częsci? :decayed:
  6. nie ma kurwwa. Pokłuciłem się dzis o to z dostawcą z Wawy... Tak to jest z j**anymi warszawiakami. Zapomniał kurrwa!
  7. Tomek do nas przyjeżdża a ma A6ke no przybłąkał się to przyjeżdza...i widzisz jak bruździ... A nie wypada mu powiedzieć żeby spie*****. ja na szczescie teraz nie jezdze to nie musze go widywać... :polew: :polew: :polew:
  8. to jest cena netto ale i tak nie chce mi sie w to wierzyć...
  9. też mi się tak wydaje. Aczkolwiek nie moge znaleźć nic podejrzanego poza ceną...
  10. nie chce wiedzieć co to auto musiało przejść i o ile setek tysięcy km. ma cofnięty licznik... :shocked:
  11. A końcówki wydechu to chyba w wojsku kupione już nie chciałem tego pisać :polew: :polew:
  12. będzie to dobrze wyglądać. Ori tak nie wychodziło
  13. ale jak urwą po 4 euro na 10 częściach w XXXXXX ilości samochodów to już robi się sumka...
  14. moim zdaniem lusterka, felgi i tylne lampy to jakieś nieporozumienie...
  15. a co mieli napisać... że szkoda im 50zł na osłony... :polew:
  16. Pablo nic nie mówiłeś że wyrezałeś sobie R8... :decayed: Od razu widaćTwoją rękę :polew: :polew: Chociaż po felgach widać tu też inspiracje autem Zielucha :polew:
  17. ale jemu chodzi o obsługe z menu RNS-E
  18. to chyba raczej od modułu zależy a nie od DVD ale głowy nie dam... :mysli:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.