Treść opublikowana przez siemian
-
Siemianowy Golfik Gti
Znajdź mi taki licznik to wystawie. Od dwóch miesięcy codziennie takiego szukam ;-)
-
Siemianowy Golfik Gti
Jeden kumpel mi powiedział całkiem na serio (tak średnio zna się na autach): Ty Siemian za***iście to jedzie ale jakoś strasznie czuć prędkość i mocno wieje przy tych 130
-
Siemianowy Golfik Gti
nakreciłem jeszcze dzisiaj dwa filmiki na szybko jak to teraz jedzie. (oczywiście na niemieckiej autostradzie ) tutaj pierwszy- ze startu nie jestem zadowolony ale narazie lepiej nie potrafie (tzn wyjdzie mi raz na 30 razy ) no i tutaj drugi: troche trzęsie ale mniej więcej chyba coś widać
-
Siemianowy Golfik Gti
ja mam prywatny pokaz jutro to chyba jak Ci żona zrobi
-
Siemianowy Golfik Gti
Trzebaby podłogę zmieniać podobno
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
....hehe...może być ,że na drugi dzień też będzie piekło wysłane z ..... ja pierdoole jak ty wchodzisz w duupe żeby sie karnąć przeciez Ty mi kluczyk dorobileś ze przejażdzke
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sp***rzaj... nie wsiadasz ze mną do auta.. tak to się baw z innymi kolegami
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Papryka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak będzie karczuś to na chwile wpadne
-
Siemianowy Golfik Gti
mam kumpla który ma firme która zajmuje się sprowadzaniem aut z USA. Proces mniej więcej wygląda tak: zakup auta transport do portu załadunek do kontenera transport do bremerhaven odprawa celna w bremerhaven (cło i vat) transport lorą do PL zapłata akcyzy w PL dokument o zwolnieniu z VATu w PL vat24 rejestracja w wydziale komunikacji Tak to w skrócie wygląda. Należy tylko pamiętać że auto musi mieć przejechane więcej niż 6000km bo w przeciwnym wypadku (nawet jeśli miałoby 20 lat) zostanie w Polsce naliczony Vat 23% od wartości nowego auta, ponieważ wg. polskiego prawa za auto nowe uważane jest auto które nie ma pół roku (liczy się data od pierwszej refestracji) lub ma przejechane mniej niż 6000km. Oznacza to że spełnienie jednego z tych warunków powoduje że auto wg. prawa jest nowe. Madzia musi się zadowolić Audi Wiesz Golfik za dużo by jej palił, a ona lubi być oszczędna
-
Siemianowy Golfik Gti
Ale ja jeszcze na serii smigam :-D nie miałem czasu wymienic ;-)
-
Siemianowy Golfik Gti
Hamulce trzeba zmienić czym prędzej bo nie dają rady ;-) Po dwóch hamowaniach zrobiło sie takie cos ;-) Ja nie wiem jak ludzie mogą jeździć na seryjnych hamulcach :-)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Siemianowy Golfik Gti
Griga to auto ma tyle przejechane ;-) Jak go sprowadziłem miało 6300km. Teraz ma 7900km- Siemianowy Golfik Gti
autko wystrojone. Jezdzi jak marzenie. Nie udało się wyciągnąć więcej mocy z dwóch powodów. Pierwszy to to że silnik jest dość świeży 7000km i prawdopodobnie ta moc po jakimś czasie wzrośnie. Druga sprawa to może też mieć na to wpływ wydech z tłumikiem środkowym. Ale moim zdaniem nie ma sensu wywalać tłumika powodując tym że jazda autem na trasie będzie dość uciążliwa bo zrobi się bardzo głośne, dla 3% mocy w zakresie 6000-6500 obrotów. Tak ogólnie Niutki wyszły bardzo fajnie, moc też. Kreski tez bardzo ładne. No i skrzynia wreszcie pracuje tak jak ma pracować Filmiki jakieś może nakręce jak naucze się tym jezdzić P.S. przy poprzednich filmikach moc wynosila 300 koni i 340Nm czyli wzrosła o 45hp i 100Nm Jest miazga- Siemianowy Golfik Gti
VW do mocnych wersji nie stosuje 7 biegówki bo ona tylko 250 Nm wytrzymuje. Dzisiaj sobie zakodowałem test zegarów przy starcie Mała rzecz a cieszy, tym bardziej że myślałem że nie da się w tym aucie tego zakodować Dodatkowo prosiliście o dzwięk wydechu. Cięzko go nagrać bo na postoju on sobie delikatnie burczy. Dopiero podczas porządnego deptania robi się troszke głośniejszy (ale bez przesady- nie chcialem żeby to auto było głośne bo w trasie jest to jednak uciążliwe). Barwa dzwięku jest moim zdaniem bardzo przyjemna, a przy zmianie biegów to już poezja. Z samej głośności też jestem bardzo zadowolony. Dla mnie jest w sam raz. Aczkolwiek podobno w nocy się dobrze niesie na zewnątrz- Siemianowy Golfik Gti
6 biegow. 7 biegowe to straszny kibel- Siemianowy Golfik Gti
witojcie. Autko będzie strojone jutro bo dziś chlopaki nie mieli czasu Tak poza tym to kolejny raz przekonałem się o tym że skrzynia DSG jest mega za***ista Nareszcie wioząc sobie piwko ze stacji w reklamówce, nie lata mi ono po całym samochodzie- Siemianowy Golfik Gti
zmienilem fotki bo na tamtych auto bylo strasznie brudne- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Sam silnik zawsze ma oznaczenie 3 literowe. Ostatnia litera świadczy o wersji oprogramowania. Np. Ja mam silnik CBFA. CBF to kod silnika a A to kod oprogramowania Panowie zapraszam do nowego tematu o golfiku: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/283976-siemianowy-golfik-gti/- Siemianowy Golfik Gti
tak Wydech założony, miło sobie mruczy. Zawiode jednak tych którzy spodziewali się że założe sobie głośny wydech który bedzie budził całe miasto. Chciałem wydech który głośnością będzie przypominał serie a żeby barwa tylko była ładniejsza. No może żeby był ciut głośniejszy. I udało się uzyskać taki efekt. Za dużo jeżdze w trasy żeby męczyć się z głośnym wydechem Zresztą plan był taki że ma to być cichy morderca- autko jak najbardziej niepozorne- ot taki zwykły GTIk, a głośny wydech mógłby zdradzać że coś jest pobrojone. Zresztą gdyby nie to że wymiane wydechu wymuszała jego przepustowość a co za tym idzie, bez jego wymiany nie można byłoby wystroić autka tak jak chce, w ogóle bym go nie zmieniał. Oczywiście kolejna foto- relacja- Siemianowy Golfik Gti
czekałem kto się pierwszy na ten temat odezwie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturoo... bo wiesz co...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja chyba mam jeszcze jeden komplet 288 na tył ale musiałbym sprawdzić - Siemianowy Golfik Gti